کاربردهای دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس

کاربردهای دستگاه لیزر سایناشور - لیزرموهای زائد با دستگاه سایناشور الیت پلاس

آنچه در ادامه می‌خوانید

اگر به دنبال لیزر موهای زائد به طور دائمی هستید باید بگوییم این تنها یکی از کاربردهای دستگاه لیزر سایناشور است. می‌توانید درمان‌های حذف موهای زائد سایناشوز الیت پلاس را روی صورت، زیر بغل، بازوها، پاها، پشت، بیکینی، سینه و غیره انجام دهید. سایر درمان‌هایی که می‌توانید با لیزر الیت پلاس سایناشور انجام دهید شامل سفت کردن پوست، جوان‌سازی پوست، کاهش جای زخم و درمان‌های عروقی است.

الیت پلاس امریکایی، دستگاه پرتوان لیزر

فناوری لیزر موهای زائد Nd:YAG با طول موج های 755 نانومتر و 1064 نانومتر به سرعت و به طور موثر انواع پوست را درمان می کند و در عین حال سال ها عملکرد قابل اعتمادی را ارائه می دهد که سایناشور به آن معروف است.

الیت پلاس امریکایی، دستگاه پرتوان لیزر

با الیت+، انعطاف پذیری برای سفارشی کردن درمان را برای انواع پوست دارید.  کاربردهای دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس آن را به انتخاب طبیعی برای سازگاری با طیف وسیعی از شرایط خاص مراقبت از پوست تبدیل می‌کند از دیگر کاربردهای دستگاه لیزر سایناشور میتوان به این موارد اشاره کرد. ارائه نتایج استثنایی در تمام انواع پوست، به راحتی  میتوانید بین طول موج ها برای درمان های مختلف در یک جلسه جابجا شوید، خنک کننده هوا در طول درمان باعث افزایش راحتی و رضایت بیمار می شود، مدت زمان پالس طولانی‌تر تا 300 میلی‌ثانیه دقیقاً با انرژی تحویل داده شده در هماهنگی با زمان آرامش حرارتی مطابقت دارد.

دستگاه لیزر سایناشور در چه مواردی استفاده می شود؟

سایناشور هر دو لیزر الکساندرایت (755 نانومتر) و یاگ (1064 نانومتر) را در داخل این یک دستگاه لیزر پزشکی فشرده ارائه می دهد. سر لیزر الکساندرایت برای انواع پوست 1-3 است و سر لیزر YAG به شما امکان می دهد تا انواع پوست 4-6 را درمان کنید. رفت و برگشت بین دو سر لیزر یک فرآیند بسیار ساده است. یکی از مهم ترین مزایای دستگاه لیزر سایناشور این است که با داشتن هر دو سر لیزر می توانید بیماران را از انواع پوست روشن تا تیره با یک دستگاه لیزر زیبایی درمان کنید. اگر فقط یک اتاق درمان دارید، عالی است. با این حال، برای مراجعین با اتاق های درمانی متعدد، بهتر است چندین دستگاه داشته باشند. شاید بخواهید دو دستگاه مجزا داشته باشید، یکی برای پوست های روشن و دیگری برای پوست های تیره. با ما تماس بگیرید و ما با شما گزینه های مختلفی را بررسی می کنیم تا بخواهید کسب و کار خود را باز کنید یا گسترش دهید.

دستگاه لیزر سایناشور در چه مواردی استفاده می شود؟

لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس

سایناشور یک سیستم چند منظوره و بدون تماس با طول موج دوگانه است که در لیزر موهای زائد بسیار موثر و کارآمد است. این دو سیستم لیزر درخشان (755NM ALEXANDRITE و لیزر 1064NM ND:YAG) را برای از بین بردن موهای ناخواسته درگیر می کند و بین دو طول موج بر اساس نوع پوست و موی بیمار جابه جا می شود. یکی دیگر از کاربردهای دستگاه لیزر سایناشور این است که موهای ناخواسته را دقیقاً حتی در قسمت های کوچک و ظریف بدن، داخل گوش و اطراف خط مو از بین می برد. این فرآیند شامل هیچ گونه مواد شیمیایی نیست که با پوست تماس پیدا کند و تمیزی و بهداشت را تضمین می کند. ویژگی های جذب ملانین بالای آن از رشد مجدد موهای زائد جلوگیری می کند. این روش سریع و مناسب برای مردان و زنان است. علاوه بر این، این سیستم همچنین به صاف شدن پوست کمک می کند و احساس خنکی و بدون درد ایجاد می کند. این درمان لیزر موهای زائد معمولاً به 2-5 جلسه با فواصل 4-6 هفته نیاز دارد. برای دستیابی به نتایج مطلوب، بهتر است زودتر اقدام کنید تا قبل از رسیدن تابستان مطمئن شوید که درخشش بدون مو دارید.

دستگاه لیزر سایناشور حتی موهای کرکی را هم از بین میبرد

استفاده از روش لیزر برای موهای کرکی توصیه نمیشود زیرا اثر کمتری نسبت به از بین بردن موهای تیره و ضخیم دارد اما با این حال میتوان با تعداد جلسات بیشتر این موهای کرکی را نیز از بین برد.

کاهش چین و چروک پوست به کمک دستگاه لیزر الیت پلاس

یکی از مهم ترین کاربردهای دستگاه لیزر سایناشور از بین بردن خطوط نازک و چین و چروک های صورت است. دستگاه لیزر سایناشور به شما کمک میکند دوباره به دوران جوانی و شادابی پوست برگردید: چگونه؟ بلوک های سازنده پوست صاف و جوان الاستین و کلاژن هستند – با احیای پوست با لیزر، پالس های نور به لایه های فرعی پوست نفوذ می کند و ساختار حمایت کننده پیری آن را درمان می کند. پس از آن روند طبیعی بهبودی بدن، بافت را با بافتی یکنواخت و چین و چروک های کمتر بازسازی می کند.

رفع ضایعات رنگی پوست با دستگاه سایناشور

سیستم  سایناشور دو طول موج درخشان را درگیر می کند که می توان آنها را تغییر داد. بین یا به طور همزمان در طول یک جلسه برای هدف قرار دادن نواحی مختلف تحت درمان استفاده می شود و به نتایج مطلوب می رسد. از جمله کاربردهای دستگاه لیزر سایناشور این است که  هر دو طول موج برای اعمال روی پوست تیره یا برنزه بی خطر هستند و هیچ واکنش بدی ایجاد نمی کنند. آسیب ناشی از نور خورشید و لکه های ناشی از افزایش سن می تواند توسط عوامل مختلفی از جمله قرار گرفتن در معرض نور خورشید و افزایش سن ایجاد شود. خوشبختانه راه حلی برای این لک های ناخواسته وجود دارد! با بهره بردن از یکی از کاربردهای دستگاه لیزر سایناشور، می توانید در کمترین زمان از شر لکه های ناخواسته خلاص شوید و به زیبایی خود بازگردید.

درمان رگ های عنکبوتی به وسیله دستگاه الیت پلاس

کاربردهای دستگاه لیزر سایناشور الیت عمدتا برای حذف موهای زائد، کاهش رگهای عنکبوتی، رنگدانه و چین و چروک استفاده می شود. انعطاف پذیری بالایی را ارائه می دهد زیرا پزشکان می توانند جلسات را با اندازه نقاط مختلف و پهنای نبض شخصی سازی کنند، به این معنی که درمان را می توان بر روی اکثر انواع پوست، مانند انواع پوست I-VI اعمال کرد و همچنان به نتایج مطلوب دست یافت.

تا کنون 185 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

سوالات متداول

Cynosure Elite بهترین فناوری لیزر موجود امروزی است. این لیزر Nd: YAG که استاندارد طلایی برای پوست های آسیایی و سیاه را دارد.

Cynosure را می توان برای انواع پوست استفاده کرد اما نمی تواند موهای سفید، خاکستری، بلوند روشن یا قرمز را درمان کند. قبل از هر گونه درمان، مشاوره  و تست لازم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .