جستجو
Close this search box.

برای لاغری با دستگاه بادی اسکالپتور چند جلسه نیاز است؟

آنچه در ادامه می‌خوانید

چاقی و اضافه وزن یکی از مهم ترین مشکلاتی است که بسیاری از جوامع امروز درگیر آن هستند. به همین دلیل هر کسی به دنبال روش مؤثری برای از بین بردن چاقی و رسیدن به لاغری است. دستگاه بادی اسکالپتور یکی از بهترین روش ها برای رسیدن به تناسب اندام در نظر گرفته می شود. تعداد جلسات لاغری با دستگاه بادی اسکالپتور به عوامل زیادی بستگی دارد که در این مقاله به بررسی آن ها می پردازیم.

یکی از مهم ترین دلایلی که خیلی از افراد در جوامع امروزی دچار افزایش وزن شده اند، کاهش تحرک و رژیم غذایی نادرست است. همچنین سبک زندگی افراد تأثیر زیادی در این زمینه دارد.

خیلی از افراد صبح از خواب بیدار می شوند، بعد از صرف صبحانه به سر کار می روند و بعد از ظهر هم مستقیم به خانه بر می گردند. این در حالی است که اغلب آن ها کار بدون تحرکی دارند. در این شرایط، بدن ما هیچ کاری انجام نمی دهد و در نتیجه، روز به روز چربی های بیشتری در خود انباشته می کند. هر چه میزان اضافه وزن در فرد بیشتر باشد نیاز به افزایش تعداد جلسات لاغری با دستگاه بادی اسکالپتور است.

یکی از بهترین روش هایی که بدون هیچ گونه عوارض جدی می توانید به لاغری و تناسب اندام دست پیدا کنید، دستگاه بادی اسکالپتور است که مزایای فوق العاده زیادی دارد. البته فراموش نکنید که برای رسیدن به نتیجه دلخواه، باید این عمل را در یک کلینیک معتبر توسط پزشک متخصص و با تجربه انجام دهید.

همچنین این مسئله تأثیر زیادی در تعداد جلسات لاغری با دستگاه بادی اسکالپتور دارد.

دستگاه بادی اسکالپتور چیست؟

دستگاه بادی اسکالپتور یکی از بهترین روش های رسیدن به تناسب اندام و کاهش وزن است که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. این روش غیرتهاجمی، کاربردهای زیادی دارد که می تواند علاوه بر لاغری، به فرایند گردش خون هم در بدن کمک زیادی کند.

پس اگر شما هم چربی های انباشته شده در بخش های مختلف بدن خود مانند شکم و پهلو، ران و یا ساق پا دارید، با استفاده از دستگاه بادی اسکالپتور می توانید به اندام دلخواه خود دست پیدا کنید.

دستگاه بادی اسکالپتور چگونه کار می کند؟

قبل از این که تعداد جلسات لاغری با دستگاه بادی اسکالپتور را بدانید، باید به شما بگوییم که این دستگاه به طور کلی از دو تکنولوژی برای لاغری و کاهش وزن استفاده می کند. این تکنولوژی ها کمک زیادی به چربی سوزی در نواحی مختلف بدن می کنند.

این دو تکنولوژی با ایجاد قدرت و اعمال فشارهای ظریف به بخش های مختلف بدن، خون رسانی را در آن نواحی افزایش داده و در نتیجه، متابولیسم بدن را بیشتر از قبل می کنند. این موضوع باعث می شود که سلول های چربی از بین بروند و شما به وزن دلخواه خود دست پیدا کنید.

البته تعداد جلسات لاغری با دستگاه بادی اسکالپتور مهم است و تنها در یک جلسه به نتیجه دلخواه نمی رسید.

لاغری با دستگاه بادی اسکالپتور در چند جلسه جواب می دهد؟

تعداد جلسات لاغری با دستگاه بادی اسکالپتور به بدن خود شما و توصیه پزشک بستگی دارد. برای مثال، اگر اضافه وزن خیلی زیادی داشته باشید، باید جلسات بیشتری برای لاغری با استفاده از این دستگاه مراجعه کنید.

شرایط بالینی و کیفیت پوست هم از دیگر عوامل مهم در این زمینه هستند که می توانند در تعداد جلسات لاغری با دستگاه بادی اسکالپتور اثرگذار باشند.

لاغری با دستگاه بادی اسکالپتور در چند جلسه جواب می دهد؟

هر جلسه استفاده از این روش، تقریباً 30 دقیقه به طول می انجامد. به طور معمول، تعداد جلسات لاغری با دستگاه بادی اسکالپتور برای یک فرد نسبتاً چاق برای لاغری با استفاده از این دستگاه، تقریباً 12 جلسه 30 دقیقه ای است.

این جلسات باید در هر هفته دوبار انجام شوند. بدین ترتیب، بعد از 1.5 یا 2 ماه، می توانید به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید. اولین نتایج بعد از 6 تا 8 جلسه نمایان خواهد شد.

عوامل تأثیر گذار در تعداد جلسات لازم برای لاغری با دستگاه بادی اسکالپتور

همان طور که پیش از این نیز چند بار گفتیم، تعداد جلسات لاغری با دستگاه بادی اسکالپتور به عوامل خیلی زیادی بستگی دارد که از مهم ترین آن ها، متابولیسم فرد متقاضی است. اگر متابولیسم بدن شما زیاد باشد، شاید به تعداد جلسات کمتری برای لاغری با این دستگاه نیاز داشته باشید.

این در حالی است که افراد چاق برای رسیدن به بهترین نتیجه، مطمئناً نیازمند تعداد جلسات بیشتری هستند.

فاکتور مهم دیگری که در تعداد جلسات لاغری با دستگاه بادی اسکالپتور اثر می گذارد، تخصص پزشکی و تجهیزات کلینیک است. در صورتی که پزشک انتخابی شما تخصص کافی برای انجام این کار را نداشته باشد، ممکن است مجبور شوید تعداد جلسات خیلی بیشتری مراجعه کنید و همچنان نتیجه مطلوب حاصل نخواهد شد.

در صورتی که کلینیک انتخابی شما هم تجهیزات کافی نداشته باشد، احتمالاً برای رسیدن به نتیجه دلخواه مجبور خواهید شد تعداد جلسات لاغری با دستگاه بادی اسکالپتور را افزایش دهید.به همین دلیل هم باید حتماً توجه داشته باشید که یک کلینیک معتبر و یک پزشک متخصص و با تجربه برای انجام این کار انتخاب کنید.

کلینیک زیبایی ایرانیان یکی از بهترین مراکزی است که با داشتن به روز ترین تجهیزات و پزشکان با تجربه و متخصص، به شما این امکان را می دهد که در سریع ترین زمان ممکن، به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید.

در این کلینیک، تعداد جلسات لاغری با دستگاه بادی اسکالپتور نسبت به بقیه گزینه ها کاهش پیدا می کند.

مراقبت های لازم بعد از جلسات لاغری با دستگاه بادی اسکالپتور

باید بدانید که مراقبت های بعد از استفاده از این دستگاه هم تأثیر بسیار زیادی در تعداد جلسات لاغری با دستگاه بادی اسکالپتور دارد. اگر نکاتی که پزشک برای شما توضیح می دهد را با دقت رعایت کنید، احتمال دارد در زمان سریع تری به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید.

این در حالی است که رعایت نکردن همین نکات می تواند باعث بروز مشکلات بیشتر شود و نیاز به افزایش تعداد جلسات لاغری با دستگاه بادی اسکالپتور داشته باشد.

مراقبت های لازم بعد از جلسات لاغری با دستگاه بادی اسکالپتور

برای رسیدن به بهترین نتیجه، بهتر است یک رژیم غذایی متعادل و مناسب داشته باشید تا تعداد جلسات لاغری با دستگاه بادی اسکالپتور برای شما کاهش پیدا کند.

اینجا برخی از مراقبت های مهمی که باید بعد از استفاده از این دستگاه را رعایت کنید را به اختصار توضیح می دهیم.

  • داشتن رژیم غذایی درست و رعایت آن
  • نوشیدن آب به میزان کافی برای دفع چربی
  • افزایش تحرک و فعالیت بدن برای جلوگیری از شل شدن پوست
  • پرهیز از مصرف مشروبات الکلی و دخانیات
  • ماساژ دادن بخش های مختلف بدن برای تسریع فرآیند درمان
  • پرهیز از خوردن غذاهای پرچرب و سنگین

تا کنون 167 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

سوالات متداول

خانم های باردار و افراد مبتلا به بیماری هایی مانند سرطان و یا بیماری های هموفیلی، نمی توانند از این روش استفاده کند. همچنین این روش برای افراد مبتلا به بیماری های عفونتی نیز مناسب نیست.

همان طور که از نام آن مشخص است، افرادی که اضافه وزن و یا پوست شل و افتاده ای دارند، می توانند از این روش برای لاغری استفاده کننده. این دستگاه به خصوص برای خانم هایی که دوره بارداری خود را به تازگی به اتمام رسانده اند، گزینه بسیار مناسبی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین مطالب

عکس 6 کاسه که در آنها 6 نوع مختلف از اوتمیل آماده شده است
عکس قوری که از آن دمنوش خالی می شود - دمنوش لاغری
عکس دو عدد کرفس در کنار یک ظرف کرفس خرد شده
عکس شیشه سرکه سیب در کنار یک سبد سیب - سرکه سیب برای لاغری
عکس زن جوان قبل و بعد از کاهش وزن - بهترین روش های لاغری
مشاوره رایگان و رزرو نوبت
بنر های تبلیغاتی

مطالب مرتبط

عکس 6 کاسه که در آنها 6 نوع مختلف از اوتمیل آماده شده است
iranianclinic
عکس قوری که از آن دمنوش خالی می شود - دمنوش لاغری
iranianclinic
عکس دو عدد کرفس در کنار یک ظرف کرفس خرد شده
iranianclinic
عکس شیشه سرکه سیب در کنار یک سبد سیب - سرکه سیب برای لاغری
iranianclinic
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه‌
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه‌
تا پایان جشنواره

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .