عکس صورت زن جوان که در زیر چشم او یک دایره آبی رسم شده است - اندولیفت زیر چشم

اندولیفت زیر چشم

افراد زیادی از وجود کیسه و گودی زیر چشم خود رنج می برند. درمان این مشکلات پایین چشم چالشی می باشد که ممکن است به روش های جدیدی نیاز داشته باشد و بسته به دلیل، روش های مختلفی برای از بین بردنشان وجود دارد. با نوآوری های جدید در پزشکی زیبایی از جمله اندولیفت، اکنون می توان از شر این مشکلات بدون نیاز به جراحی زیبایی خلاص شد. Endolift، یک فناوری مبتنی بر لیزر با حداقل تهاجم است که می‌ تواند پوست را در چندین ناحیه مشکل‌ دار صورت و بدن، از جمله پلک‌ های پایین، سفت کند. در اینجا، به جزئیات بیشتری در مورد نحوه اندولیفت زیر چشم و بهبود ظاهر زیبایی می پردازیم. آیا می خواهید در مورد مزایای اندولیفت زیر چشم و درمان پف زیر چشم با لیزر Endolift بیشتر بدانید، پس با ما همراه باشید.

هزینه
هدف

خالی

پزشک معالج
تعداد جلسات

خالی

ماندگاری
ماندگاری

خالی

نوع بی‌هوشی
زمان نتیجه گیری

خالی

دوره نقاهت
دوره نقاهت

خالی

عوارض
عوارض

خالی

تلفن تماس
مشاوره آنلاین

برای مشاوره و اطلاع از قیمت ها با ما در ارتباط باشید

پکیج ها و لیست قیمت

جهت مشاهده پکیج های کلینیک ایرانیان کلیک کنید

فرم مشاوره و رزرو

جهت تکمیل فرم درخواست رزرو و مشاوره کلیک کنید

مزایا و معایب

چرا اندولیفت زیر چشم در کلینیک های ایرانیان؟

آنچه در این مطلب می خوانید

اندولیفت زیر چشم چیست؟

به طور کلی، Endolift یک فناوری مبتنی بر لیزر کم تهاجم است که می تواند پوست را از داخل سفت کند. انرژی حاصل از طول موج با استفاده از یک فیبر نوری منفرد که به نازکی یک موی انسان است، به ناحیه مورد نظر منتقل می شود. در نتیجه، می تواند کیسه های زیر چشم را بدون ایجاد برش جراحی از بین ببرد. اندولیفت زیر چشم، با ترویج تولید کلاژن، می‌ تواند پوست شل را سفت کند، چربی اضافی را از بین ببرد و همچنین لایه‌ های عمیق پوست را در نواحی مورد نظر صورت یا بدن بازسازی نماید. بنابراین، این درمان با کاهش شلی پوست در پلک‌ های پایین، می تواند کیسه‌ های زیر چشم را از بین برده و با تقویت، سفت‌ کردن و بازسازی پوست این ناحیه، شکل ظاهری جوان‌ تری را به چهره بازگرداند.

ثابت شده است که این روش، نتایج بسیار خوبی به افرادی که دارای کیسه های چشم سنگین هستند یا حتی بیمارانی که پوست شل در اطراف صورت و بقیه بدن دارند، ارائه می دهد. این روش کاملاً غیر جراحی است؛ به این معنی که بسیار ایمن تر از سایر درمان های مبتنی بر جراحی پرهزینه تر و بسیار پرخطرتر می باشد. لیزر اندولیفت در طول موج 1470 نانومتر اعمال می شود. این فیبر از یک فیبر میکرو نوری تشکیل شده است که سپس توسط Eufoton® LASEmaR® 1500 برای ذوب کردن چربی و آب نیرو می گیرد. EndoLift به سرعت در حال تبدیل شدن به درمان پیشرو برای پزشکان در سراسر جهان می باشد.

عکس قبل و بعد اندولیفت زیر چشم

اندولیفت زیر چشم چگونه انجام میشود؟

ابتدا پلک تحتانی با کمک داروهای بی حسی موضعی کاملا بی حس خواهد شد و محافظ داخل چشمی به منظور محافظت کردن از چشم ها در برابر لیزر درون این مناطق قرار می گیرند. در مرحله بعدی، فیبر نوری را به ناحیه زیرین چشم وارد می کنند، تا انرژی لیزر بتواند بافت های اطراف را گرم کند و سپس سلول‌ های چربی را حل نماید؛ با این کار تولید کلاژن تحریک می شود و در نتیجه پوست سفت خواهد شد. این متد می تواند با حذف کردن پف باعث لیفت و استحکام پوست زیر چشم شود. اندولیفت زیر چشم، هیچ گونه محدودیت سنی ندارد؛ چون که این روش بر پایه مادون قرمز می باشد و همچنین عوارض خاصی از روش گزارش نشده است.

برای انجام اندولیفت هیچ بخیه یا پانسمانی در ناحیه زیر چشم استفاده نمی شود و بیمار تنها ممکن است اندکی قرمزی یا التهاب را تجربه کند. اگر می‌ خواهید از اندولیفت زیر چشم به منظور جوانسازی یا زیبایی چشمانتان، استفاده کنید، نباید به هیچ عنوان بیماری یا آلرژی خاصی داشته باشید. از مصرف دخانیات یا سایر مشروبات الکلی بپرهیزید و نواحی زیر چشم خود را برنزه یا اپیلاسیون نکنید؛ چون که این قسمت در زمان اندولیفت باید کاملاً تمیز باشد.

مزایای اندولیفت زیر چشم

به طور کلی، اندولیفت زیر چشم، بینابینی است و از طریق فیبرهای میکرو نوری یکبار مصرف خاص، عمل می کند، که به راحتی در زیر پوست به هیپودرم سطحی وارد می شود. حرارت انتخابی ناشی از لیزر، چربی ها را ذوب می کند و از سوراخ های ورودی میکروسکوپی در ناحیه تحت درمان می ریزد. این به طور همزمان باعث جمع شدن سریع و فوری پوست و همچنین کاهش شلی پوست به خاطر فعال شدن نئوکلاژنز و عملکرد های متابولیک در ماتریکس خارج سلولی می شود. این روش حداقل تهاجمی است و نیازی به برش ندارد اما برای کاهش هر گونه درد احتمالی به بیمار پیشنهاد می شود که برای این عمل مقداری بی حسی موضعی داشته باشد.

عکس زنی که قبل از اندولیفت مشکل پف زیر چشم داشته و بعد به کمک اندولیفت رفع شده است

زمان ریکاوری کمی برای اندولیفت زیر چشم مورد نیاز اس، و بازگشت به فعالیت های عادی و کار در عرض چند ساعت امکان پذیر است، هرچند ممکن است کمی تورم و کبودی وجود داشته باشد.
نتایج این روش نه تنها فوری و بلند مدت هستند؛ بلکه تا چند ماه پس از عمل بهبود می یابند؛ چون که کلاژن اضافی در لایه های عمیق پوست ساخته می شود. مانند تمام روش‌ های پزشکی زیبایی، پاسخ و مدت اثر بستگی به هر بیمار دارد اما در صورت لزوم، ENDOLIFT® را می‌توان بدون عوارض جانبی تکرار کرد یا با سایر درمان‌ های غیر جراحی مبتنی بر انرژی ترکیب نمود تا بیمار به نتایج بهتری برسد. سایر مزایای اندولیفت زیر چشم به شرح زیر می باشند.

  • این روش احتیاجی به بی حسی عمومی ندارد؛ پس فقط با بی حسی موضعی می توان کار اندولیفت را انجام داد.
  • اندولیفت زیر چشم حداقل خرابی و عوارض را دارد.
  • این روش کاملا ایمن و مورد تایید FDA است.
  • نتایج را بلافاصله بعد از اندولیفت می توان مشاهده کرد.
  • اثرات این روش طولانی مدت هستند.
  • درمان در مدت زمان کوتاهی انجام می شود.

درمان پف زیر چشم با لیزر اندولیفت

به طور کلی اندولیفت یک روشی نوین برای تحریک کردن بافت‌ های عمق به منظور ساخت کلاژن‌ جدید، کاهش افتادگی پوست زیر چشم و محکم کردن آن می‌ باشد. توجه داشته باشید که اندولیفت زیر چشم، بر پایه لیزر دایود انجام می گیرد و فیبر بسیار نازک به درون پوست می‌ شود و در مرحله بعد در فاصله بین درم عمقی تر و بافت های چربی قرار می‌ گیرد. لیزر دایود توسط این فیبر درون ناحیه مد نظر یعنی زیر چشم جاری می گردد و سپس با انتقال و جا به جا کردن فیبر، انرژی آن در طیف مادون قرمز به سلول ها تابانده می‌ شود. این روش با حداقل تهاجم، بدون بیهوشی و سرپایی انجام می‌ گیرد. همچنین پس از انجام اندولیفت زیر چشم هیچگونه زخم و اسکار باقی نمی ماند. اندولیفت زیر چشم به تقویت کردن و همچنین بازسازی پوست، کاهش سستی یا افزایش استحکام پوست این ناحیه کمک می کند.

در این روش درمانی در ناحیه زیر چشم با هدف قرار گرفتن آب میان بافتی و سلول چربی و همچنین با ایجاد گره لیفت در زیر چشم با تحریک کلاژن سازی، پف زیر چشم از بین خواهد رفت. همان طور که اشاره شد، در اندولیفت زیر چشم از پرتو های لیزری دایود (طول موج حدودا ۱۴۷۰ نانومتر) استفاده می شود که نور مادون قرمز به حساب می آید. این طول موج بر روی سلول های چربی هم اثر می گذارد؛ در نتیجه اگر در بعضی از افراد تجمع یافتن بافت چربی باعث افتادگی یا شل شدگی پوست درون ناحیه زیر چشم شود با استفاده از این متد درمانی می توان بر روی سلول هایشان اثر گذاشت و با حذف کردن آن ها، پوست را محکم کرد.

رفع پف زیر چشم با اندولیفت

درمان کیسه های زیر چشم با اندولیفت

به طور کلی، ENDOLIFT زیر چشم راه حلی فوق العاده و همه کاره است؛ ضمن اینکه با تشویق سنتز کلاژن، ضد پیری را نیز ترویج می کند. در واقع، این روش یک فناوری مبتنی بر لیزر کم تهاجمی است که می تواند کیسه های چشم را از داخل سفت کند. Endolift با انتقال انرژی به یک منطقه خاص از طریق یک فیبر نوری . در نتیجه، این روش می‌ تواند کیسه‌ های زیر چشم را بدون نیاز به برش‌ های جراحی از بین ببرد. اندولیفت می تواند پوست شل موجود در این ناحیه را سفت کند، چربی اضافی را از بین ببرد و با تشویق کلاژن سازی، لایه های عمیق پوست را در نواحی خاصی از صورت یا بدن بازسازی کند. در نتیجه، با تقویت، سفت کردن و بازسازی پوست، این درمان می تواند کیسه های زیر چشم را پاک کرده و ظاهری جوان را به صورت بازگرداند. برای انجام این روش در ابتدا از یک بی حس کننده موضعی برای بی حس کردن پلک های پایین استفاده می شود.

برای محافظت کردن از چشم در برابر لیزر هم از سپر های داخل چشمی استفاده خواهد شد. سپس فیبر نوری به زیر چشم هل داده می شود تا بافت های اطراف را بسوزاند و سلول های چربی اضافی متلاشی شوند. با انجام این روش برای از بین بردن کیسه زیر چشم کلاژن سازی افزایش می یابد و پوست سفت می شود. جدا از کمی فشار، تکنیک اندولیفت بدون درد است. اندولیفت برای کیسه چشم اغلب همراه با لیزر CO2 برای ارائه بهترین نتایج استفاده خواهد شد. از آنجایی که در این روش انرژی لیزر مستقیماً به هیپودرم سطحی هدایت می شود، درمان Endolift می تواند کیسه های زیر چشم (لایه بافت زیر پوست) را کاهش دهد.

عکس زن جوان قبل و عبد از اندولیفت زیر چشم

درخواست رزرو نوبت در کلینیک ایرانیان​

لطفا شماره تماس و مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید، تا برای رزرو وقت قطعی و ثبت تاریخ و ساعت، همکاران ما با شما تماس بگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
اگر جواب سوال خود را پیدا نکردین با مشاوران کلینیک ایرانیان تماس بگیرید

رضایت مشتریان کلینیک ایرانیان

تزریق فیلر یا مزوژل به اطراف چشم زن توسط پزشک
iranianclinic
تزریق
فرق مزوژل و فیلر زیر چشم در چه چیزهایی است؟
فرق مزوژل و فیلر زیر چشم در چیست؟ این دو روش برای چه کاری مورد استفاده قرار می گیرند؟ به طور کلی مزو ژل و فیلر زیر چشم، دو درمان  زیبایی برای از بین بردن...
عکس گیاه رازیانه - خواص رازیانه برای لاغری
iranianclinic
لاغری
خواص رازیانه برای لاغری شکم چیست؟
یکی از گیاهان دارویی بسیار محبوب در طب پزشکی، رازیانه است. به عنوان مثال خواص رازیانه برای لاغری شکم به خوبی ثابت شده و خیلی از افراد برای کاهش حجم این...
عکس گیاه خاکشیر - لاغری با خاکشیر
iranianclinic
لاغری
راهنمای لاغری با خاکشیر
لاغری و تناسب‌ اندام یک رویای دست نیافتنی برای بسیاری از افراد است که از چاقی رنج می‌برند. آنچه برای کاهش وزن بسیاری ضروری است، تغییر در الگو و سبک زندگی...
عکس یک برگ چای سبز داخل لیوان شیشه ای که از داخل قوری روی آن چای سبز ریخته می شود - چای سبز برای لاغری
iranianclinic
لاغری
خواص و فواید لاغری با چای سبز
مصرف چای سبز می تواند به عنوان یکی از روش‌ های طبیعی و موثر در کاهش وزن و بهبود سلامت باشد. این نوشیدنی سالم و ارگانیک که ریشه در کشورهای شرق آسیا دارد،...
عکس گیاه کاسنی - عرق کاسنی برای لاغری
iranianclinic
لاغری
راهنمای مصرف عرق کاسنی برای لاغری
لاغری و کاهش وزن کار بسیار دشواری است و نیاز به زمان، انگیزه و فداکاری دارد. هیچ راه‌حل جادویی برای کاهش وزن وجود ندارد، بنابراین نباید فریب برخی از تبلیغات...
دختر جوان با پوست مرطوب - آبرسانی پوست
iranianclinic
پوست
آبرسانی پوست عمیق با روش های ساده
پوست به عنوان یکی از عوامل بارز و مهم در زیبایی و سلامت انسان، نیازمند مراقبت و توجه ویژه است و یکی از بهترین روش های مراقبتی آبرسانی پوست است. هرچند که...

تا کنون 185 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .