دستگاه لاغری اگزیمیا

دستگاه لاغری اگزیمیا

پیکرتراشی غیر جراحی با دستگاه لاغری اگزیمیا

دستگاه لاغری اگزیمیا یکی از جدیدترین دستگاه های لاغری می باشد که با کاهش همزمان سایز، باعث لیفت و رفع شلی پوست می شود. این دستگاه با رفع سلولیت و جوان سازی پوست علاوه بر از بین بردن چربی های موضعی باعث شادابی پوست نیز می شود. دستگاه لاغری اگزیمیا با تکنولوژی بیولیپولیفتینگ با 4 هندپیس مختلف در 4 مرحله میکرودرم، لیزرپوریشن، اندورادیومگ و رادیولیفت موجب کاهش چربی و سفتی اندام ها می شود و در رفع چاقی های موضعی در نواحی شکم، پهلو، ران ها، پشت و بازوها کاربرد دارد. 

مشاوره رایگان ۲۴ ساعته
۷۵۹۰۰ – ۰۲۱

ویژگی های دستگاه لاغری اگزیمیا

درمان چاقی های موضعی
کاهش سلولیت
رفع شلی پوست و لیفت همزمان با لاغری
کاهش ترک های پوستی
درمان هفت جلسه ای

پیکرتراشی غیر جراحی با دستگاه لاغری اگزیمیا

یکی از مشکلاتی که مردم سراسر جهان و به خصوص ایران با آن دست و پنجه نرم می کنند، چاقی است که می تواند باعث بروز بیماری های مختلفی شود. با این حال، روش های متنوعی برای از بین بردن چاقی وجود دارد که هر یک از آن ها معایب مخصوص به خود را دارند. برای انجام این روش‌ها می‌توانید به یک کلینیک لاغری مراجعه کنید. دستگاه لاغری اگزیمیا یکی از بهترین روش های ایمن برای رسیدن به اندامی دلخواه در سریع‌ترین زمان ممکن است. احتمالا برای شما هم پیش آمده که حتی با ورزش های طاقت فرسا و رژیم های غذایی سخت هم همچنان به اندام دلخواه خود دست پیدا نکرده اید. در این شرایط، تکنولوژی به کمک شما می آید و می توانید بدون نیاز به رژیم های سخت و ورزش های سنگین، به اندام ایده آل خود دست پیدا کنید. دستگاه اگزیمیا یکی از بهترین روش هاست که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، کمک زیادی به لاغری خواهد کرد.

دستگاه اگزیمیا چیست؟

دستگاه لاغری اگزیمیا چیست؟

دستگاه اگزیمیا که برای از بین بردن لاغری توسط شرکت ایتالیایی BIONIX ساخته شده، می تواند چربی ها و سلولیت های زیر پوست را از بین ببرد. در این دستگاه، امواج لیزر به همراه الکترو پریشن با یکدیگر ترکیب شدند و علاوه بر از بین بردن چربی در بخش های مختلف بدن، کمک زیادی به سفت و کشیده شدن پوست می کنند.

ساخت کشور  ایتالیا 
نوع  غیر جراحی 
نحوه عملکرد موضعی 
موثر برای بدن و صورت 

کاربردهای دستگاه اگزیمیا

دستگاه اگزیمیا نه تنها برای از بین بردن چربی های نواحی شکم و پهلو، بلکه برای نواحی مختلف بدن عملکرد بسیار خوبی دارد. علاوه بر از بین بردن چربی ها، به کمک این دستگاه می توانید چین و چروک موجود در صورت خود را از بین برده و کمک زیادی به جوانسازی پوست خود کنید. این دستگاه به شما کمک می کند که خاصیت ارتجاعی پوست را به حالت قبل بازگردانید. برخی از مهم ترین کاربردهای استفاده از این دستگاه، شامل موارد زیر می شوند.

 • رفع چربی و لاغری موضعی بدن
 • از بین بردن سلولیت
 • کاهش سایز
 • فرم دهی و لیفت باسن و سایر بخش های بدن
 • زاویه دهی صورت
 • از بین بردن غبغب
 • از بین بردن جای زخم
 • رفع چین و چروک پوست
 • رفع لکه های پوستی
 • افزایش خاصیت کشسانی و ارتجاعی پوست
 • از بین بردن منافذ باز
 • از بین بردن ناهمواری های پوست بعد از عمل های جراحی

اگزیمیا برای لاغری

همان طور که می دانید، دستگاه اگزیمیا نه تنها برای لاغری شکم و پهلو، بلکه برای بخش های مختلف بدن مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل هم فذقی ندارد که شما در کدام بخش از بدن خود چربی انباشته شده ای دارید. این دستگاه به شما کمک می کند که برای همیشه از شر چربی های مزاحم خلاص شوید و به اندام ایده آل خود دست پیدا کنید.

اگزیمیا صورت

در بخش های قبل هم به اختصار گفتیم که یکی از مهم ترین کاربردهای دستگاه اگزیمیا برای لاغری این است که به زاویه دار کردن صورت کمک زیادی می کند. علاوه بر این، اگر در نواحی چانه و گردن شما چربی زیادی وجود دارد و پوست حالت افتاده پیدا کرده است، این دستگاه برای رفع آن به شما کمک می کند. همچنین دستگاه اگزیمیا به رفع غبغب نیز کمک زیادی می کند. از دیگر مزایای این دستگاه برای صورت، می توان به بستن منافذ باز پوست اشاره کرد که تأثیر زیادی در افزایش جذابیت چهره شما دارد.

اگزیمیا غبغب

روش های مختلفی برای از بین بردن غبغب وجود دارند که شاید خیلی از آن ها به دلیل تهاجمی بودن، عوارض زیادی داشته باشند. این در حالی است که دستگاه اگزیمیا به شما این امکان را می دهد که بدون هیچ گونه عوارض جدی، در کمترین زمان ممکن و با پرداخت هزینه کاملاً منطقی، غبغب خود را از بین ببرید. با استفاده از این روش، شما می توانید فرم چانه و گردن خود را به حالت زیبایی برگردانید و مطمئن باشید که هرگز دوباره حالت افتاده و شل به خود نمی گیرند.

اگزیمیا شکم چیست؟

اگزیمیا شکم

یکی از مهم ترین بخش های بدن که غالباً چربی در مناطق آن جمع می شوند، شکم و پهلو ها هستند. به همین دلیل هم بسیاری از افرادی که دچار چاقی شده اند، چربی زیادی در این نواحی دارند و به دنبال روشی برای خلاص شدن از آن ها هستند. اگزیمیا به شما این امکان را می دهد که چربی های اطراف شکم و پهلو های خود را برای همیشه از بین ببرید و با ظاهری ایده آل و اندامی مناسب در سطح جامعه حضور پیدا کنید.

لاغری بازو با اگزیمیا

بسیاری مواقع این امکان وجود دارد که با افزایش سن و دلایل دیگر، بازوی شما حالت افتاده به خود بگیرند و ظاهر بدی داشته باشد. در این شرایط هم مانند موارد قبلی، دستگاه اگزیمیا به کمک شما می آید و با کشیدن پوست، به شما کمک می کند که پوستی صاف و کشسان داشته باشید.

رفع سلولیت با دستگاه اگزیمیا

هنگامی که چربی بدن در یک ناحیه به خصوصی از زیر پوست جمع می شود، به آن سلولیت می گویند که در این شرایط، سطح پوست حالت پرتقالی به خود می گیرد. سلولیت می تواند موضوع بسیار آزار دهنده برای اغلب افراد باشد. خوشبختانه به کمک دستگاه اگزیمیا می توانید سلولیت پوست خود را به بهترین شکل درمان کنید.

بعد از این که مشخص شد کدام بخش های بدن شما سلولیت دارند، از لیزر پوریشن برای تحریک سلول ها استفاده می کنند. این امواج لیزر با نفوذ به اعماق پوست، به از بین بردن سلولیت و چربی های زیر کمک زیادی می کنند.

لاغری با دستگاه اگزیمیا بهتر است یا کویتیشن؟

روش دیگری که برای از بین بردن چربی پوست در کلینیک لاغری انجام می شود، کویتیشن نام دارد. با این حال، یکی از مهم ترین تفاوت های این دو روش این است که کویتیشن فقط برای چربی مورد استفاده قرار می گیرد. این در حالی است که دستگاه اگزیمیا هم برای از بین بردن چربی و هم سلولیت کاربرد دارد. همچنین اگزیمیا به شما کمک می کند که پوستی شاداب و جوان داشته باشید.

یکی از مهم ترین مزایای اگزیمیا نسبت به کویتیشن این است که برای صورت نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این در حالی است که بیشتر برای شکم، پهلو، ران و بازو، از کویتیشن استفاده می شود. علاوه بر این، برای رسیدن به بهترین نتیجه در کویتیشن باید جلسات بیشتری به پزشک مراجعه کنید.

دستگاه لاغری اگزیمیا بهتر است یا اسکالپشور؟

اسکالپشور نیز یکی دیگر از روش های محبوب برای از بین بردن چربی و رسیدن به لاغری است که تفاوت های زیادی با دستگاه اگزیمیا دارد. اگر فرد حساسی هستید، باید بدانید که اگزیمیا نسبت به اسکالپشور، هیچ گونه عوارض جانبی ندارد و کل عوارض آن به تورم یا قرمزی محدود می شوند. این در حالی است که اسکالپشور ممکن است باعث بروز حساسیت در پوست شود و باید حتماً توسط افراد کاملاً متخصص و مجرب انجام گیرد.

مهم ترین دلیلی که خیلی از افراد دستگاه اگزیمیا را به اسکالپشور ترجیح می دهند، این است که علاوه بر لاغری، به افزایش کشسانی و اکسیژن رسانی پوست نیز کمک می کند. همچنین به کمک این روش می توانید سلولیت زیر پوست خود را از بین ببرید.

لاغری با دستگاه اگزیمیا در تهران

لاغری با دستگاه اگزیمیا در تهران

اگر می خواهید علاوه بر لاغری، سلولیت زیر پوست خود را از بین ببرید و به جوانسازی سطح پوست خود کمک کنید، استفاده از دستگاه اگزیمیا می تواند برای شما مناسب باشد. البته توجه کنید که هیچ وقت نمی توان به هر مرکزی برای انجام این کار اعتماد کرد. کلینیک لاغری ایرانیان یکی از معتبرترین مراکز برای استفاده از دستگاه اگزیمیا به شمار می رود که به همراه پزشکان مجرب و متخصص خود، لاغری همیشگی با بهترین هزینه را برای شما به ارمغان می آورد.

بستن محتوا بیشتر بخوانید

درخواست رزرو نوبت در کلینیک ایرانیان

لطفا شماره تماس و مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید، تا برای رزرو وقت قطعی و ثبت تاریخ و ساعت، همکاران ما با شما تماس بگیرند.

رزرو آنلاین نوبت

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.
نحوه عملکرد دستگاه لاغری اگزیمیا
پخش ویدیو

دستگاه لاغری اگزیمیا

دستگاه لاغری اگزیمیا یکی از دستگاه های پیشرفته در زمینه زیبایی و لاغری موضعی می باشد. این دستگاه ساخت کشور ایتالیا می باشد و با تکنولوژی تولید امواج لیزری و ترکیب با الکتروپریشن باعث از بین بردن موثر چربی ها در نواحی مختلف بدن و کمک به سفت شدن و کشیده شدن پوست می شود. دستگاه اگزیمیا برای از بین بردن چربی های نواحی مختلف بدن از جمله شکم و پهلو مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این دستگاه به فرم دهی و لیفت باسن، از بین بردن سلولیت، رفع لکه های پوستی و زاویه دهی صورت کمک می کند. برای استفاده از این دستگاه و هماهنگی جلسات می توانید با شماره های ما تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه شما را به طور کامل راهنمایی کنند. 

سوالات متداول درباره دستگاه لاغری اگزیمیا

دستگاه اگزیمیا جزء یکی از روش های جدید جهت لاغری موضعی و رفع سلولیت بدون جراحی است و این دستگاه علاوه بر آسیب بافت چربی و سفت شدن پوست، به بهبود و مقدار قوام پوست هم کمک می کند.
دستگاه اگزیمیا جزء یکی از روش های جدید جهت لاغری موضعی و رفع سلولیت بدون جراحی است و این دستگاه علاوه بر آسیب بافت چربی و سفت شدن پوست، به بهبود و مقدار قوام پوست هم کمک می کند.
بهتر است این دستگاه را برای سنین بالای ۱۸ سال استفاده کرد.
تا الان برای این تکنولوژی جدید لاغری هیچ گونه عارضه ای گزارش نشده است.
این روش به منظور رفع چربی های موضعی و سلولیت است و هدف از این تکنیک تنها کاهش سایز است.
در این روش از لیزر استفاده می شود و کاربرد لیزر برای کاهش چربی ناحیه مورد نظر موثر است.
در اگزیمیا سلول های چربی هدف، بافت های چربی زیر پوستی هستند و این روش نمی توانند بافت های چربی احشایی را از بین ببرد.
این روش نقش موثری در کاهش بافت های چربی دارد و نتایج محسوسی دارد ولی اگر فرد بعد از انجام این تکنیک رژیم غذایی مناسبی دریافت نکند و افزایش وزن بیش از ۵ کیلو داشته باشد، نتایج مجدداً برگشت می کند.
۶ ماه پس از زایمان می توانند از اگزیمیا برای لاغری موضعی استفاده کنند.
تعداد جلسات لاغری موضعی با اگزیمیا در افراد مختلف متفاوت است و به صلاح دید پزشک شما مشخص می شود ولی حداقل ۶ جلسه باید تحت درمان لاغری با اگزیمیا قرار گرفته شود.
ناحیه شکم، پهلوها، بازو، باسن، سلولیت ران ها، غبغب
۱ – مناسب برای انواع مختلف پوست ۲ – کاهش ظاهر پوست پرتقالی و نواحی دارای سلولیت ۳ – بدون نیاز به استراحت بعد از جلسه درمان ۴ – شکل دهی مناسب بدن ۵ – بدون درد و خونریزی ۷ – بهبود کیفیت پوست ناحیه تحت درمان ۸ – مناسب تقریباً برای تمام افرادی که از چاقی موضعی رنج می برند.
برای افراد دارای دیابت و فشار خون کنترل شده منع خاصی ندارد و زنان باردار هم کلاً منع هستند و از هیچ دستگاهی نمی توانند استفاده نمایند. خانم های که زایمان داشته اند بسیار علاقه مند به لاغری هستند و بهترین روش برای این گروه افراد استفاده از دستگاه لاغری می باشد و مدت زمان مناسب برای این افراد بعد از شش ماه می باشد و لاغری در این دوران با استفاده از دستگاه اگزمیا بسیار نتیجه بخش است.

مطالب خواندنی درباره لاغری به تناسب اندام

علاوه بر ورزش و رژیم چه راه هایی برای لاغری وجود دارد - کاهش وزن با مایعات
آیا به دنبال راهی آسان و موثر برای از بین بردن وزن...
چرا باید لاغر کنیم
ورزش‌های معمولی وجود دارد که نوید نتایج سریع را می‌دهند،...
لاغری برای سلامتی و زیبایی
در جامعه امروزی مفهوم زیبایی مترادف با لاغری شده است....
لاغری شکم
خوردن یک رژیم غذایی متعادل که سرشار از غذاهای کامل...
لاغری و خوش اندامی
لاغری و خوش اندامی به داشتن بدنی با مقدار کمی چربی...

نظر مشتریان کلینیک ایرانیان

۴ دیدگاه

  • سلام خدمت شما، وقتتون بخیر. تعداد جلسات و مدت زمان لازم برای رسیدن به فرم دلخواه بستگی به معاینه اولی دکتر و شرایط فیزیکی شما داره. پیشنهاد می کنیم برای مشاوره دقیق تر با شماره های مرکز تماس بگیرید.

  • سلام، وقت بخیر. بله این دستگاه به تنهایی باعث لاغری، جوان سازی پوست و فرم دهی بدن میشه اما معمولا توصیه پزشک متخصص به انجام ورزش های مخصوص برای تاثیر گذاری بهتر و دفع سریع تر چربی ها می باشد. پیشنهاد می کنیم برای مشاوره دقیق تر با شماره های مرکز تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدرباره ماجوانسازیتماس فوری