جستجو
Close this search box.
عکس صورت زن جوان که در زیر چشم او یک دایره آبی رسم شده است - اندولیفت زیر چشم

اندولیفت زیر چشم

افراد زیادی از وجود کیسه و گودی زیر چشم خود رنج می برند. درمان این مشکلات پایین چشم چالشی می باشد که ممکن است به روش های جدیدی نیاز داشته باشد و بسته به دلیل، روش های مختلفی برای از بین بردنشان وجود دارد. با نوآوری های جدید در پزشکی زیبایی از جمله اندولیفت، اکنون می توان از شر این مشکلات بدون نیاز به جراحی زیبایی خلاص شد. Endolift، یک فناوری مبتنی بر لیزر با حداقل تهاجم است که می‌ تواند پوست را در چندین ناحیه مشکل‌ دار صورت و بدن، از جمله پلک‌ های پایین، سفت کند. در اینجا، به جزئیات بیشتری در مورد نحوه اندولیفت زیر چشم و بهبود ظاهر زیبایی می پردازیم. آیا می خواهید در مورد مزایای اندولیفت زیر چشم و درمان پف زیر چشم با لیزر Endolift بیشتر بدانید، پس با ما همراه باشید.

مشاوره توسط پزشک به صورت رایگان

عوارض
عوارض

خالی

دوره نقاهت
دوره نقاهت

خالی

هزینه
هزینه

خالی

ماندگاری
ماندگاری

خالی

پزشک معالج
پزشک معالج

خالی

نوع بی‌هوشی
نوع بی‌هوشی

خالی

تلفن تماس
021-75900

برای مشاوره و اطلاع از قیمت ها با ما در ارتباط باشید

پکیج ها و لیست قیمت

جهت مشاهده پکیج های کلینیک ایرانیان کلیک کنید

فرم مشاوره و رزرو

جهت تکمیل فرم درخواست رزرو و مشاوره کلیک کنید

مزایا و معایب

چرا اندولیفت زیر چشم در کلینیک های ایرانیان؟

آنچه در این مطلب می خوانید

اندولیفت زیر چشم چیست؟

به طور کلی، Endolift یک فناوری مبتنی بر لیزر کم تهاجم است که می تواند پوست را از داخل سفت کند. انرژی حاصل از طول موج با استفاده از یک فیبر نوری منفرد که به نازکی یک موی انسان است، به ناحیه مورد نظر منتقل می شود. در نتیجه، می تواند کیسه های زیر چشم را بدون ایجاد برش جراحی از بین ببرد. اندولیفت زیر چشم، با ترویج تولید کلاژن، می‌ تواند پوست شل را سفت کند، چربی اضافی را از بین ببرد و همچنین لایه‌ های عمیق پوست را در نواحی مورد نظر صورت یا بدن بازسازی نماید. بنابراین، این درمان با کاهش شلی پوست در پلک‌ های پایین، می تواند کیسه‌ های زیر چشم را از بین برده و با تقویت، سفت‌ کردن و بازسازی پوست این ناحیه، شکل ظاهری جوان‌ تری را به چهره بازگرداند.

ثابت شده است که این روش، نتایج بسیار خوبی به افرادی که دارای کیسه های چشم سنگین هستند یا حتی بیمارانی که پوست شل در اطراف صورت و بقیه بدن دارند، ارائه می دهد. این روش کاملاً غیر جراحی است؛ به این معنی که بسیار ایمن تر از سایر درمان های مبتنی بر جراحی پرهزینه تر و بسیار پرخطرتر می باشد. لیزر اندولیفت در طول موج 1470 نانومتر اعمال می شود. این فیبر از یک فیبر میکرو نوری تشکیل شده است که سپس توسط Eufoton® LASEmaR® 1500 برای ذوب کردن چربی و آب نیرو می گیرد. EndoLift به سرعت در حال تبدیل شدن به درمان پیشرو برای پزشکان در سراسر جهان می باشد.

عکس قبل و بعد اندولیفت زیر چشم

اندولیفت زیر چشم چگونه انجام میشود؟

ابتدا پلک تحتانی با کمک داروهای بی حسی موضعی کاملا بی حس خواهد شد و محافظ داخل چشمی به منظور محافظت کردن از چشم ها در برابر لیزر درون این مناطق قرار می گیرند. در مرحله بعدی، فیبر نوری را به ناحیه زیرین چشم وارد می کنند، تا انرژی لیزر بتواند بافت های اطراف را گرم کند و سپس سلول‌ های چربی را حل نماید؛ با این کار تولید کلاژن تحریک می شود و در نتیجه پوست سفت خواهد شد. این متد می تواند با حذف کردن پف باعث لیفت و استحکام پوست زیر چشم شود. اندولیفت زیر چشم، هیچ گونه محدودیت سنی ندارد؛ چون که این روش بر پایه مادون قرمز می باشد و همچنین عوارض خاصی از روش گزارش نشده است.

برای انجام اندولیفت هیچ بخیه یا پانسمانی در ناحیه زیر چشم استفاده نمی شود و بیمار تنها ممکن است اندکی قرمزی یا التهاب را تجربه کند. اگر می‌ خواهید از اندولیفت زیر چشم به منظور جوانسازی یا زیبایی چشمانتان، استفاده کنید، نباید به هیچ عنوان بیماری یا آلرژی خاصی داشته باشید. از مصرف دخانیات یا سایر مشروبات الکلی بپرهیزید و نواحی زیر چشم خود را برنزه یا اپیلاسیون نکنید؛ چون که این قسمت در زمان اندولیفت باید کاملاً تمیز باشد.

مزایای اندولیفت زیر چشم

به طور کلی، اندولیفت زیر چشم، بینابینی است و از طریق فیبرهای میکرو نوری یکبار مصرف خاص، عمل می کند، که به راحتی در زیر پوست به هیپودرم سطحی وارد می شود. حرارت انتخابی ناشی از لیزر، چربی ها را ذوب می کند و از سوراخ های ورودی میکروسکوپی در ناحیه تحت درمان می ریزد. این به طور همزمان باعث جمع شدن سریع و فوری پوست و همچنین کاهش شلی پوست به خاطر فعال شدن نئوکلاژنز و عملکرد های متابولیک در ماتریکس خارج سلولی می شود. این روش حداقل تهاجمی است و نیازی به برش ندارد اما برای کاهش هر گونه درد احتمالی به بیمار پیشنهاد می شود که برای این عمل مقداری بی حسی موضعی داشته باشد.

عکس زنی که قبل از اندولیفت مشکل پف زیر چشم داشته و بعد به کمک اندولیفت رفع شده است

زمان ریکاوری کمی برای اندولیفت زیر چشم مورد نیاز اس، و بازگشت به فعالیت های عادی و کار در عرض چند ساعت امکان پذیر است، هرچند ممکن است کمی تورم و کبودی وجود داشته باشد.
نتایج این روش نه تنها فوری و بلند مدت هستند؛ بلکه تا چند ماه پس از عمل بهبود می یابند؛ چون که کلاژن اضافی در لایه های عمیق پوست ساخته می شود. مانند تمام روش‌ های پزشکی زیبایی، پاسخ و مدت اثر بستگی به هر بیمار دارد اما در صورت لزوم، ENDOLIFT® را می‌توان بدون عوارض جانبی تکرار کرد یا با سایر درمان‌ های غیر جراحی مبتنی بر انرژی ترکیب نمود تا بیمار به نتایج بهتری برسد. سایر مزایای اندولیفت زیر چشم به شرح زیر می باشند.

  • این روش احتیاجی به بی حسی عمومی ندارد؛ پس فقط با بی حسی موضعی می توان کار اندولیفت را انجام داد.
  • اندولیفت زیر چشم حداقل خرابی و عوارض را دارد.
  • این روش کاملا ایمن و مورد تایید FDA است.
  • نتایج را بلافاصله بعد از اندولیفت می توان مشاهده کرد.
  • اثرات این روش طولانی مدت هستند.
  • درمان در مدت زمان کوتاهی انجام می شود.

درمان پف زیر چشم با لیزر اندولیفت

به طور کلی اندولیفت یک روشی نوین برای تحریک کردن بافت‌ های عمق به منظور ساخت کلاژن‌ جدید، کاهش افتادگی پوست زیر چشم و محکم کردن آن می‌ باشد. توجه داشته باشید که اندولیفت زیر چشم، بر پایه لیزر دایود انجام می گیرد و فیبر بسیار نازک به درون پوست می‌ شود و در مرحله بعد در فاصله بین درم عمقی تر و بافت های چربی قرار می‌ گیرد. لیزر دایود توسط این فیبر درون ناحیه مد نظر یعنی زیر چشم جاری می گردد و سپس با انتقال و جا به جا کردن فیبر، انرژی آن در طیف مادون قرمز به سلول ها تابانده می‌ شود. این روش با حداقل تهاجم، بدون بیهوشی و سرپایی انجام می‌ گیرد. همچنین پس از انجام اندولیفت زیر چشم هیچگونه زخم و اسکار باقی نمی ماند. اندولیفت زیر چشم به تقویت کردن و همچنین بازسازی پوست، کاهش سستی یا افزایش استحکام پوست این ناحیه کمک می کند.

در این روش درمانی در ناحیه زیر چشم با هدف قرار گرفتن آب میان بافتی و سلول چربی و همچنین با ایجاد گره لیفت در زیر چشم با تحریک کلاژن سازی، پف زیر چشم از بین خواهد رفت. همان طور که اشاره شد، در اندولیفت زیر چشم از پرتو های لیزری دایود (طول موج حدودا ۱۴۷۰ نانومتر) استفاده می شود که نور مادون قرمز به حساب می آید. این طول موج بر روی سلول های چربی هم اثر می گذارد؛ در نتیجه اگر در بعضی از افراد تجمع یافتن بافت چربی باعث افتادگی یا شل شدگی پوست درون ناحیه زیر چشم شود با استفاده از این متد درمانی می توان بر روی سلول هایشان اثر گذاشت و با حذف کردن آن ها، پوست را محکم کرد.

رفع پف زیر چشم با اندولیفت

درمان کیسه های زیر چشم با اندولیفت

به طور کلی، ENDOLIFT زیر چشم راه حلی فوق العاده و همه کاره است؛ ضمن اینکه با تشویق سنتز کلاژن، ضد پیری را نیز ترویج می کند. در واقع، این روش یک فناوری مبتنی بر لیزر کم تهاجمی است که می تواند کیسه های چشم را از داخل سفت کند. Endolift با انتقال انرژی به یک منطقه خاص از طریق یک فیبر نوری . در نتیجه، این روش می‌ تواند کیسه‌ های زیر چشم را بدون نیاز به برش‌ های جراحی از بین ببرد. اندولیفت می تواند پوست شل موجود در این ناحیه را سفت کند، چربی اضافی را از بین ببرد و با تشویق کلاژن سازی، لایه های عمیق پوست را در نواحی خاصی از صورت یا بدن بازسازی کند. در نتیجه، با تقویت، سفت کردن و بازسازی پوست، این درمان می تواند کیسه های زیر چشم را پاک کرده و ظاهری جوان را به صورت بازگرداند. برای انجام این روش در ابتدا از یک بی حس کننده موضعی برای بی حس کردن پلک های پایین استفاده می شود.

برای محافظت کردن از چشم در برابر لیزر هم از سپر های داخل چشمی استفاده خواهد شد. سپس فیبر نوری به زیر چشم هل داده می شود تا بافت های اطراف را بسوزاند و سلول های چربی اضافی متلاشی شوند. با انجام این روش برای از بین بردن کیسه زیر چشم کلاژن سازی افزایش می یابد و پوست سفت می شود. جدا از کمی فشار، تکنیک اندولیفت بدون درد است. اندولیفت برای کیسه چشم اغلب همراه با لیزر CO2 برای ارائه بهترین نتایج استفاده خواهد شد. از آنجایی که در این روش انرژی لیزر مستقیماً به هیپودرم سطحی هدایت می شود، درمان Endolift می تواند کیسه های زیر چشم (لایه بافت زیر پوست) را کاهش دهد.

عکس زن جوان قبل و عبد از اندولیفت زیر چشم

درخواست رزرو نوبت در کلینیک ایرانیان​

لطفا شماره تماس و مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید، تا برای رزرو وقت قطعی و ثبت تاریخ و ساعت، همکاران ما با شما تماس بگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
اگر جواب سوال خود را پیدا نکردین با مشاوران کلینیک ایرانیان تماس بگیرید

رضایت مشتریان کلینیک ایرانیان

عکس اپراتور دستگاه اندولیفت در حال انجام لیزر اندولیفت روی صورت زن جوان
iranianclinic
جوانسازی
عوارض اندولیفت
در حال حاضر، Endolift جایگزینی نوآورانه و البته کم تهاجم برای لیفت کردن صورت است. در این روش از انرژی لیزر به منظور سفت کردن پوست یا کانتور چربی صورت،...
عکس عمل اندولیفت صورت با لیزر اندولیفت
iranianclinic
جوانسازی
مدت زمان ماندگاری لیزر اندولیفت
لیزر اندولیفت یک روش جدید و پیشرفته در زمینه جوانسازی و بهبود زیبایی پوست است که به واسطه تحقیقات گسترده و استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته توانسته است...
پزشک در حال اندولیفت صورت مراجعه کننده در کلینیک
iranianclinic
جوانسازی
بهترین مرکز اندولیفت در تهران
قبل از معرفی کردن بهترین مرکز اندولیفت در تهران، در مرحله اول بهتر است این روش درمانی را تعریف کنیم. به طور کلی، Endolift روشی است که با استفاده از لیزر،...
عکس زن که دچار هایپرپیگمانتاسیون یا تیرگی پوست شده است - تیرگی پوست بعد از لیزر
iranianclinic
لیزر
تیرگی پوست بعد از لیزر به چه دلیل است؟
چرا پوست من بعد از لیزر تیره شد؟ آیا این امکان وجود دارد که بعد از لیزر کردن موهای زائد، پوست دچار تیرگی شود؟ علت تیرگی پوست بعد از لیزر چیست؟ آیا تیرگی...
عکس دختر جوانی که کف دستان خود را روی صورتش قرار داده - مراقبت های بعد از اندولیفت
iranianclinic
جوانسازی
مراقبت های بعد از اندولیفت
بعد از انجام پروسه اندولیفت، مراقبت های بعد از اندولیفت اهمیت بسیاری دارند و می‌توانند تأثیر زیادی بر روند بهبود و نتایج نهایی داشته باشند. اگرچه انجام...
عکس میکرونیدلینگ خط خنده زن جوان - بهترین مرکز میکرونیدلینگ در تهران
iranianclinic
جوانسازی
بهترین مرکز میکرونیدلینگ در تهران را چگونه بیابیم؟
این روزها همه افراد برای داشتن پوستی شفاف و صورتی زیبا تلاش می‌ کنند. برای دستیابی به این هدف روش‌ های مختلف و جدیدی روی کار آمده است که یکی از آنها میکرونیدلینگ...

خدمات مرتبط

عکس یه نمونه دستگاه کیوسوئیچ هست- لیزر کیوسوئیچ هلیوس
دستگاه لیزر کیوسویچ مدلایت
لیزر جوانسازی آیکون
عکس فرآیند انجام لیزر اندولیفت روی صورت زن توسط پزشک - اندولیفت برای جای جوش
لیزر PDL
کاربرد لیزر پی دی ال در حال حاضر، لیزر PDL به عنوان یکی از راهکارهای بسیار موثر و برتر برای درمان خال...
co2 فرکشنال
یولیزر
فوتونا
پلاسمای سرد
پلاسماجت
عکس دستگاه اندولیفت روی چانه فرد - اندولیفت غبغب
عکس بینی خوش فرم و زیبا - اندولیفت بینی
عکس بازویی که پوست افتاده و شل دارد - اندولیفت بازو
پزشک در حال اندولیفت صورت زن جوان

تا کنون 167 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه‌
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه‌
تا پایان جشنواره

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .