جستجو
Close this search box.

دستگاه لاغری اگزیمیا بهتر است یا کویتیشن ؟ (مقایسه 3 فاکتور ضروری در انتخاب)

دستگاه لاغری اگزیمیا بهتر است یا کویتیشن؟

آنچه در ادامه می‌خوانید

روش های مختلفی برای از بین بردن چربی زیر پوست وجود دارند که همه آن ها به لاغری شما کمک زیادی می کنند. با این حال، شاید برخی از افراد ندانند کدام روش برای آن ها مناسب تر است. دستگاه های اگزیمیا و کویتیشن دو مورد از وسایل های محبوب برای انجام این کار هستند. اگر شما هم نمی دانید اگزیمیا بهتر است یا کویتیشن و برای انتخاب یکی از آن ها دچار شک شده اید، خواندن این مقاله می تواند برای انتخاب یکی از آن ها به شما کمک کند.

دستگاه لاغری اگزیمیا چیست؟

برای این که بدانید اگزیمیا بهتر است یا کویتیشن و بتوانید یکی از این دو روش را انتخاب کنید، باید به شما بگوییم که دستگاه اگزیمیا، یکی از بهترین وسایل برای از بین بردن چربی و سلولیت زیر پوست به شمار می رود. با استفاده از این دستگاه، فرد متخصص می تواند چربی های بخش های مختلف بدن شما را به راحتی از بین برده و به دفع طبیعی آن ها کمک کند.

نکته جالب توجه درباره استفاده از این دستگاه این است که نه تنها برای از بین بردن چربی و سلولیت، بلکه از اگزیمیا برای جوان سازی و کلاژن سازی پوست هم استفاده می شود. به همین دلیل اگر نمی دانید اگزیمیا بهتر است یا کویتیشن و در برای انتخاب یکی از آن دو مردد هستید، باید بدانید کاربردهای اگزیمیا خیلی بیشتر و مطمئن تر است.

دستگاه لاغری کویتیشن چیست؟

از سوی دیگر، دستگاه لاغری کویتیشن نیز کاربردهای بسیار زیادی دارد و به شما کمک می کند چربی های بخش های مختلف بدن خود را در کمترین زمان ممکن از بین ببرید. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که چربی زیادی در نواحی شکم و پهلو و بازوی خود دارید می توانید از دستگاه کویتیشن برای از بین بردن آن ها استفاده کنید.

برای این که بدانید اگزیمیا بهتر است یا کویتیشن و یکی از آن ها را انتخاب کنید، باید به شما بگوییم که دستگاه کویتیشن نیز کاربرد های خیلی خوبی دارد و از بین بردن چربی به بهترین شکل، کمک زیادی می کند.

مقایسه دستگاه لاغری اگزیمیا با کویتیشن

دستگاه های لاغری اگزیمیا و کویتیشن نقاط اشتراک زیادی دارند و به همین دلیل هم شاید درست متوجه نباشید اگزیمیا بهتر است یا کویتیشن و نتوانید یکی از آن دو را انتخاب کنید. به همین دلیل هم ما در این بخش، تفاوت های میان این دو دستگاه را توضیح می دهیم تا انتخاب برای شما ساده تر شود.

مقایسه نحوه عملکرد دستگاه اگزیمیا با کویتیشن

برای این که بدانید اگزیمیا بهتر است یا کویتیشن و بتوانید بهترین روش را برای لاغری خود انتخاب کنید، اطلاع از نحوه عملکرد آن ها می تواند به شما کمک کند. دستگاه اگزیمیا 4 تکنولوژی دارد که شامل لیزر پوريشن، اندوراديومگ، ميکرودرم و راديو ليفت می شوند. پزشک متخصص با استفاده از تمام این تکنولوژی ها در چهار مرحله، چربی های بخش های مختلف بدن شما را جمع کرده و می سوزاند. در نهایت، چربی های سوزانده شده در بخش های مختلف بدن، به صورت طبیعی از طریق تعریق یا ادرار دفع می شوند.

مقایسه نحوه عملکرد دستگاه اگزیمیا با کویتیشن

این در حالی است که دستگاه لاغری کویتیشن برای از بین بردن چربی ها فقط از امواج التراسونیک استفاده می کند که از آن ها با نام امواج فراصوت نیز یاد می شود. هنگام استفاده از این روش، پزشک متخصص چربی های زیر پوست را به اسیدهای چرب تبدیل می کند که باعث می شود بتواند به بهترین و آسان ترین شکل ممکن از بدن دفع شوند.

مقایسه ماندگاری نتایج لاغری با دستگاه اگزیمیا و کویتیشن

برای این که بدانید اگزیمیا بهتر است یا کویتیشن و کدام یک از این روش ها ماندگاری بیشتری دارند، باید بگوییم که هر دو دستگاه جزو بهترین و محبوب ترین روش ها برای لاغری به شمار می روند. این دستگاه از بین بردن چربی های زیر پوست کمک زیادی می کند.

به همین دلیل احتمال بازگشت آن ها تا حد زیادی کاهش پیدا می کند. در صورتی که توصیه های پزشک درباره مراقبت های بعد از استفاده از هر یک از این دستگاه را رعایت کنید، می توان گفت که هم اگزیمیا و هم کویتیشن روشی دائمی برای از بین بردن چربی و لاغری هستند.

مقایسه تعداد جلسات لاغری با دستگاه اگزیمیا و کویتیشن

یکی از موضوعات مهمی برای اطلاع از این که اگزیمیا بهتر است یا کویتیشن و انتخاب یکی از این دستگاه ها، این است که بدانید چه تعداد جلسه برای هر یک از این دستگاه ها باید به پزشک مراجعه کنید. این موضوع می تواند تأثیر زیادی در صرفه جویی در هزینه و وقت شما بگذارد.

مقایسه تعداد جلسات لاغری با دستگاه اگزیمیا و کویتیشن

برای این که بتوانید از دستگاه اگزیمیا برای لاغری به نتیجه مطلوب خود دست پیدا کنید، باید حداقل 7 جلسه به پزشک مراجعه کنید. این در حالی است که مدت زمان دستیابی به نتیجه مطلوب با استفاده از دستگاه کویتیشن، بین 8 تا 12 جلسه در نظر گرفته می شود.

برای لاغری دستگاه اگزیمیا بهتر است یا کویتیشن؟

برای این که مطمئن شوید اگزیمیا بهتر است یا کویتیشن و بتوانید یکی از این دو روش را برای لاغری خود انتخاب کنید، فاکتور های زیادی دخیل هستند که باید همه آن ها را در نظر بگیرید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید. از آنجا که از این اگزیمیا هم برای رفع چربی و هم برای جوان سازی و لیفت پوست مورد استفاده قرار می گیرد، طرفداران بیشتری دارد.

این در حالی است که شاید برخی از افراد به دلیل پرداخت هزینه کمتر، به سراغ کویتیشن بروند. با این حال، هدف هر دوی این دستگاه ها، لاغری و از بین بردن چربی در بخش های مختلف بدن است. بعد از این که متوجه شدید دستگاه اگزیمیا بهتر است یا کویتیشن و دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کردید، باید حتماً مراقبت های آن را تحت نظر پزشک انجام دهید. علاوه بر این، پزشکان متخصص در ایرانیان کلینیک به شما کمک می کنند که یکی از این دستگاه را نسبت به محدوده درمان خود، انتخاب کنید.

تا کنون 167 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

سوالات متداول

اگرچه هر دوی این دستگاه ها نسبت به بقیه روش های لاغری مهاجمی، قیمت مناسب تری دارند، اما به نظر می رسد که انجام این عمل با استفاده از دستگاه کویتیشن مقرون به صرفه تر است. پس اگر به دنبال روشی ارزان برای از بین بردن چربی های خود هستید، کویتیشن می تواند گزینه مناسبی باشد.

در صورتی که این عمل را در کلینیک معتبری انجام دهید، می توانید مطمئن باشید که عوارض آن به حداقل خواهد رسید. همچنین تخصص و تجربه پزشک در این زمینه اهمیت بسیار بالایی دارد تا لاغری بدون هیچ گونه عوارضی را برای شما به ارمغان بیاورد. این امر در ایرانیان کلینیک امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین مطالب

عکس چشم درشت و کشیده زن جوان - تزریق بوتاکس چشم گربه ای
مرد جوان با موهای پرپشت که انگشتان خود را لای موهای خود برده است
شیشه های تست خون دریافتی از افراد
عکس پزشک که با مداد روی پیشانی مرد طاس می کشد
عکس کاشت موی مرد جوان از زوایای مختلف - عوارض کاشت مو
عوارض کاشت مو
مشاوره رایگان و رزرو نوبت
بنر های تبلیغاتی

مطالب مرتبط

عکس چشم درشت و کشیده زن جوان - تزریق بوتاکس چشم گربه ای
iranianclinic
مرد جوان با موهای پرپشت که انگشتان خود را لای موهای خود برده است
iranianclinic
شیشه های تست خون دریافتی از افراد
iranianclinic
عکس پزشک که با مداد روی پیشانی مرد طاس می کشد
iranianclinic
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه‌
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه‌
تا پایان جشنواره

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .