جستجو
Close this search box.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد با دستگاه سایناشور الیت پلاس چقدر است؟

تعداد جلسات لیزر موهای زائد با دستگاه سایناشور الیت پلاس

آنچه در ادامه می‌خوانید

دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس یک انقلاب در سیستم لیزر موهای زائد است که می تواند با خیال راحت موهای زائد را برای انواع پوست و مو از بین ببرد. تعداد جلسات لیزر موهای زائد با دستگاه سایناشور نسبت یه سایر دستگاه های لیزر موزهای زائد بسیار کمتر است که البته چیزی از تاثیرگذاری آن کم نمی کند.

دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس چیست؟

تراشیدن، کندن، موچین کردن، اپیلاسیون – همگی راه حل های موقتی برای رفع موهای زائد هستند. با درمان های لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس، می توانید به سرعت و به راحتی موهای زائد بدن یا صورت خود را با نتایج طولانی تر کاهش دهید. در این زمینه میتوانید مقاله کاربردهای دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس   را هم بخوانید. راز این دستگاه در تکنولوژی نهفته آن است. درمان‌های لیزر موهای زائد سایناشور بدون آسیب رساندن به پوست اطراف، سلول‌های مویی را که مسبب رشد مو هستند، هدف قرار داده و از بین می‌برند. نتیجه آن، پوستی صاف و بدون مو است که ماندگاری بالایی دارد! با سایناشور الیت پلاس انعطاف پذیری برای سفارشی کردن درمان ها برای پوشش انواع پوست را دارید. این دستگاه اندازه‌های مختلف لکه‌ها را پوشش میدهد. مدت زمان و درجه نفوذ نیز برای سازگاری با طیف وسیعی از شرایط خاص مراقبت از پوست های مختلف، قابل تغییر است که همین ویژگی تعداد جلسات لیزر موهای زائد با دستگاه سایناشور را کم می کند.

کاندید مناسب برای لیزر موهای زائد با دستگاه سایناشور

کاندید مناسب برای لیزر موهای زائد با دستگاه سایناشور

از آنجایی که این یک روش ایمن است و توسط FDA ( وزارت بهداشت ایالات متحده آمریکا)  تایید شده است، اگر موهای ناخواسته روی بدن خود دارید که باعث می شود شما اعتماد به نفس تان را از دست بدهید و یا گاهی خجالت بکشید، می توانید با استفاده از سایناشور الیت پلاس، لیزر موهای زائد را انجام دهید.

مزایای دستگاه لیزر سایناشور در مقایسه با سایر دستگاه های لیزر موهای زائد

دستگاه لیزر الیت پلاس یکی از بهترین لیزرهای رفع موهای زائد موجود در بازار است. لیزر همچنین بهترین راه برای خلاص شدن از شر موهای زائد طولانی مدت است. هر چه موها تیره تر باشد لیزر به راحتی کار خود را انجام می دهد. روش لیزر موهای زائد سایناشور الیت پلاس که در کلینیک های معتبر استفاده می شود، مزایای خاص خود را دارد که آن را به روشی برتر برای از بین بردن دائمی موهای زائد از صورت و بدن تبدیل می کند.

  • از دو فرکانس لیزر ثابت شده بالینی برای از بین بردن موهای ناخواسته استفاده می کند و به افراد با هر رنگ پوستی اجازه می دهد تا بهترین نتایج ممکن را به دست آورند.
  • طول موج همه منظوره، تقریباً برای همه رنگ‌های پوست و انواع مو، از جمله افرادی که پوست بسیار روشن یا ظریف دارند، ایده‌آل است.
  • طول موج تخصصی Nd:YAG  که از نظر بالینی ثابت شده است که برای افرادی که پوست تیره یا برنزه دارند، ایمن و موثر است.

مزایای دستگاه لیزر سایناشور در مقایسه با سایر دستگاه های لیزر موهای زائد

سیستم سایناشور الیت پلاس از «اندازه‌های نقطه‌ای» بزرگ‌تر استفاده می‌کند که به این معنی است که پوست بیشتری در هر جلسه قابل درمان است. جلسات را می توان با سرعت بیشتری تکمیل کرد و ممکن است جلسات کمتری به طور کلی برای از بین بردن موهای زائد مورد نیاز باشد. به همین دلیل است که تعداد جلسات لیزر موهای زائد با دستگاه سایناشور نسبت یا سایر دستگاه های مشابه کمتر است. با تمام این مزایای مهم سایناشور الیت پلاس یک روش بسیار محبوب و موثر برای از بین بردن موهای زائد صورت و بدن است. نتایج خوب و قابل اعتمادی را ارائه می دهد، کم تهاجمی با ناراحتی کم است، و بهتر از همه، به شما امکان می دهد موهای ناخواسته را برای همیشه از بین ببرید.

برای رفع موهای زائد با دستگاه لیزر الیت پلاس، چند جلسه لازم است؟

همانطور که پیش از این اشاره کردیم تعداد جلسات لیزر موهای زائد با دستگاه سایناشور بسیار کمتر از باقی دستگاه هاست. این درمان برای انواع پوست، از جمله پوست های روشن و تیره و اکثر رنگ های مو بی خطر است.

سایناشور الیت پلاس برای از بین بردن موهای زائد در مناطق زیر طراحی شده است:

  • موی صورت
  •  خط بیکینی
  •  موی بدن
  • موهای بازو و پا
  • موهای زیر بغل

 تعداد درمان هایی که بیمار باید انجام دهد به ناحیه تحت درمان، رنگ مو و پوست و ضخامت مو و همچنین فاصله بین جلسات لیزر بستگی دارد. به طور معمول، نتایج کامل نیاز به یک سری جلسات ۳ الی ۶ تایی برای دستیابی به نتایج دائمی دارد.

هر جلسه لیزر موهای زائد با دستگاه سایناشور چقدر طول می کشد؟

سایناشور الیت پلاس برای انواع پوست، از تیره تا روشن، ایمن و مورد تایید FDA است.  بسیاری از بیماران یک جلسه استفاده از الیت پلاس را اینگونه توصیف می‌کنند که مانند یک باند به پوست می‌خورد، زیرا لیزر فولیکول‌های مو را هدف قرار می‌دهد. به منظور اطمینان از راحتی، متخصصین پوست ما قبل از هر جلسه از یک پماد بی حس کننده موضعی استفاده می کنند. رشد مو می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد و هر فردی در مورد تاثیر این امر بر ظاهر خود احساس متفاوتی دارد. از بین بردن موهای زائد در قسمت های خاصی از بدن اغلب از نظر زیبایی شناختی و بهداشتی بهتر دیده می شود. زنان معمولاً به پاها، خط بیکینی و زیر بازوهای خود توجه می کنند و مردان موهای پشت، سینه و دور گردن خود را برمی دارند. چه مرد و چه زن، خلاص شدن از شر موهای زائد اغلب نیاز به استفاده منظم از اصلاح، اپیلاسیون یا کرم دارد. اگر فردی تصمیم بگیرد که از این فرآیند در خانه یا در کلینیک یا سالن استفاده کند، نتایج موقتی هستند و ممکن است نیاز به مراقبت روزانه، هفتگی یا ماهانه داشته باشند.

با درمان سایناشور الیت پلاس، نتایج می‌تواند پوستی صاف و بدون مو را برای طولانی‌مدت – و در برخی موارد، به‌طور دائمی به شما بدهد. لیزر با هدف قرار دادن فولیکول برای آسیب رساندن به مو در ریشه عمل می کند و در عین حال از تولید موی جدید توسط فولیکول جلوگیری می کند. تعداد جلسات لیزر موهای زائد با دستگاه سایناشور اغلب سه جلسه است اما ممکن است برای رسیدن به نتیجه مورد انتظار به ۶ جلسه درمان نیاز باشد که به تدریج ایجاد می شود تا موهای تحت درمان به طور طبیعی دفع شوند.

دلیل کمتر بودن تعداد جلسات لیزر موهای زائد با دستگاه سایناشور الیت پلاس

تعداد جلسات لیزر موهای زائد با دستگاه سایناشور به دلیل امکان افزایش سرعت، سایز اهرم و البته عمق نفوذ تاثیرگذاری این دستگاه بر رفع موهای زائد بسیار کمتر است. نزدیک به ۸۰ درصد موهای زائد کرکی پس از سه جلسه از بین می رود.

تا کنون 167 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

سوالات متداول

علاوه بر استفاده از هایفوتراپی میتوانید مراقبت های پوستی را نیز در نظر بگیرید: دست ها را مرطوب کنید. در طول روز به طور مکرر از لوسیون یا کرم استفاده کنید. این به پوست شما کمک می کند تا خاصیت ارتجاعی خود را حفظ کند.

با افزایش سن، دستان شما چربی و قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهند و پوست شما حجم خود را از دست می دهد. این کاهش حجم و کاهش خاصیت ارتجاعی باعث ایجاد پوستی می شود که چین و چروک و لکه های پیری دارد.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین مطالب

عکس 6 کاسه که در آنها 6 نوع مختلف از اوتمیل آماده شده است
عکس قوری که از آن دمنوش خالی می شود - دمنوش لاغری
عکس دو عدد کرفس در کنار یک ظرف کرفس خرد شده
عکس شیشه سرکه سیب در کنار یک سبد سیب - سرکه سیب برای لاغری
عکس زن جوان قبل و بعد از کاهش وزن - بهترین روش های لاغری
مشاوره رایگان و رزرو نوبت
بنر های تبلیغاتی

مطالب مرتبط

عکس 6 کاسه که در آنها 6 نوع مختلف از اوتمیل آماده شده است
iranianclinic
عکس قوری که از آن دمنوش خالی می شود - دمنوش لاغری
iranianclinic
عکس دو عدد کرفس در کنار یک ظرف کرفس خرد شده
iranianclinic
عکس شیشه سرکه سیب در کنار یک سبد سیب - سرکه سیب برای لاغری
iranianclinic
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه‌
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه‌
تا پایان جشنواره

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .