صفحه اصلی > سوالات رایج و پاسخ ها > سوالات رایج درباره واترجت (پیکرتراشی با آب) 


سوالات متداول درباره واترجت:

 


 

بادی جت چیست ؟

اگر بخواهیم  تعریف علمی از بادی جت داشته باشیم می توان گفت تخلیه چربی ها از قسمت های مختلف بدن را می توان با روشی  به نام بادی جت انجام داد که کارکرد اصلی آن با استفاده از فشار آب می باشد .در واقع دستگاهی با جدیدترین تکنولوژی که ایراد های روش های دیگر را برطرف کرده است به صورت سرپایی و بدون بی هوشی در محیطی کاملا بهداشتی اندام ایده آل شما را فراهم می کند.

 

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای بادی جت هستند ؟

 

سن بالای 18 سال

 

دارا ی رژیم غذایی معمول یا رزیم ورزش کاری

 

چربی که با ورزش و رژیم از بین نرود

 

به بیماری قند یا بیماری قلبی مبتلا نباشد

 

ترکیب بادی جت و لیزر لیپوساکشن

 

آیا همانند سایر روش ها خونریزی و یا عفونت در بادی جت وجود خواهد داشت ؟

خیر . خوشبختانه باید گفت در روش لاغری با بادی جت به علت استفاده از فشار آب جهت جداسازی سلول های چربی از یکدیگر خونریزی وجود نخواهد داشت و به علاوه این امر باعث خواهد شد که تورم و کوفتگی پس از جراحی به حداقل خود برسد .

 

آیا دوره نقاهت جراحی بادی جت طولانی خواد بود ؟

خیر . در روش بادی جت به علت کاهش عوارض جراحی نسبت به روش های قدیمی تر ، دوره نقاهت کمتری وجود دارد و فرد پس از سپری کردن چند روز استراحت می تواند به فعالیت های روزمره خود بازگردد .

 

آیا در روش بادی جت نیاز به بیهوشی می باشد؟

بادی جت یک عمل کاملا سرپایی میباشد که در کلینیک ها صورت میگیرد . در طی این عمل بی حسی موضعی انجام میشود و نیازی به بیهوشی کامل در لاغری با بادی جت نیست .

 

 

در عمل بادی جت آیا چربی های خارج شده از بافت بدن مورد استفاده خواهند بود ؟

بله . چربی که از جراحی بادی جت از بافت بدن خارج میگردد به دلیل محلول در آب بودن بافت سالمی دارد و می توان آن را در ناحیه های مختلف بدن مانند : سینه ها ، باسن ، نواحی صورت و حتی زیر پوست دست تزریق نمود .

 

مدت زمان انجام عمل جراحی بادی جت چه مقدار می باشد ؟

زمان این عمل بستگی به ناحیه مورد نظر جهت انجام بادی جت و لاغری خواهد داشت ، ولی اغلب بین 1 الی4 ساعت بطور متوسط زمان صرف انجام این عمل لاغری می گردد .

 

مکانیزم بادی جت چگونه است ؟

در روش بادی جت با فشار کنترل شده آب به زیر پوست و لابه لای بافت چربی های قسمت های مختلف قرار می گیرد در واقع این فشار آب باعث می شود چربی های بدن خرد شوند و به وسیله دستگاه خارج می شوند .شما میتوانید با استفاده از روش بادی جت در کلینیک زیبایی نسیم به اندام ایده آل خود دست پیدا کنید و دیگر نگران چاقی های موضعی در بدن خود نباشید

 

مزیت های بادی جت چیست؟

از اصلی ترین مزایای این روش بدون عوارض بودن آن است بهتر است بدانید که در روش های لاغری موضعی از مایع تامیسنت استفاده می شود این مایع که محلولی مرکب از داروهای بی حسی و سرم می باشد باعث می شود که عروق بافت چربی تنگتر شوند حال در لاغری با بادی جت از این مایع کم استفاده می شود و لذا عوارض این روش کمتر خواهد شد.در روش های دیگر،تخلیه های دردناک به دلیل  همین مایع وجود دارد که دیگر در روش بادی جت این جریانات وجود ندارد و برای خارج کردن این مایع از بدن فرد مجبور می شد که ماساژهای دردناک داشته باشد.

 

از دیگر مزایای بادی جت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

    مدت زمان انجام بادی جت بسیار کوتاه است و به همین دلیل فرد کمتر استرس خواهد داشت .

    درد و کبودی در روش بادی جت کمتر دیده خواهد شد .

    در این روش در زمان خارج سازی چربی ها به بافت چربی آسیبی وارد نمی شود.

    چون جداسازی چربی ها توسط آب انجام می گیرد دیگر پستی و بلندی های روش های دیگر دیده نخواهد شد .

 

هزینه بادی جت چقدر است؟

به طور کلی پس از معاینه اولیه بیمار و مشخص شدن ناحیه مورد نظر جهت لاغری و میزان چربی موجود در آن قسمت هزینه عمل بادی مشخص خواهد شد .

 

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه