لاغری با دستگاه اگزیمیا بهتر است یا اسکالپشور؟

آنچه در ادامه می‌خوانید

وقتی حرف از تناسب اندام و لاغری به میان می آید، خیلی از افراد عمل های جراحی سخت و پرهزینه را تصور می کنند که حتی شاید آن ها را به بترسانند. این در حالی است که با استفاده از روش هایی مانند استفاده از دستگاه اگزیمیا و اسکالپشور می توانید با صرف کمترین هزینه و درد، به اندام دلخواه خود دست پیدا کنید. با این حال، شاید برای برخی از افراد سؤال پیش بیاید که اگزیمیا بهتر است یا اسکالپشور و ندانند برای لاغری، کدام گزینه را انتخاب کنند. ما تصمیم گرفتیم در این مقاله برای شما توضیح دهیم کدام یک از این روش ها برای شما مناسب تر است.

دستگاه لاغری اگزیمیا چیست؟

اگر می خواهید بدانید اگزیمیا بهتر است یا اسکالپشور و بین انتخاب یکی از این دو روش مردد هستید، باید در ابتدا بدانید که این دستگاه ها چه کاربردی دارند. دستگاه اگزیمیا یکی از بهترین روش ها برای لاغری موضعی شناخته می شود که علاوه بر از بین بردن چربی و سلولیت های پوست، به کشیده شدن و سفت شدن پوست کمک زیادی می کند.

از این رو، می توانید از این دستگاه برای جوان سازی پوست و رفع افتادگی آن نیز استفاده کنید. فرقی ندارد چربی در کدام بخش بدن شما باشد. با استفاده از دستگاه لاغری اگزیمیا به راحتی می توانید آن را درمان کنید. از این رو ، برای اینکه بدانید اگزیمیا بهتر است یا اسکالپشور و یکی از این دو روش را برای لاغری انتخاب کنید، باید بدانید که اگزیمیا برای تمام بخش های بدن کاربردی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دستگاه لاغری اگزیمیا این مقاله رو مطالعه کنید.

دستگاه لاغری اسکالپشور چیست؟

از سوی دیگر، برای شناختن این که دستگاه اگزیمیا بهتر است یا اسکالپشور و کدام روش اثر بهتری دارد، باید بدانید که اسکالپشور یکی از بهترین روش های لاغری شناخته می شود که از بین بردن چربی ها را با استفاده از لیزر و ذوب کردن آن ها انجام می دهد.

این روش هم مانند اگزیمیا، هیچ نیازی به بیهوشی ندارد و به همین دلیل هم خیال شما بابت دوره نقاهت کوتاه کاملاً راحت باشد. برای از بین بردن چربی های داخل ران، شکم، پهلو، بازو و حتی غبغب، می توانید از دستگاه اسکالپشور استفاده کنید.

مقایسه دستگاه لاغری اگزیمیا با بادی اسکالپشور

برای این که بدانید اگزیمیا بهتر است یا اسکالپشور و کدام یک از این روش ها برای لاغری مؤثر هستند، باید تفاوت های آن دو را به خوبی درک کنید. با وجود همه تفاوت ها، این دو روش شباهت های زیادی دارند و مهم ترین شباهت آن ها هم این است که هدف مشترکی را دنبال می کنند.

هر دوی این روش ها در صدد هستند که بتوانند چربی های اضافی بخش های مختلف بدن متقاضیان را از بین ببرد و به تناسب اندام آن ها کمک کنند. در اینجا برخی از مهم ترین تفاوت های این دو دستگاه را فهرست می کنیم تا برای شما روشن شود که اگزیمیا بهتر است یا اسکالپشور و یکی از این دو روش را انتخاب کنید.

مقایسه نحوه عملکرد دستگاه اگزیمیا با اسکالپشور

دستگاه اگزیمیا چهار دسته دارد که هر یک از آن ها تکنولوژی های مختلفی دارند. در اولین مرحله، به پوست میکرودرمولیفت اعمال می کنند تا میزان نفوذپذیری آن افزایش پیدا کند. سپس برای کاهش حجم چربی در زیر پوست، از لیزر پوریشن استفاده می کنند. با شناختن مراحل این دستگاه می توانید بهتر متوجه شود که اگزیمیا بهتر است یا اسکالپشور و راحت‌تر یکی از آن ها را برای لاغری انتخاب کنید.

مقایسه نحوه عملکرد دستگاه اگزیمیا با اسکالپشور

قدم بعدی، اعمال اندو-رادیو-مگ است که برای تحریک متابولیسم و ماساژ پوست مورد استفاده قرار می گیرد. این مرحله کمک زیادی به سفت و کشیده شدن پوست می کند. چهارمین و آخرین مرحله در استفاده از دستگاه اگزیمیا هم اعمال رادیولیفت است که به کلاژن سازی پوست کمک می کند و منجر به جوان سازی آن می شود. بعد از تمامی مراحل، چربی های اضافی زیر پوست از روش های طبیعی (تعریق یا ادرار) از بدن خارج می شوند.

برای این که بهتر بدانید اگزیمیا بهتر است یا اسکالپشور و یکی از آن ها را برای لاغری انتخاب کنید، باید بگوییم که دستگاه اسکالپشور نیز برای از بین بردن چربی ها به صورت غیر تهاجمی، از لیزر استفاده می کند. این دستگاه با دادن حرارت به چربی ها، باعث متلاشی شدن آن ها می شود. مانند روش قبلی، در دستگاه اسکالپشور هم بعد از متلاشی کردن چربی ها، به صورت طبیعی از طریق تعریق یا ادرار از بدن خارج می شوند.

مقایسه ماندگاری نتایج لاغری با دستگاه اگزیمیا و اسکالپشور

برای اطلاع از این که اگزیمیا بهتر است یا اسکالپشور و انتخاب یکی از این روش ها، میزان ماندگاری نتایج تأثیر زیادی دارد. به طور کلی، مدت زمان ماندگاری نتایج استفاده از هر دوی این دستگاه ها نسبتاً طولانی و تا حدی دائمی است.

برای افزایش مدت زمان ماندگاری هر یک از این روش ها، پزشکان متخصص توصیه می کنند سبک زندگی سالمی داشته باشیم و همچنین ماساژ های درمانی می توانند به افزایش ماندگاری آن کمک کنند. با این حال، طبیعتاً بعد از گذشت چند سال و با از بین رفتن خاصیت کلاژن سازی پوست، ممکن است حتی با رعایت رژیم غذایی هم پوست شما حالت افتاده به خود بگیرد که در دوران پیری کاملاً طبیعی است.

مقایسه تعداد جلسات لاغری با دستگاه اگزیمیا و اسکالپشور

یکی از مهم ترین موضوعاتی که به شما کمک می کند بدانید اگزیمیا بهتر است یا اسکالپشور و یکی از این دو راه را برای لاغری استفاده کنید، تعداد جلسات آن هاست. زیرا همان طور که می دانید، هرچه تعداد جلسات بیشتری برای استفاده از این روش برای لاغری به پزشک مراجعه کنید، باید هزینه بیشتری هم پرداخت کنید. همچنین این موضوع می تواند از حوصله هر کسی خارج باشد یا شاید وقت انجام این کارها را نداشته باشید.

برای اطلاع از این که اگزیمیا بهتر است یا اسکالپشور و انتخاب یکی از آن ها، باید بدانید که برای رسیدن به نتیجه دلخواه با استفاده از دستگاه اسکالپشور، تنها یک الی دو جلسه درمان نیاز دارید. این در حالی است که برای رسیدن به تناسب اندام برای استفاده از دستگاه اگزیمیا، باید حداقل تعداد جلسات درمانی شما بین 1 تا 7 جلسه باشد.

برای لاغری دستگاه اگزیمیا بهتر است یا اسکالپشور؟

برای این که بدانید کدام یک از این روش ها برای شما مناسب تر است و دستگاه اگزیمیا بهتر است یا اسکالپشور، باید اولویت های خود توجه کنید. برای مثال، اگر وقت زیادی ندارید و می خواهید در سریع ترین زمان ممکن به تناسب اندام برسید، استفاده از دستگاه اسکالپشور می تواند عاقلانه تر باشد. این در حالی است که اگزیمیا می تواند علاوه بر از بین بردن چربی، به رفع سلولیت و جوان سازی پوست نیز کمک زیادی کند که باعث افزایش کارآمدی آن می شود.

فراموش نکنید که برای رسیدن به بهترین نتیجه برای استفاده از هر یک از این روش ها، باید حتماً به کلینیک معتبر و مدرنی مراجعه کنید. کلینیک زیبایی ایرانیان یکی از بهترین مراکزی است که می توانید برای لاغری با استفاده از دستگاه های اگزیمیا یا اسکالپشور اقدام کنید. در این کلینیک، متخصصین و مشاورین مختلف با استفاده از تجارب و دانش خود در این زمینه، شما را به خوبی راهنمایی می کنند تا بدانید اگزیمیا بهتر است یا اسکالپشور و یکی از این روش ها را انتخاب کنید.

تا کنون نفر این مطلب را پسندیده‌اند

سوالات متداول

به طور کلی، هزینه هر یک از این روش ها به تعداد جلسات مورد نیاز شما بستگی دارد. علاوه بر این، قیمت هر یک از این دستگاه ها به گستره نواحی مورد نیاز شما بستگی دارند. از آنجا که برای رسیدن به نتیجه دلخواه با اگزیمیا باید تعداد جلسات بیشتری مراجعه کنید، احتمالاً هزینه آن نیز بیشتر خواهد شد.

اگرچه هیچ یک از این روش ها عوارض جدی ندارند، اما در مواردی که ممکن است باعث تورم سطحی پوست شما شود که البته بعد از گذشت چند ساعت از بین خواهد رفت. در موارد محدودی هم ممکن است سوختگی به وجود بیاید. اسکالپشور هم می تواند باعث بروز کبودی کمی در سطح پوست شود که چندان جدی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .