لاغری با دستگاه اگزیمیا

دستگاه لاغری اگزیمیا

پیکرتراشی غیر جراحی با دستگاه لاغری اگزیمیا

دستگاه اگزیمیا یکی از جدیدترین دستگاه های لاغری می باشد که با کاهش همزمان سایز، باعث لیفت و رفع شلی پوست می شود. این دستگاه با رفع سلولیت و جوان سازی پوست علاوه بر از بین بردن چربی های موضعی باعث شادابی پوست نیز می شود. دستگاه لاغری اگزیمیا با تکنولوژی بیولیپولیفتینگ با 4 هندپیس مختلف در 4 مرحله میکرودرم، لیزرپوریشن، اندورادیومگ و رادیولیفت موجب کاهش چربی و سفتی اندام ها می شود و در رفع چاقی های موضعی در نواحی شکم، پهلو، ران ها، پشت و بازوها کاربرد دارد. 

مشاوره رایگان ۲۴ ساعته
۷۵۹۰۰ – ۰۲۱

ویژگی های دستگاه لاغری اگزیمیا

درمان چاقی های موضعی
کاهش سلولیت
رفع شلی پوست و لیفت همزمان با لاغری
کاهش ترک های پوستی
درمان هفت جلسه ای

پیکرتراشی غیر جراحی با دستگاه لاغری اگزیمیا

یکی از مشکلاتی که مردم سراسر جهان و به خصوص ایران با آن دست و پنجه نرم می کنند، چاقی است که می تواند باعث بروز بیماری های مختلفی شود. با این حال، روش های متنوعی برای از بین بردن چاقی وجود دارد که هر یک از آن ها معایب مخصوص به خود را دارند. برای انجام این روش‌ها می‌توانید به یک کلینیک لاغری مراجعه کنید. دستگاه لاغری اگزیمیا یکی از بهترین روش های ایمن برای رسیدن به اندامی دلخواه در سریع‌ترین زمان ممکن است. احتمالا برای شما هم پیش آمده که حتی با ورزش های طاقت فرسا و رژیم های غذایی سخت هم همچنان به اندام دلخواه خود دست پیدا نکرده اید. در این شرایط، تکنولوژی به کمک شما می آید و می توانید بدون نیاز به رژیم های سخت و ورزش های سنگین، به اندام ایده آل خود دست پیدا کنید. دستگاه اگزیمیا یکی از بهترین روش هاست که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، کمک زیادی به لاغری خواهد کرد.

متخصصان تغذیه معتقدند که بسیاری از افراد حتی اگر رژیم غذایی و برنامه ورزشی منظم هم داشته باشند، باز هم بعضی از نقاط بدنشان نافرم است و چربی‌های اضافه جمع شده‌اند. امروزه دستگاه‌های جدیدی تولید شده‌اند که به کمک افراد می‌آیند تا به فرم بدنی ایده‌آل خود برسند.  برخی از دستگاه‌ها شرایط خاضی برای استفاده دارند از جمله دستگاه اگزیمیا و دستگاه اسکالپشور که نهایتا افرادی با شاخص توده بدنی 30 می‌توانند از آن استفاده کنند.

علم روز دستگاه‌های جدیدتری ابداع کرده است که دیگر این مشکل وجود ندراد. دستگاه اگزیمیا این محدودیت‌ها را ندارد و افراد با هر شاخص توده بدنی‌ای می‌توانند از آن استفاده کنند.

دستگاه اگزیمیا

دستگاه اگزیمیا چیست؟

دستگاه اگزیمیا از چندین تکنولوژی روز دنیا بهره می‌برد و می‌تواند در جهت از بین بردن سلولیت، لاغری موضعی و همچنین سفت‌سازی ناحیه مورد نظر استفاده شود. این دستگاه به وسیله ی شرکت BIONIX ایتالیا تولید شده و حاصل ترکیب شدن امواج لیزر و الکتروپوریشن به کمک چند تکنولوژی موجود در لیزر پوریشن و همچنین میکرودرم و اندورادیومگ و به طور همزمان صورت گرفته و سبب کم کردن انتخابی سلول های چربی و علاوه بر آن سفت سازی بخش های گوناگون درمانی با رادیو لیفت چند قطبی، صورت می گیرد.

این روش کاملا بی‌خطر است و برای افرادی مناسب است که تمایلی به عمل جراحی ندارند و دنبال راه‌های بی‌خطر هستند. دستگاه اگزیمیا که برای از بین بردن لاغری توسط شرکت ایتالیایی BIONIX ساخته شده، می تواند چربی ها و سلولیت های زیر پوست را از بین ببرد. در این دستگاه، امواج لیزر به همراه الکترو پریشن با یکدیگر ترکیب شدند و علاوه بر از بین بردن چربی در بخش های مختلف بدن، کمک زیادی به سفت و کشیده شدن پوست می کنند.

ساخت کشور ایتالیا 
نوع غیر جراحی 
نحوه عملکردموضعی 
موثر برایبدن و صورت 

دستگاه لاغری اگزیمیا چیست؟

دستگاه اگزیمیا برای چه مواردی استفاده می‌شود؟

در دستگاه اگزیمیا تکنولوژی بیولیپولیفتینگ به کار رفته که با تحریک مداوم متابولیسم درون سلولی به شیوه غیر تهاجمی و عدم آسیب به بافت بدن مراجعه کننده سبب کم شدن حجم چربی و درمان برخی موارد دیگر شده که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • لاغری موضعی
 • کم شدن سایز بدن
 • از بین بردن سلولیت
 • فرم دادن به بخش‌های مورد نظر بدن
 • لیفت نواحی مورد نظر بدن
 • از بین بردن غبغب
 • از بین بردن چین و چروک نواحی مختلف پوست
 • درمان لکه‌های پوستی
 • افزای خاصیت ارتجاعی پوست
 • کوچک کردن و بستن منافذ پوست
 • ناهمواری‌های ایجاد شده پس از عمل را صاف می‌نماید.

مزایای استفاده از دستگاه لاغری اگزیمیا چیست؟

از جمله مزایای دستگاه اگزیمیا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سازگاری با پوست‌های مختلف
 • کم بودن خطر سلولیت
 • به جراحی و نقاهت بعد از آن نیاز ندارد
 • صدمه‌ای به بافت بدن وارد نمی‌کند.
 • بدون درد و خونریزی انجام می‌شود.

مراحل لاغری با دستگاه اگزیمیا چیست؟

 • شناسایی محل

شناسایی محل مورد نظر با استفاده از رابط کاربری مای تاچ (my touch) دستگاه

 • سایز بافت ها

بافت‌های دیگر را با استفاده از میکرودرم لیفت جهت درمان آماده می‌کنند و قدرت نفوذپذیری آن‌ها را افزایش می‌دهند.

 • لیزر

با استفاده از لیزر پوریشن سلول‌هلی چربی را به صورت انتخابی کم می‌کنند.

لیزرپوریشن تکنولوژی اختصاصی برای اگزیمیا بوده که در آن امواج لیزر و الکتروپوریشن به صورت ترکیبی وجود داشته و در سطح غشای سلول چربی، منافذ موقتی را ایجاد کرده و با این کار متابولیسم درون سلولی را تحریک کرده و همچنین سبب نفوذ امواج لیزر شده که در نتیجه باعث کم شدن حجم سلول چربی خواهد شد.

استفاده از لیزر برای کاهش چربی ها، گزینه ی مناسب و موثری است که می تواند به عنوان جایگزینی برای روش لیپوساکشن باشد. در این روش بدون ایجاد هیچ عارضه ای، حجم بافت چربی به میزان بسیار مناسبی کاهش خواهد یافت.

 • مرحله 4:

متابولیسم سلولی را با استفاده از اندورادیامگ به صورت ویژه‌ای تحریک کرده و همه اندام‌ها را فرم‌دهی می‌کند.

اندورا دیامگ باعث می‌شود اکسیژن بیشتری در سلول‌های خونی وارد شده و متابولیسم بدن افزایش یابد که همین امر باعث میشود چربی سوزی سریع‌تر انجام شود.

درمان هایی از جمله سفت سازی، لیفتینگ، استرچ مارک، لاغری و سلولیت را به کمک تکنولوژی اندورادیو مگ که خود شامل دو مکانیسم به نام های اندرمولوژی و رادیوفرکوئنسی می باشد، به نحو احسن صورت می گیرد.

 • مرحله 5:

قوام پوستی را با استفاده از رادولیفت چند قطبی افزایش داده و سبب جوانسازی و سفت سازی نواحی مختلف می‌شود.

در این مرحله با کمک امواج RF تولیدکلاژن و الاستین در پوست صورت می گیرد که می تواند در کم کردن چین و چروک ها نقش موثری داشته باشد.

استفاده از 10 برنامه تخصصی در سطح های گوناگون جهت سفت سازی پوست را می توان به کمک هندپیس رادیوفرکوئنسی چند قطبی این دستگاه انجام داد. همچنین جهت جوانسازی و لیفتینگ پوست نیز می توان از این هندپیس استفاده نمود.

 

دستگاه اگزیمیا / راهی امن برای لاغری موضعی

چه مراقبت‌های بعد از درمان با استفاده از دستگاه اگزیمیا باید انجام شود؟

 • نوشیدن روزانه حداقل 7لیوان آب
 • انجام روزانه حداقل 2کیلومتر پیاده روی
 • از دخانیات استفاده نکنید.
 • از مصرف الکل خودداری کنید.
 • از پزشک متخصص خود در کلینیک زیبایی ایرانیان یک برنامه غذایی مناسب دریافت کنید.
 • مصرف کافئین خود را کم کنید
 • ناحیه تحت درمان را روزانه ماساژ دهید.

 

برای لاغری با دستگاه اگزیمیا به چند جلسه درمای نیاز داریم؟

به طور کلی دوره لاغری با دستگاه اگزیمیا بین 6 الی 10 جلسه خواهد بود که به صورت 3جلسه در هفته برگزار می‌شوند. اما زمانی که هرکدام از مراجعین وارد کلینیک زیبایی ایرانیان می‌شوند، پزشک متخصص شرح حال بالینی مراجعه کننده را دریافت می‌کند و با اطلاعات دریافتی تعداد جلسات مورد نیاز هر مراجع را اعلام می‌کند.

عوارض دستگاه لاغری اگزیمیا به چه صورت هستند؟

تاکنون عوارض جدی‌ای در خصوص استفاده از این دستگاه گزارش نشده است، اما به طور کلی ممکن است حالت خارش یا سوزش کم در ناحیه مورد درمان احساس شود که جدی نیست و نیازی به راه‌هایی از جمله بی‌حسی ندارید.

استفاده از دستگاه اگزیمیا برای چه گروه سنی‌ای مناسب است؟

از مزایای استفاده از دستگاه اگزیمیا می‌توان به این مورد اشاره کرد که همه افراد از 18 سال به بالا می‌توانند از این دستگاه استفاده کنند.

 

کاربردهای دستگاه اگزیمیا

دستگاه اگزیمیا نه تنها برای از بین بردن چربی های نواحی شکم و پهلو، بلکه برای نواحی مختلف بدن عملکرد بسیار خوبی دارد. علاوه بر از بین بردن چربی ها، به کمک این دستگاه می توانید چین و چروک موجود در صورت خود را از بین برده و کمک زیادی به جوانسازی پوست خود کنید. این دستگاه به شما کمک می کند که خاصیت ارتجاعی پوست را به حالت قبل بازگردانید. برخی از مهم ترین کاربردهای استفاده از این دستگاه، شامل موارد زیر می شوند.

 • رفع چربی و لاغری موضعی بدن
 • از بین بردن سلولیت
 • کاهش سایز
 • فرم دهی و لیفت باسن و سایر بخش های بدن
 • زاویه دهی صورت
 • از بین بردن غبغب
 • از بین بردن جای زخم
 • رفع چین و چروک پوست
 • رفع لکه های پوستی
 • افزایش خاصیت کشسانی و ارتجاعی پوست
 • از بین بردن منافذ باز
 • از بین بردن ناهمواری های پوست بعد از عمل های جراحی

اگزیمیا برای لاغری

همان طور که می دانید، دستگاه اگزیمیا نه تنها برای لاغری شکم و پهلو، بلکه برای بخش های مختلف بدن مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل هم فذقی ندارد که شما در کدام بخش از بدن خود چربی انباشته شده ای دارید. این دستگاه به شما کمک می کند که برای همیشه از شر چربی های مزاحم خلاص شوید و به اندام ایده آل خود دست پیدا کنید.

اگزیمیا صورت

در بخش های قبل هم به اختصار گفتیم که یکی از مهم ترین کاربردهای دستگاه اگزیمیا برای لاغری این است که به زاویه دار کردن صورت کمک زیادی می کند. علاوه بر این، اگر در نواحی چانه و گردن شما چربی زیادی وجود دارد و پوست حالت افتاده پیدا کرده است، این دستگاه برای رفع آن به شما کمک می کند. همچنین دستگاه اگزیمیا به رفع غبغب نیز کمک زیادی می کند. از دیگر مزایای این دستگاه برای صورت، می توان به بستن منافذ باز پوست اشاره کرد که تأثیر زیادی در افزایش جذابیت چهره شما دارد.

اگزیمیا غبغب

روش های مختلفی برای از بین بردن غبغب وجود دارند که شاید خیلی از آن ها به دلیل تهاجمی بودن، عوارض زیادی داشته باشند. این در حالی است که دستگاه اگزیمیا به شما این امکان را می دهد که بدون هیچ گونه عوارض جدی، در کمترین زمان ممکن و با پرداخت هزینه کاملاً منطقی، غبغب خود را از بین ببرید. با استفاده از این روش، شما می توانید فرم چانه و گردن خود را به حالت زیبایی برگردانید و مطمئن باشید که هرگز دوباره حالت افتاده و شل به خود نمی گیرند.

اگزیمیا شکم چیست؟

اگزیمیا شکم

یکی از مهم ترین بخش های بدن که غالباً چربی در مناطق آن جمع می شوند، شکم و پهلو ها هستند. به همین دلیل هم بسیاری از افرادی که دچار چاقی شده اند، چربی زیادی در این نواحی دارند و به دنبال روشی برای خلاص شدن از آن ها هستند. اگزیمیا به شما این امکان را می دهد که چربی های اطراف شکم و پهلو های خود را برای همیشه از بین ببرید و با ظاهری ایده آل و اندامی مناسب در سطح جامعه حضور پیدا کنید.

لاغری بازو با اگزیمیا

بسیاری مواقع این امکان وجود دارد که با افزایش سن و دلایل دیگر، بازوی شما حالت افتاده به خود بگیرند و ظاهر بدی داشته باشد. در این شرایط هم مانند موارد قبلی، دستگاه اگزیمیا به کمک شما می آید و با کشیدن پوست، به شما کمک می کند که پوستی صاف و کشسان داشته باشید.

رفع سلولیت با دستگاه اگزیمیا

هنگامی که چربی بدن در یک ناحیه به خصوصی از زیر پوست جمع می شود، به آن سلولیت می گویند که در این شرایط، سطح پوست حالت پرتقالی به خود می گیرد. سلولیت می تواند موضوع بسیار آزار دهنده برای اغلب افراد باشد. خوشبختانه به کمک دستگاه اگزیمیا می توانید سلولیت پوست خود را به بهترین شکل درمان کنید.

بعد از این که مشخص شد کدام بخش های بدن شما سلولیت دارند، از لیزر پوریشن برای تحریک سلول ها استفاده می کنند. این امواج لیزر با نفوذ به اعماق پوست، به از بین بردن سلولیت و چربی های زیر کمک زیادی می کنند.

لاغری با دستگاه اگزیمیا بهتر است یا کویتیشن؟

روش دیگری که برای از بین بردن چربی پوست در کلینیک لاغری انجام می شود، کویتیشن نام دارد. با این حال، یکی از مهم ترین تفاوت های این دو روش این است که کویتیشن فقط برای چربی مورد استفاده قرار می گیرد. این در حالی است که دستگاه اگزیمیا هم برای از بین بردن چربی و هم سلولیت کاربرد دارد. همچنین اگزیمیا به شما کمک می کند که پوستی شاداب و جوان داشته باشید.

یکی از مهم ترین مزایای اگزیمیا نسبت به کویتیشن این است که برای صورت نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این در حالی است که بیشتر برای شکم، پهلو، ران و بازو، از کویتیشن استفاده می شود. علاوه بر این، برای رسیدن به بهترین نتیجه در کویتیشن باید جلسات بیشتری به پزشک مراجعه کنید.

دستگاه لاغری اگزیمیا بهتر است یا اسکالپشور؟

اسکالپشور نیز یکی دیگر از روش های محبوب برای از بین بردن چربی و رسیدن به لاغری است که تفاوت های زیادی با دستگاه اگزیمیا دارد. اگر فرد حساسی هستید، باید بدانید که اگزیمیا نسبت به اسکالپشور، هیچ گونه عوارض جانبی ندارد و کل عوارض آن به تورم یا قرمزی محدود می شوند. این در حالی است که اسکالپشور ممکن است باعث بروز حساسیت در پوست شود و باید حتماً توسط افراد کاملاً متخصص و مجرب انجام گیرد.

مهم ترین دلیلی که خیلی از افراد دستگاه اگزیمیا را به اسکالپشور ترجیح می دهند، این است که علاوه بر لاغری، به افزایش کشسانی و اکسیژن رسانی پوست نیز کمک می کند. همچنین به کمک این روش می توانید سلولیت زیر پوست خود را از بین ببرید.

بهترین کاندیداهای استفاده از دستگاه اگزیمیا چه کسانی هستند؟

 • افرادی که اضافه وزن کمی دارند.
 • از لحاظ سلامت بدنی در وضعیت خوبی هستند.
 • رژیم غذایی مناسب خود را رعایت می‌کنند.
 • فعالیت بدنی نسبتا مناسبی در طول روز دارند. مانند پیاده روی روزانه.
 • وضعیت سلامت آن‌ها از نظر سلامت غدد بررسی شده باشد و مشکلی نداشته باشند.
 • قبلا در ناحیه مورد نظر عمل جراحی بای لاغری انجام نداده باشند.
 • به مصرف الکل اعتیاد نداشته باشند.

هم‌چنین لازم است مراجعین سوابق درمانی خود و داروهایی که استفاده می‌کنند را با متخصص خود در کلینیک زیبایی ایرانیان در میان بگذارید.

لاغری با دستگاه اگزیمیا در تهران

لاغری با دستگاه اگزیمیا در تهران

اگر می خواهید علاوه بر لاغری، سلولیت زیر پوست خود را از بین ببرید و به جوانسازی سطح پوست خود کمک کنید، استفاده از دستگاه اگزیمیا می تواند برای شما مناسب باشد. البته توجه کنید که هیچ وقت نمی توان به هر مرکزی برای انجام این کار اعتماد کرد. کلینیک لاغری ایرانیان یکی از معتبرترین مراکز برای استفاده از دستگاه اگزیمیا به شمار می رود که به همراه پزشکان مجرب و متخصص خود، لاغری همیشگی با بهترین هزینه را برای شما به ارمغان می آورد.

اطلاعات اولیه برای بهبود روند و ریتم مشاوره و پاسخ دهی به مراجعه کننده یا تماس گیرنده

 • قد؟
 • وزن
 • محاسبه اضافه وزن؟
 • بیشتر در کدام نواحی چربی انباشته شده دارید؟
 • بیمای خاص و یا مصرف داروی خاص دارید؟

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره دقیق‌تر پوستی با کارشناسان کلینیک ایرانیان با شماره تماس ۰۲۱.۷۵۹۰۰ تماس حاصل فرمایید.

بستن محتوا بیشتر بخوانید

درخواست رزرو نوبت در کلینیک ایرانیان

لطفا شماره تماس و مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید، تا برای رزرو وقت قطعی و ثبت تاریخ و ساعت، همکاران ما با شما تماس بگیرند.

رزرو آنلاین نوبت

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.
نحوه عملکرد دستگاه لاغری اگزیمیا
پخش ویدیو

فیلم لاغری با دستگاه اگزیمیا

دستگاه لاغری اگزیمیا یکی از دستگاه های پیشرفته در زمینه زیبایی و لاغری موضعی می باشد. این دستگاه ساخت کشور ایتالیا می باشد و با تکنولوژی تولید امواج لیزری و ترکیب با الکتروپریشن باعث از بین بردن موثر چربی ها در نواحی مختلف بدن و کمک به سفت شدن و کشیده شدن پوست می شود. همانطور که در فیلم لاغری با دستگاه اگزیمیا مشاهده می کنید، دستگاه اگزیمیا برای از بین بردن چربی های نواحی مختلف بدن از جمله شکم و پهلو مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این دستگاه به فرم دهی و لیفت باسن، از بین بردن سلولیت، رفع لکه های پوستی و زاویه دهی صورت کمک می کند. برای استفاده از این دستگاه و هماهنگی جلسات می توانید با شماره های ما تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه شما را به طور کامل راهنمایی کنند. 

سوالات متداول درباره دستگاه لاغری اگزیمیا

دستگاه اگزیمیا جزء یکی از روش های جدید جهت لاغری موضعی و رفع سلولیت بدون جراحی است و این دستگاه علاوه بر آسیب بافت چربی و سفت شدن پوست، به بهبود و مقدار قوام پوست هم کمک می کند.
دستگاه اگزیمیا جزء یکی از روش های جدید جهت لاغری موضعی و رفع سلولیت بدون جراحی است و این دستگاه علاوه بر آسیب بافت چربی و سفت شدن پوست، به بهبود و مقدار قوام پوست هم کمک می کند.
بهتر است این دستگاه را برای سنین بالای ۱۸ سال استفاده کرد.
تا الان برای این تکنولوژی جدید لاغری هیچ گونه عارضه ای گزارش نشده است.
این روش به منظور رفع چربی های موضعی و سلولیت است و هدف از این تکنیک تنها کاهش سایز است.
در این روش از لیزر استفاده می شود و کاربرد لیزر برای کاهش چربی ناحیه مورد نظر موثر است.
در اگزیمیا سلول های چربی هدف، بافت های چربی زیر پوستی هستند و این روش نمی توانند بافت های چربی احشایی را از بین ببرد.
این روش نقش موثری در کاهش بافت های چربی دارد و نتایج محسوسی دارد ولی اگر فرد بعد از انجام این تکنیک رژیم غذایی مناسبی دریافت نکند و افزایش وزن بیش از ۵ کیلو داشته باشد، نتایج مجدداً برگشت می کند.
۶ ماه پس از زایمان می توانند از اگزیمیا برای لاغری موضعی استفاده کنند.
تعداد جلسات لاغری موضعی با اگزیمیا در افراد مختلف متفاوت است و به صلاح دید پزشک شما مشخص می شود ولی حداقل ۶ جلسه باید تحت درمان لاغری با اگزیمیا قرار گرفته شود.
ناحیه شکم، پهلوها، بازو، باسن، سلولیت ران ها، غبغب
۱ – مناسب برای انواع مختلف پوست ۲ – کاهش ظاهر پوست پرتقالی و نواحی دارای سلولیت ۳ – بدون نیاز به استراحت بعد از جلسه درمان ۴ – شکل دهی مناسب بدن ۵ – بدون درد و خونریزی ۷ – بهبود کیفیت پوست ناحیه تحت درمان ۸ – مناسب تقریباً برای تمام افرادی که از چاقی موضعی رنج می برند.
برای افراد دارای دیابت و فشار خون کنترل شده منع خاصی ندارد و زنان باردار هم کلاً منع هستند و از هیچ دستگاهی نمی توانند استفاده نمایند. خانم های که زایمان داشته اند بسیار علاقه مند به لاغری هستند و بهترین روش برای این گروه افراد استفاده از دستگاه لاغری می باشد و مدت زمان مناسب برای این افراد بعد از شش ماه می باشد و لاغری در این دوران با استفاده از دستگاه اگزمیا بسیار نتیجه بخش است.

مطالب خواندنی درباره لاغری به تناسب اندام

اندازه گیری دور کمر - لاغری شکم و پهلو
لاغری شکم و پهلو یک چالش بسیار بزرگ است. هنگام چاق...
چه نوشیدنی هایی به لاغری در ماه رمضان کمک خواهد کرد؟
ماه رمضان زمان تأمل معنوی و خودسازی است. همچنین زمانی...
علاوه بر ورزش و رژیم چه راه هایی برای لاغری وجود دارد - کاهش وزن با مایعات
آیا به دنبال راهی آسان و موثر برای از بین بردن وزن...
چرا باید لاغر کنیم
ورزش‌های معمولی وجود دارد که نوید نتایج سریع را می‌دهند،...
لاغری برای سلامتی و زیبایی
در جامعه امروزی مفهوم زیبایی مترادف با لاغری شده است....

نظر مشتریان کلینیک ایرانیان

۴ دیدگاه

  • سلام خدمت شما، وقتتون بخیر. تعداد جلسات و مدت زمان لازم برای رسیدن به فرم دلخواه بستگی به معاینه اولی دکتر و شرایط فیزیکی شما داره. پیشنهاد می کنیم برای مشاوره دقیق تر با شماره های مرکز تماس بگیرید.

  • سلام، وقت بخیر. بله این دستگاه به تنهایی باعث لاغری، جوان سازی پوست و فرم دهی بدن میشه اما معمولا توصیه پزشک متخصص به انجام ورزش های مخصوص برای تاثیر گذاری بهتر و دفع سریع تر چربی ها می باشد. پیشنهاد می کنیم برای مشاوره دقیق تر با شماره های مرکز تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدرباره ماجوانسازیتماس فوری