جستجو
Close this search box.

مزوژل جالپرو بهتر است یا پروفایلو؟

مزوژل جالپرو یا پروفایلو - تزریق مزوژل مناسب برای زیبایی و جوانسازی پوست صورت و بدن

آنچه در ادامه می‌خوانید

از بین روش های درمانی مزوژل جالپرو یا پروفایلو جزو روش های پرطرفدار هستند. تفاوت مزوژل جالپرو و پروفایلو در این است که جالپرو بیشتر برای نواحی خاصی از صورت هدف قرار می گیرد که برای موارد همچون اطراف چشم مناسب است.

لازم است بدانید مزوژل یا مزوفیلر در واقع داروهایی هستند که دارای اسید هیالورونیک غیر متقاطع (غیر حجیم) به همراه یک سری ویتامین ها، اسیدهای آمینه و پپتیدها هستند که در برندهای مختلف درصد آن متفاوت است.  مزوژل ها بعد از بی حسی موضعی با مزوتراپی یعنی به مقدار کم و با تعداد تزریق زیاد کرم تزریق می شود که در محصولات مختلف طبق دستور سازنده متفاوت است

تفاوت جالپرو و پروفایلو

برای این که متوجه شوید کدام روش درمانی بهتر است؟ مزوژل جالپرو یا پروفایلو؟ پیشنهاد میکنیم در ادامه مقایسه این دو محصول را بخوانید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.

تفاوت جالپرو و پروفایلو

مزایای پروفایلو چیست؟

 • بهبود بافت، حجم و درخشندگی پوست
 • خطوط ریز و چین و چروک را صاف و کاهش می دهد.
 • پوست صورت را آبرسانی و سفت می کند.

پروفایلو برای چه افرادی مناسب است؟

 • هر کسی که از خشکی پوست رنج می برد، هر کسی که متوجه از دست دادن استحکام یا خاصیت ارتجاعی در پوست شود.
 • هر کسی که به دنبال رفع افتادگی، پیری پوست دور گردن، بازوها، دست‌ها و زانو است.

پروفایلو تا چه مدت اثر دارد؟

بسته به سبک زندگی و شرایط پوستی از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است، اما نتایج تزریق پروفایلو می تواند تا 6 ماه باقی بماند.

جالپرو چه کار میکند؟

جالپرو از حجم بالایی از اسیدهای آمینه به عنوان یک احیا کننده بیولوژیکی پوست استفاده می کند و فیبروبلاست های پوست شما را برای تولید کلاژن و الاستین تحریک می کند. 2 نوع تزریقی وجود دارد. جالپرو کلاسیک و جالپرو ام اچ دبلیو که حاوی اسید هیالورونیک اضافی است.

مزایای جالپرو چیست؟

خطوط ریز، چین و چروک، جای زخم، آسیب های ناشی از نور خورشید و علائم کشش را کاهش می دهد، حلقه های تیره زیر چشم را برطرف می کند، علائم پیری را معکوس می کند و از آن جلوگیری می کند، پوست خشک یا کم آب را آبرسانی و احیا می کند.

جالپرو برای چه افرادی مناسب است؟

مزوژل جالپرو یا پروفایلو برای افرادی که دغدغه پیری صورت را دارند مناسب است.  جالپرو کلاسیک برای هر کسی که به دنبال پیشگیری و جلوگیری از اولین علائم پیری است عالی است، جالپرو ام اچ دبلیو آبرسانی اضافی به پوست پیرتر یا آسیب دیده اضافه می کند، که برای افرادی که خطوط یا جای زخم های عمیق تر را از بین می برند عالی است و نهایتا برای  هر کسی که به دنبال کاهش خطوط ریز و چین و چروک یا افزایش حجم صورت است. اما توجه داشته باشید برای افرادی که باردار یا شیرده هستند، از بیماری خودایمنی رنج می برند، عفونت یا واکنش های پوستی دارند، مناسب نیست.

جالپرو تا چه مدت اثر دارد؟

بسته به سبک زندگی و شرایط پوستی از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است، اما نتایج می تواند تا 6 ماه باقی بماند. با توجه به مدت اثربخشی و نحوه تزریق میتوانید تصمیم بگیرید تزریق مزوژل جالپرو یا پروفایلو را انتخاب کنید.

همانطور که پیش از این به مزایای هر دو روش اشاره کردیم تفاوت جالپرو و پروفایلو در این است که جالپرو را میتوان با سم آرامش بخش چین و چروک مخلوط کرد تا خطوط ریز را به طور بسیار ظریفی نرم کند.

تفاوت غلظت هیالورونیک اسید جالپرو و پروفایلو

مزوژل جالپرو یا پروفایلو هر دو دارای هیالورونیک اسید هستند. پروفایلو فرموله شده با سطح بالایی از اسید هیالورونیک که به آرامی آزاد می شود تا تولید کلاژن را تحریک کند و آبرسانی و استحکام را به پوست بازگرداند.

جالپرو اچ ام دبلیو  نسبت به جالپرو کلاسیک مقادیر بیشتری هیالورونیک اسید دارد که به ترمیم فیبروپلاست‌هایی که وظیفه تولید کلاژن و الاستین را برعهده دارند کمک می‌کند.

روش درمانی مزوژل جالپرو یا پروفایلو هر دو با تزریق در نواحی صورت انجام می شود. به صورت کلی پروفیلو در ده نقطه و مزوژل جالپرو در نقاط بیشتری تزریق می شود.

تفاوت نقاط تزریق مزوژل جالپرو و پروفایلو

روش درمانی مزوژل جالپرو یا پروفایلو هر دو با تزریق در نواحی صورت انجام می شود. به صورت کلی پروفیلو در ده نقطه و مزوژل جالپرو در نقاط بیشتری تزریق می شود.

تفاوت نقاط تزریق مزوژل جالپرو و پروفایلو

تعداد جلسات لازم برای تزریق مزوژل جالپرو در مقایسه با پروفایلو

مزوژل جالپرو یا پروفایلو به تداوم در دفعات تزریق نیازد دارد. پروفایلو معمولاً به دو جلسه با فاصله چهار هفته نیاز دارد و جلسه سوم ممکن است با نظر پزشک و وضعیت پوست شما سه ماه بعد از جلسه دوم انجام شود. تعداد جلسات مزوگل جالپرو 4 نوبت به فاصله دو هفته می باشد.

مقایسه کاربردهای مزوژل جالپرو و پروفایلو

در کدام بخش های بدن می توان از پروفایلو استفاده کرد؟

برای افزایش درخشندگی، استحکام و حجم پوست در سراسر صورت استفاده می شود، اما می تواند به عنوان یک درمان هدفمند در تعدادی از مناطق دیگر نیز استفاده شود:

 • دور صورت
 • گردن
 • پیشانی
 • دست ها
 • آرنج ها
 • داخل ران ها
 • زانو

جالپرو را می توان در بسیاری از مناطق برای بهبود بافت و حجم پوست، بعلاوه درمان هدفمند برای اسکار، علائم کشش یا آسیب ناشی از نور خورشید در مناطق زیر استفاده کرد:

 • دور صورت
 • ناحیه دور چشم
 • زیر چشم
 • گردن
 • زیر بغل
 • دست ها
 • داخل رانها
 • شکم
 • زانو

تقریبا می توان گفت مزوژل جالپرو یا پروفایلو هر دو در نواحی یکسانی مورد استفاده قرار میگیرند.

آیا تزریق هر دو مزوژل جالپرو و پروفایلو امکان پذیر است؟

بهتر است برای پاسخ به این پرسش از پزشک‌تان مشورت بگیرید تا بتوانید تصمیم بگیرید که کدام درمان برای شما مناسب‌تر است.

مزوژل جالپرو یا پروفایلو؟ کدامیک بهتر است؟

اگر جزو  افرادی هستید که بین مزوژل جالپرو یا پروفایلو در تردید هستند، بدانید جالپرو پرطرفدار تر است. از آن جا که جالپرو یک محلول تزریقی استریل و قابل جذب است که به عنوان یک احیا کننده زیستی اپیدرمی برای بهبود رنگ چهره، روشن کردن پوست و کاهش چین و چروک های صورت عمل می کند. این یک درمان منحصر به فرد با اثر سریع با مواد شیمیایی قوی است که باعث درخشندگی و تجدید پوست می شود. این درمان دارای ظرفیتی است که پوست را به طور موثر حجیم و مرطوب می کند. درمان جالپرو یک گزینه عالی برای افرادی است که خواهان ظاهر طبیعی تری هستند و برای تزریق آماده نیستند. درمان جالوپرو نوعی مزوتراپی است که عمل را بدون استفاده از بی‌حس کننده موضعی دلپذیرتر و قابل تحمل‌تر می‌کند. با این حال، این درمان تزریقی حاوی موادی است که در بدن انسان یافت می شود. عوارض جانبی احتمالی شامل درد، سوزش پوست، تورم، خارش و کبودی است. با این حال، چنین عوارض جانبی معمولاً در عرض چند روز پس از فرآیند کاهش می‌یابد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این موضوع، مقاله “چرا مزوژل جالپرو؟” به شما کمک خواهد کرد.

تا کنون 167 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

سوالات متداول

خیر، این طور نیست. پروفایلو صرفا نرم کننده پوست است نه پرکننده ای که به صورت حجم دهد.

به عنوان یک قاعده کلی برای افراد زیر 25 سال که دارای پوست جوان و چاق و بدون هیچ نشانه ای از پیری یا آسیب پوست هستند، تزریق توصیه نمی شود. همچنین شایان ذکر است که زنان باردار یا شیرده نباید پروفایلو داشته باشند.

4 پاسخ

 1. سلام
  ایا جالپرو صورت رو گرد و به صورت محسوس چاق میکنه؟ و اینکه بعد از تزریق ورم صورت طبیعیه؟

 2. سلام بنده ۴۰سال سن دارم ژل جالپروابی مصرف کردم ولی هنوزهیچ نتیجه ای نگرفتم میش بدونم چندروزدیگه جواب میگیرم

  1. سلام و عرض ادب. آیا قبل از تزریق توسط پزشک متخصص پوست مشاوره شده اید؟ وضعیت پوست شما چه طور تحلیل شده است؟ سن پوست شما چه قدر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین مطالب

عکس 6 کاسه که در آنها 6 نوع مختلف از اوتمیل آماده شده است
عکس قوری که از آن دمنوش خالی می شود - دمنوش لاغری
عکس دو عدد کرفس در کنار یک ظرف کرفس خرد شده
عکس شیشه سرکه سیب در کنار یک سبد سیب - سرکه سیب برای لاغری
عکس زن جوان قبل و بعد از کاهش وزن - بهترین روش های لاغری
مشاوره رایگان و رزرو نوبت
بنر های تبلیغاتی

مطالب مرتبط

عکس 6 کاسه که در آنها 6 نوع مختلف از اوتمیل آماده شده است
iranianclinic
عکس قوری که از آن دمنوش خالی می شود - دمنوش لاغری
iranianclinic
عکس دو عدد کرفس در کنار یک ظرف کرفس خرد شده
iranianclinic
عکس شیشه سرکه سیب در کنار یک سبد سیب - سرکه سیب برای لاغری
iranianclinic
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه‌
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه‌
تا پایان جشنواره

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .