هایفوتراپی دور چشم

هایفوتراپی دور چشم یکی از بهترین و مؤثرترین روش‌ها برای جوان‌سازی و از بین بردن چین و چروک در این ناحیه از پوست است. این روش غیر جراحی ماندگاری فوق‌العاده زیادی دارد و به همین دلیل هم افراد زیادی تمایل دارند که از این عمل برای جوان‌سازی پوست خود استفاده کنند. مهم‌ترین نکته‌ای که تأثیر فوق‌العاده زیادی در موفقیت و افزایش ماندگاری این عمل دارد، این است که به کلینیکی معتبر و پزشکی با تجربه برای هایفوتراپی دور چشم مراجعه کنید.

مشاوره رایگان ۲۴ ساعته
۷۵۹۰۰ – ۰۲۱

مزایای هایفوتراپی دور چشم

کم تهاجمی بودن
ماندگاری بالا
بی خطر بودن برای چشم
برطرف کردن شلی پوست
رفع چین و چروک پوست
رسیدن به نتیجه فوری

همزمان با افزایش سن، بافت‌های نواحی مختلف پوست دچار ضعف و سستی می‌شوند. در سنین میانسالی که کلاژن‌سازی پوست به حداقل می‌رسد، افتادگی و چین و چروک زیادی در لایه‌های عمیق پوست به وجود می‌آید. چین و چروک‌ها در صورت می‌توانند باعث کاهش اعتماد به نفس شود.
یکی از مهم‌ترین نواحی پوست که بیشتر از سایر بخش‌ها مستعد چین و چروک است، دور چشم بوده که در اثر افزایش سن، تابش بیش از اندازه نور خورشید و سایر موارد این چنینی به وجود می‌آید. شما باید با هایفوتراپی دور چشم می‌توانید این چین و چروک را در حد زیادی برطرف کنید.

هایفوتراپی دور چشم چیست؟

هایفوتراپی دور چشم (HIFU Therapy) یکی از بهترین و مؤثرترین روش‌ها برای از بین بردن چین و چروک و جوان‌سازی پوست در این نواحی است که باید حتماً تحت نظر پزشک انجام می‌شود. در این عمل، پزشک متخصص از امواج اولتراسوند برای رفع چین و چروک و کشیدن پوست استفاده می‌کند. این روش کاملاً غیر جراحی بوده و نیازی به هیچ گونه بیهوشی ندارد. امواج اولتراسوند در هایفوتراپی دور چشم به تقویت کلاژن کمک زیادی می‌کند و در نتیجه، فرایند کلاژن‌سازی در این نواحی مجدداً آغاز می‌شود.

مزایای هایفوتراپی دور چشم

این روش آنقدر مزایا دارد که تقریباً می‌توان گفت از همه روش‌های دیگر برای جوان‌سازی پوست و رفع چین و چروک در نواحی دور چشم بهتر است. کم تهاجمی بودن یکی از مهم‌ترین مزایای آن شناخته می‌شود که به بهترین شکل ممکن، پوست شما را لیفت می‌کند.
در نتیجه، نیازی به پرداخت هزینه‌های سنگین در مقایسه با روش‌های تهاجمی و جراحی ندارید. خوشبختانه تقریباً هر کسی با هر نوع پوستی می‌تواند از هایفوتراپی دور چشم استفاده کند و مطمئن باشد که به بهترین نتیجه دست پیدا خواهد کرد. در اینجا برخی از مهم‌ترین مزایای هایفوتراپی در نواحی اطراف چشم را به اختصار نام می‌بریم.

مزایای هایفوتراپی دور چشم

 • کم تهاجمی بودن
 • ماندگاری بالا
 • بی خطر بودن برای چشم
 • برطرف کردن شلی پوست
 • رفع چین و چروک پوست
 • رسیدن به نتیجه فوری
 • تعداد جلسات کوتاه
 • بدون نیاز به دوره نقاهت طولانی
 • طبیعی بودن نتیجه
 • هزینه مقرون به صرفه
 • مناسب برای همه افراد

ماندگاری هایفوتراپی دور چشم

در بخش پیش هم به اختصار گفتیم که هایفوتراپی دور چشم ماندگاری خیلی خوبی دارد. کلاژن‌هایی که در این عمل در سطح پوست به وجود می‌آیند، می‌توانند تا ۲ یا حتی ۳ سال ماندگاری داشته باشند و در پوست بمانند. البته همان طور که می‌دانید، در طول این بازه زمانی پوست همچنان به روند پیر شدن خود ادامه می‌دهد و به همین دلیل هم بعد از گذشت تقریباً یک سال بعد از عمل هایفوتراپی، نتیجه آن کم کم از بین می‌رود و بعد از گذشت ۲ تا ۳ سال بعد، نتایج آن کاملاً ناپدید خواهد شد.
با این حال، این روش نسبت به سایر روش‌های تهاجمی ماندگاری فوق‌العاده خوبی دارد و بعد از گذشت این زمان، می‌توانید مجدداً تعداد جلسات بیشتری به پزشک مراجعه کنید تا ماندگاری هایفوتراپی دور چشم را افزایش دهید.

تعداد شات در هایفوتراپی دور چشم

همان طور که پیش از این نیز گفتیم، در هایفوتراپی دور چشم از شات‌های منظمی برای تاباندن امواج اولتراسوند به پوست استفاده می‌شود. حالا سؤالی که برای برخی از افراد پیش می‌آید، این است که در این روش از چه تعداد شات برای جوان‌سازی و رفع چین و چروک پوست استفاده می‌شود؟ باید بدانید که تعداد شات برای هایفوتراپی به وضعیت پوست متقاضی بستگی دارد.
علاوه بر این، تعداد شات‌های وارد شده به پوست تأثیر زیادی در قیمت هایفوتراپی می‌گذارد. پزشک متخصص در اولین جلسه تعیین می‌کند که شما برای رسیدن به نتیجه دلخواه، به چه تعداد شات نیاز دارید. اگر پوست شما در ناحیه چشم بیش از اندازه افتاده باشد، به تعداد شات‌های بیشتری برای رسیدن به نتیجه دلخواه نیاز خواهید داشت.

آیا هایفوتراپی چشم درد دارد؟

مطمئناً تاکنون متوجه شده‌اید که هایفوتراپی دور چشم یکی از کم تهاجمی‌ترین روش‌ها برای جوان‌سازی و لیفت پوست در این ناحیه از صورت است. به همین دلیل هم این عمل یکی از بهترین روش‌هایی به شمار می‌رود که هیچ گونه درد جدی ندارد.
نهایتاً اگر پوست خیلی حساسی داشته باشید، شاید احساس سوزن سوزن شده یا گرمای خیلی کمی داشته باشید. البته این احساس سوزن سوزن شده و درد بسیار کم هم کاملاً موقتی و قابل تحمل است و بعد از پایان عمل، کاملاً از بین می‌رود.

تعداد جلسات مورد نیاز برای هایفوتراپی دور چشم

تعداد جلسات مورد نیاز برای هایفوتراپی دور چشم به وضعیت و افتادگی پوست شما بستگی دارد. البته توجه داشته باشید که هایفوتراپی بیشتر برای کسانی مناسب است که افتادگی و چین و چروک پوست آن‌ها خیلی عمیق نشده باشد.

 

تعداد جلسات مورد نیاز برای هایفوتراپی دور چشم

 

در صورتی که افتادگی پوست شما خفیف یا متوسط باشد، فقط در یک جلسه می‌توانید به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید. از سوی دیگر، اگر وضعیت پوست شما کمی ضخیم‌تر باشد، می‌توانید بعد از گذشت ۶ ماه مجدداً این عمل را تکرار کنید.

بهترین مرکز هایفوتراپی چشم در تهران

پوست اطراف چشم حساسیت بسیار زیادی دارد و نسبت به بقیه بخش‌های صورت، نازک‌تر است. به همین دلیل هم برای هایفوتراپی دور چشم باید حتماً به کلیکی کاملاً معتبر و پزشکی متخصص مراجعه کرد. کلینیک زیبایی ایرانیان یکی از بهترین و معتبرترین مراکزی است که عمل هایفوتراپی دور چشم را به بهترین و ایمن‌ترین شکل ممکن برای شما انجام می‌دهد. در این کلینیک، شما نتیجه‌ای کاملاً طبیعی و با ماندگاری بالا دریافت خواهید کرد.

 

بستن محتوا بیشتر بخوانید

درخواست رزرو نوبت در کلینیک ایرانیان

لطفا شماره تماس و مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید، تا برای رزرو وقت قطعی و ثبت تاریخ و ساعت، همکاران ما با شما تماس بگیرند.

رزرو آنلاین نوبت

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.

سوالات متداول درباره هایفوتراپی دور چشم

به خاطر کم تهاجمی بودن، هایفوتراپی دور چشم هیچ گونه عوارض جدی ندارد و کل عوارض آن به تورم و قرمزی مختصری محدود می شود. البته این تنها زمانی است که به مرکز معتبر و مجهزی برای هایفوتراپی مراجعه کنید.
بیماران مبتلا به دیابت، صرع و بیماری های قلبی، کاندید مناسبی برای هایفوتراپی دور چشم نیستند. همچنین خانم های باردار باید تا پایان دوره بارداری، این عمل را به تعویق بیندازند. توجه داشته باشید که در نواحی اطراف چشم شما نباید هیچ گونه زخمی وجود داشته باشد تا هایفوتراپی به بهترین شکل ممکن انجام شود.

مطالب خواندنی درباره هایفوتراپی دور چشم

جوانسازی پوست بدون جراحی با هایفوتراپی
درمان HIFU (اولتراسوند متمرکز با شدت بالا) یک روش غیر...
آیا هایفوتراپی چشم درد دارد؟
به گفته بیمارارنی که قبلا از هایفوتراپی چشم استفاده...
مراقبت های بعد از هایفوتراپی غبغب چیست؟
داشتن غبغب یکی از آزار دهنده‌ترین موضوعاتی است که خیلی...
آیا هایفوتراپی بینی درد دارد
خیلی از کسانی که از ظاهر بینی خود راضی نیستند و بینی...
مزایای هایفوتراپی صورت
هایفوتراپی صورت یکی از محبوب ترین روش ها برای جوان...

نظر مشتریان کلینیک ایرانیان

سوال یا نظرات را با ما در میان بزارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدرباره ماجوانسازیتماس فوری