مزایای هایفوتراپی صورت | کاربرد + عوارض هایفوتراپی

مزایای هایفوتراپی صورت

آنچه در ادامه می‌خوانید

هایفوتراپی صورت یکی از محبوب ترین روش ها برای جوان سازی پوست است که خیلی از افراد به جای جراحی های زیبایی، آن را ترجیح می‌دهند. مزایای هایفوتراپی صورت آنقدر زیاد است که تقریباً هر کسی را قانع می‌کند که حداقل یک بار هم که شده، از این روش استفاده کنند. این روش غیر تهاجمی که پوست صورت و گردن را مورد هدف قرار می‌دهد، کمک زیادی به جوان سازی پوست صورت شما می‌کند. همزمان با بالا رفتن سن، تولید کلاژن در پوست نیز کاهش پیدا می‌کند و این امر منجر به افتادگی پوست و ایجاد چین و چروک می‌شود. در اینجاست که اهمیت و مزایای هایفوتراپی نمایان می‌شود. با استفاده از این روش، شما نه تنها می‌توانید چین و چروک های پوست خود را از بین ببرید، بلکه به جوان سازی آن نیز کمک زیادی کرده اید.

هایفوتراپی صورت چیست؟

هایفوتراپی یکی از درمان های خیلی محبوب برای جوان سازی و لیفت صورت در نظر گرفته می‌شود که با استفاده از امواج فرا صوت با شدت بالا، به اعماق پوست نفوذ پیدا می‌کند. هایفو یا همان HIFU، به معنی فرا صوت است. در هایفوتراپی، پزشک متخصص با استفاده از امواج فرا صوت، به بافت های عمیق پوست گرما وارد می‌کند که این موضوع باعث می‌شود بافت پوست تحریک شده و در نتیجه، فرایند کلاژن سازی را ادامه دهد. یکی از مهم ترین مزایای هایفوتراپی صورت، غیر تهاجمی بودن آن است که در این روش با تحریک بافت های پوست، فرایند کلاژن سازی انجام می‌شود. این موضوع باعث می‌شود که سلول های آسیب دیده بازسازی شوند و فرایند کلاژن سازی را مجدداً آغاز کنند.

از آنجا که کلاژن موجب سفت شدن پوست می‌شود، با هایفوتراپی می‌توانید صورتی جوان و زیباتر داشته باشید که هیچ چین و چروکی هم ندارد.

کاربردهای هایفوتراپی صورت

با بررسی مزایای هایفوتراپی صورت متوجه می‌شویم که این روش یکی از بهترین شیوه ها برای جوان سازی و زیباسازی پوست است که می‌تواند به راحتی جایگزین خیلی از عمل های زیبایی در صورت شود. بدین ترتیب، این روش هم به زیباسازی و جوان سازی پوست شما کمک می‌کند و هم از بروز چین و چروک جلوگیری می‌کند. علاوه بر این، در صورتی که پوست شما چین و چروک هم داشته باشد، با هایفوتراپی می‌توانید آن را درمان کنید. هر کسی که بخواهد یک صورت جوان و شاداب داشته باشد و اصلاً نشانه های پیری در ظاهر او مشخص نباشد، پیشنهاد می‌کنیم از مزایای هایفوتراپی صورت استفاده کند. هایفوتراپی تقریباً برای تمام بخش های صورت و گردن مناسب است و می‌تواند به از بین بردن چین و چروک و لیفت کردن آن کمک زیادی کند.

جوان سازی صورت با هایفوتراپی

یکی از مهم ترین و اصلی ترین مزایای هایفوتراپی صورت که باعث می‌شود خیلی از افراد از آن استفاده کنند، جوان سازی پوست است. هنگامی که امواج هایفوتراپی به لایه های عمیق پوست نفوذ پیدا می‌کند، نوعی گرما ایجاد می‌کند که این گرما باعث می‌شود سلول های پیر صورت مجدداً بازسازی شوند و تولید کلاژن را از سر بگیرند.

 

جوان سازی صورت با هایفوتراپی

می‌توان با اطمینان گفت که مزایای هایفوتراپی صورت باعث شده که این روش یکی از مؤثرترین و کم تهاجمی ترین روش ها برای جوان سازی پوست به شمار بیاید. به همین دلیل هم اگر شما نیز می‌خواهید از روشی برای جوان سازی صورت خود استفاده کنید، می‌توانید هایفوتراپی را به جای جراحی های مختلف صورت به کار بگیرید و از نتیجه آن حیرت زده شوید.

مزایای هایفوتراپی صورت برای جوان سازی

همان طور که پیش از این نیز گفتیم، مزایای هایفوتراپی صورت آنقدر زیاد است که تقریباً هر کسی را قانع می‌کند که از این روش برای جوان سازی و زیباسازی پوست صورت خود استفاده کند. این روش که پوست افتاده و شل اطراف گردن شما را از بین می‌برد، می‌تواند به کاهش چین و چروک کمک زیادی کند. در اینجا برخی از مهم ترین و مؤثرترین مزایای هایفوتراپی صورت را توضیح می‌دهیم که باعث شده‌اند اغلب افراد این روش را برای جوان سازی نسبت به بقیه روش ها امتحان کنند.

  • ماندگاری بالا
  • از بین بردن چین و چروک در بخش های مختلف صورت و گردن
  • رفع غبغب
  • از بین بردن افتادگی پوست
  • غیر تهاجمی بودن و دوره نقاهت بسیار کوتاه
  • لیفت کردن ابرو ها و گونه ها
  • جوان سازی و شاداب کردن پوست صورت

مطمئناً هر کسی به دنبال روشی می‌گردد که ماندگاری بالایی داشته باشد تا هزینه و وقتی که برای انجام این عمل صرف کرده، ارزش داشته باشد. ماندگاری بالا یکی از مهم ترین مزایای هایفوتراپی صورت در نظر گرفته می‌شود که می‌توانید تا مدت های طولانی از این عمل احساس رضایت داشته باشید. همچنین از آنجا که این روش به از بین بردن پوست افتاده و اضافی کمک زیادی می‌کند، می‌تواند گزینه خیلی خوبی برای رفع غبغب باشد.

آیا هایفوتراپی صورت عوارض دارد؟

کسانی که به دنبال روشی برای جوان سازی پوست و از بین بردن چین و چروک آن هستند، به دنبال روشی می‌گردند که تقریباً هیچ عوارضی نداشته باشد و کاملا کم خطر باشد. از این رو، می‌توانیم شما را مطمئن کنیم که یکی دیگر از مزایای هایفوتراپی صورت نداشتن عوارض است. عوارض این روش نهایتاً ممکن است به التهاب و قرمزی صورت تا چند ساعت محدود شود که البته بعد از گذشت چند ساعت به راحتی از بین می‌رود و نیازی به نگرانی نیست. همچنین این امکان وجود دارد که برخی از متقاضیان احساس سوزن سوزن شده خیلی کمی داشته باشند که کمی هم باعث تورم می‌شود. این موضوع نیز نیازی به هیچ گونه نگرانی ندارد و بعد از گذشت یک هفته به طور کامل از بین می‌رود.

 

هایفوتراپی صورت عوارض دارد - مزایای هایفوتراپی صورت

به همین دلیل هم ما در مزایای هایفوتراپی صورت گفتیم که کم تهاجمی بودن یکی از بهترین دلایلی است که ما آن را پیشنهاد می‌کنیم. کبودی و بی حسی هم یکی دیگر از عوارضی است که خیلی کم برای برخی از افراد به وجود می‌آید و بعد از گذشت چند روز ناپدید می‌شود. در صورتی که پزشک انتخابی شما تخصص و تجربه کافی در این زمینه نداشته باشد، احتمال دارد برخی نواحی تحت درمان دچار سوختگی شوند. کلینیک زیبایی ایرانیان یکی از بهترین مراکز برای هایفوتراپی صورت است که عوارض آن را به حداقل می‌رساند.

آیا هایفوتراپی صورت درد دارد؟

یکی از مهم ترین مزایای هایفوتراپی صورت، نداشتن درد است. دستگاه هایفوتراپی موجود در کلینیک زیبایی ایرانیان، پالس های سریع با فواصل کوتاه ایجاد می‌کند که باعث می‌شود هیچ گونه درد جدی نداشته باشید. فقط شاید کمی احساس درد سوزن سوزن شده ای داشته باشید که آن هم کاملاً قابل تحمل است و اصلا جای نگرانی نخواهد بود. پس اگر به دنبال روشی بدون درد برای زیباسازی پوست خود هستید، هایفوتراپی صورت کاملاً برای شما مناسب است.

تا کنون نفر این مطلب را پسندیده‌اند

سوالات متداول

هایفو نوعی دستگاه است که امواج فرا صوت را به اعماق پوست وارد می کند. در نتیجه، در این روش هیچ گونه سوزنی استفاده نمی شود.

تعداد جلسات هایفوتراپی به نوع پوست شما و افتادگی یا چین و چروک های آن بستگی دارد. اما به طور کلی، اغلب افراد بعد از مراجعه 9 تا 12 ماه هایفوتراپی، می توانند به نتیجه خوبی دست پیدا کنند.

یک پاسخ

  1. برای اولین بار هایفو تراپی صورت می‌خوام انجام بدم اطلاعات رو خوندم درباره قیمت حدودی سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید با تشکر. 💞🙏🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .