کیوپلاس اولتراسل

کیوپلاس اولتراسل

سالها است از تکنولوژی هایفو برای درمان سرطان استفاده می شود. هایفو تراپی چند سالی است برای لیفت پوست استفاده می شود. کلینیک ایرانیان با استفاده از کیو پلاس اولترا سل لذت یک هایفوتراپی ایدآل را برای شما به ارمغان می آورد. تنها هایفو تابش خطی در دنیا با سیستم فراصوت (شدت بالا) طراحی‌ شده بر پایه تکنـولوژی Jeisys اسـت.

این سیستـم با آخریـن تکنیـک لیفتینـگ می‌تواند نتایج بسیار موثری را در زمان کوتاهی در مقایسه با سایر هایفوها تولید کند و سریع‌ترین و بهتریـن تکنیک لیفت صورت، لیفـت گردن، لیفت گونـه و رفـع غبـغب می باشـد که بهیـنه ‌سازی شده ‌است.

هزینه
هدف

خالی

پزشک معالج
تعداد جلسات

خالی

ماندگاری
ماندگاری

خالی

نوع بی‌هوشی
زمان نتیجه گیری

خالی

دوره نقاهت
دوره نقاهت

خالی

عوارض
عوارض

خالی

تلفن تماس
مشاوره آنلاین

برای مشاوره و اطلاع از قیمت ها با ما در ارتباط باشید

پکیج ها و لیست قیمت

جهت مشاهده پکیج های کلینیک ایرانیان کلیک کنید

فرم مشاوره و رزرو

جهت تکمیل فرم درخواست رزرو و مشاوره کلیک کنید

مزایا و معایب

چرا کیوپلاس اولتراسل در کلینیک های ایرانیان؟

سریعترین هایفوی دنیا

روشن سازی و بهبود بافت پوست

بهبود چین و چروک و سفت شدن پوست

درمان منافذ باز پوست

لیفتینگ صورت و گردن

رفع غبغب

آنچه در این مطلب می خوانید

دلیل محبوبیت اولتراسل کیوپلاس چیست؟

این روزها همه افراد به دنبال جوانسازی و لیفت پوست صورت و گردن خود هستند. برای دستیابی به این هدف نیز ممکن است روش‌های مختلفی را امتحان کرده باشند. با بالا رفتن سن، از خاصیت ارتجاعی پوست کاسته می‌شود؛ به همین دلیل ساخت الاستین و کلاژن در آن کاهش می‌یابد و پوست افتاده و شل به نظر می‌رسد.

یکی از روش‌های جوانسازی پوست، کیوپلاس اولتراسل است که در این روش از استراتژی‌های مختلفی استفاده می‌شود تا جوانسازی و ترمیم پوست انجام شود. این روش یک درمان غیرجراحی است و برای افرادی که می‌خواهند بدون انجام جراحی یا تزریقات، پوست صورت و بدن خود را جوان و شاداب کنند پیشنهاد مناسبی است. در ادامه با ما همراه باشید تا مزایا، عوارض و نحوه کار کردن اولتراسل کیوپلاس را برای شما توضیح دهیم.

دستگاه اولتراسل کیو پلاس چگونه کار می کند؟

درمان با استفاده از دستگاه اولتراسل کیو پلاس به این صورت است که امواج اولتراسوند را به پوست می‌تاباند. این امواج به اعماق پوست و لایه SMAS در جایی که فاسیای عضلات صورت قرار دارد فرستاده می‌شوند. این بخش از صورت دقیقا قسمتی است که برای لیفت صورت از طریق جراحی مورد تهاجم قرار می‌گیرد. امواج اولتراسوند دستگاه اولتراسل، بافت تحت درمان را گرم می‌کنند و دمای آن را به ۶۵ درجه می‌رسانند. با این کار SMAS سفت می‌شود و کلاژن سازی پوست افزایش می‌‌یابد. زمانی که کلاژن‌های جدید ساخته می‌شوند، پوست سفت شده و لیفت و جوانسازی صورت اتفاق می‌افتد.

درمان پوست شل و افتاده با استفاده از دستگاه اولتراسل به این صورت است که در ابتدا پزشک مناطق تحت درمان را بررسی می‌کند.‌ برای شروع درمان نیازی به بیهوش کردن بیمار نیست‌. علاوه بر این از کرم‌های بی حس کننده‌ای مانند زایلاپی و لیدوکائین نیز استفاده نمی‌شود. بر اساس محل تحت درمان، زمان عمل می‌تواند بین ۴۵ تا ۶۰ دقیقه متغیر باشد.

برای شروع درمان در ابتدا صورت را تمیز می‌کنند؛ سپس مناطق مورد نظر را علامت گذاری می‌کنند و از یک ژل در آن ناحیه استفاده خواهند کرد. به دلیل گرمایی که از طریق دستگاه به پوست شما منتقل می‌شود ممکن است کمی احساس سوزن سوزن شدن داشته باشید که کاملا طبیعی است. برای هر بیمار از سری و کارتریج‌های جداگانه‌ و مخصوصی استفاده می‌شود که بر اساس نیاز پوستی او تعیین می‌شوند.

مزایای دستگاه اولتراسل کیوپلاس چیست؟

دستگاه کیوپلاس اولتراسل در مقایسه با دستگاه‌ها و روش‌های مشابه مزایای بیشتری دارد. در ادامه به برخی از این مزایا می‌پردازیم:

زمان درمان سریع: اولتراسل کیوپلاس در مقایسه با دیگر روش‌های جوانسازی، نتیجه سریع‌تر و بهتری خواهد داشت و در کمترین زمان ممکن به درمان پوست آسیب دیده می‌پردازد. این روش تا ۱۰ دقیقه کل پوست صورت و بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه مشکلات جزئی بدن را درمان خواهد کرد. البته در برخی کلینیک‌های معتبر و حرفه‌ای برای درمان صورت هر بیمار از ۴ کارتریج استفاده می‌شود و درمان این ناحیه حدود یک ساعت به طول می‌انجامد. این مسئله باعث مناسب بودن شات‌ها و افزایش رضایت مشتریان از دستگاه اولتراسل خواهد شد.

دسترسی و دید مناسب‌تر: کیو پلاس اولتراسل دارای کارتریج‌های باریکی است که کارایی و دسترسی را افزایش می‌دهند. این دستگاه برای درمان قسمت‌های خاص و حساسی مانند پیشانی و دور چشم نیز بهترین عملکرد را از خود نشان خواهد داد. این کارتریج‌های ظریف باعث می‌شوند که بهتر بتوان مناطق منحنی را مشاهده کرد. حتی یکی از کارتریج‌ها برای لبه چشم استفاده می‌شود که نتایج شگفت انگیزی بر روی اطراف چشم به همراه خواهد داشت.

کارتریج‌های نقطه‌ای که از اسکن نقطه‌ای استفاده می‌کنند، برای زمان کوتاهی دما را به بیش از ۶۵ درجه سانتی‌گراد می‌رسانند و با این کار گرم و سخت شدن موضعی را به همراه می‌آورند. کارتریج‌های خطی و اسکنرها به این صورت کار می‌کنند که دما را به بیش از ۵۸ درجه سانتی‌گراد می‌رسانند تا گرمای بیشتری در قسمت وسیع‌تری ایجاد کنند و چربی بیشتری تولید نمایند.

کاهش قرمزی: کارتریج‌های خطی دستگاه اولتراسل کیوپلاس نسبت به سایر دستگاه‌ها، قرمزی و التهاب کمتری ایجاد خواهند کرد. معمولا پس از استفاده از این دستگاه زخم، قرمزی و التهاب وجود ندارد و بیمار بلافاصله می‌تواند به سرکار برود.

عوارض هایفو کیو پلاس اولتراسل

به طور کلی هایفو یک روش ایمن و بی‌خطر برای درمان پوست است. با این حال در برخی موارد ممکن است در حین انجام درمان یا پس از آن عوارض جانبی خفیفی احساس کنید. برخی از این عوارض عبارتند از:

  • قرمزی: معمولا تعداد کمی از افرادی که دارای پوست حساس هستند، پس از استفاده از هایفو کیو پلاس اولتراسل قرمزی اندکی بر روی پوست خود احساس می‌کنند که این تغییر رنگ به طور خود به خود و به سرعت برطرف خواهد شد. در صورت ماندگاری یا افزایش قرمزی پوست، متخصص یک کرم آرام‌بخش برای شما تجویز می‌کند تا پوستتان تسکین یابد.
  • تورم: پوست برخی از بیماران پس از انجام هایفو دچار تورم جزئی می‌شود. این تورم حداکثر دو روز بعد برطرف خواهد شد.
  • بی حسی و سوزن سوزن شدن: یکی دیگر از عوارض جانبی این روش، احساس بی‌حسی و سوزن سوزن شدن بر روی پوست است. علت این مسئله این است که برای درمان افتادگی پوست باید به عمق آن نفوذ کرد که گاهی اوقات با بی‌حسی همراه می‌شود.
  • درد: هایفو با استفاده از دستگاه اولتراسل کیوپلاس مانند سایر روش‌های جوانسازی ممکن است با درد اندکی همراه باشد. گاهی اوقات با استفاده از ‌کرم‌های بی‌حس کننده، درد را در نواحی حساس کنترل می‌کنند.

آیا درمان با دستگاه اولتراسل درد دارد؟

برای سفت کردن و جوانسازی پوست با استفاده از دستگاه اولتراسل کیوپلاس نیازی به بیهوشی کامل نیست و معمولا هیچ دردی به همراه نخواهد داشت. به خصوص در تکنولوژی جدید این دستگاه، دیگر هیچ دردی احساس نخواهید کرد. سطح درمان توسط این دستگاه بر اساس نظر و راحتی بیمار انتخاب می‌شود. در صورتی که به دلیل ترس از درد تاکنون برای انجام این روش اقدام نکرده‌اید، بهتر است خیالتان را راحت کنیم؛ چرا که این روش کاملا راحت و بدون درد انجام خواهد شد.

درخواست رزرو نوبت در کلینیک ایرانیان​

لطفا شماره تماس و مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید، تا برای رزرو وقت قطعی و ثبت تاریخ و ساعت، همکاران ما با شما تماس بگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
اگر جواب سوال خود را پیدا نکردین با مشاوران کلینیک ایرانیان تماس بگیرید

سوالات متداول کیوپلاس اولتراسل

این دستگاه تنها هایفوتراپی با تابش خطی در دنیا است که با سیستم فراصوت طراحی شده است.

این دستگاه با آخرین تکنیک لیفتینگ می‌تواند نتایج بسیار موثری را در زمان کوتاهی در مقایسه با سایر هایفوها تولید کند و سریع‌ترین و بهترین تکنیک لیفت صورت، گردن، گونه،غبغب و … می‌باشد.

در طول درمان با هایفوتراپی، دستگاه هایفو انرژی فراصوت متمرکز را در عمق زیر پوست با دمای مطلوب برای بازسازی کلاژن متمرکز می کند. با این روند درمانی، تولید کلاژن‌های تازه شروع می‌شود.

بعد از درمان هایفو هیچ گونه دوره نقاهتی وجود ندارد. به راحتی بعد از آن می توانید فعالیت های عادی خود را از سر بگیرید.

بسته به میزان منطقه تحت درمان، هزینه درمان هایفوتراپی می تواند متغیر باشد. برای اطلاع از قیمت ها با کلینیک ایرانیان تماس بگیرید.

بعد از درمان با هایفو ممکن است تأثیر اولیه را مشاهده کنید، اما نتیجه نهایی در طی۳-۲ ماه بعد از انجام هایفو و با تولید کلاژن توسط بدن مشخص می شوند.

رضایت مشتریان کلینیک ایرانیان

مطالب خواندنی در مورد کیوپلاس اولتراسل

یک لیوان کافه لاته با آرت روی قهوه به شکل قلب - قهوه برای لاغری
iranianclinic
لاغری
مصرف قهوه برای لاغری و فواید شگفت انگیز آن
در دنیای پرشتاب امروزی، بسیاری از ما به دنبال راه‌ های ساده و مؤثر برای کاهش وزن و حفظ تناسب اندام هستیم. تصور کنید روزتان را با یک فنجان قهوه تلخ و گرم...
چند نفر خانم و آقا که لباس ورزشی پوشیده اند و در سالن ورزشی در حال ورزش هستند-ایروبیک برای لاغری
iranianclinic
لاغری
انواع ورزش ایروبیک برای لاغری شکم و پهلو
ورزش ایروبیک برای لاغری شکم و پهلو بسیار مفید است چون این ورزش دارای ریتم و تکرار است و باعث افزایش ضربان قلب و میزان مصرف اکسیژن بدن می ‌شود و به سوزاندن...
جعبه پروفایلو که روی میز قرار دارد
iranianclinic
تزریق
آیا پروفایلو می‌تواند جایگزین فیلر باشد؟
شاید برای شما این سؤال پیش آمده باشد که آیا پروفایلو می تواند جایگزین فیلر باشد. در پاسخ باید بگوییم که نه؛ زیرا هر کدام از این روشها تفاوت هایی را با...
پزشکی که به صورت دختر جوان پروفایلو تزریق می کند و سرنگ را کنار گونه دختر نگه داشته است - ماندگاری ژل پروفایلو
iranianclinic
تزریق
مدت ماندگاری ژل پروفایلو تا چند وقت است؟
ماندگاری ژل پروفایلو به عوامل بسیاری بستگی دارد و به همین دلیل ممکن است در افراد مختلف مدت زمان ماندگاری متفاوت باشد. نکته مهم این است که نتایج تزریق پروفایلو...
دستگاه کول تک لاغری
iranianclinic
لاغری
جدیدترین دستگاه لاغری چیست؟
در دنیای امروزه، جستجو برای یافتن جدیدترین دستگاه لاغری که به شما کمک کنند تا وزن بیشتری را از بدن خود کم کنید و اندامی فیت و سالم داشته باشید، همیشه یک...
یک سبد حصیری پر از گیلاس و یک لیوان شربت گیلاس خوشمزه که چند تا عدد گیلاس در آن ریخته شده است- گیلاس برای لاغری
iranianclinic
لاغری
مزایای بیشمار گیلاس برای لاغری
به دنبال راهی طبیعی و لذیذ برای لاغری هستید؟ به دنیای شگفت ‌انگیز گیلاس خوش آمدید! این میوه‌ی تابستانی نه تنها طعمی بی‌ نظیر دارد، بلکه مملو از خواصی است...

تا کنون 56 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .