صفحه اصلی > سوالات رایج و پاسخ ها > سوالات رایج در پی آر پی 


سوالات رایج درباره پی ار پی


 

 

تأثیر پی‌آرپی چه مدت دوام دارد؟

در حال حاضر هیچگونه درمان ضدپیری دائمی وجود ندارد. پی‌آرپی هم مانند سایر روش‌های درمانی به حفظ و مراقبت نیاز دارد. طبق برآوردها تأثیرات prp مو بین 9 ماه تا 2 سال دوام دارد. پس از آن، تأثیرات درمان شروع به محو شدن کرده و به انجام درمان‌های تکمیلی نیاز خواهد بود.

 

آیا پی‌آرپی به تنهایی قابل انجام است یا حتماً باید با روش‌های دیگری ترکیب شود؟

این موضوع کاملاً به نیازهای بیمار بستگی دارد. پی‌آرپی را می‌توان به تنهایی تحت بی‌حسی موضعی انجام داد. البته، معمولاً نیازهای بیمار بیش از آن چیزی است که بتوان با پی‌آرپی انجام داد. در چنین مواردی، پی‌آرپی به همراه یک یا چند درمان دیگر مانند لیفت ابرو، صورت یا گردن و یا پاکسازی با لیزر انجام می‌شود تا نتیجه کاملی به دست بیاید.

 

به چند جلسه درمان نیاز است؟

این موضوع به شرایط بیمار بستگی دارد. زمان برآورد شده برای دوام تأثیر درمان پی‌آرپی، بسته به وضعیت بیمار، بین 9 ماه تا 2 سال است. بنابراین، نیاز به انجام درمان‌های تکمیلی بعد از 9 ماه شروع می‌شود.

 

تزریق ژل‌هایی مانند ژوودرم و رستیلان چه تفاوتی با پی‌آرپی دارد؟

این مواد در دو زمینه تفاوت دارند: 1) زمان مورد نیاز برای مشاهده نتیجه و 2) طول دوام نتیجه. لیفت‌های پی‌آرپی خون با محصول سلفیل پی‌آرپی انجام می‌شوند که بدن را تحریک به تولید کلاژن و بازسازی بافت‌ها می‌کند. بنابراین، نتیجه درمان دیرتر مشاهده می‌شود اما دوام آن بیشتر است. برعکس، نتیجه ژوودرم و رستیلان، که از یک پرکننده اسید هیالورونیک استفاده می‌کنند، آنی بوده و فوراً قابل مشاهده است. البته، نتیجه آن‌ها به اندازه پی‌آرپی دوام ندارد.

 

پی‌آرپی چقدر هزینه دارد؟

هزینه آن به عواملی مثل دستمزد جراح، محل انجام درمان، تعداد ناحیه‌هایی از صورت که به درمان نیاز دارند و غیره بستگی دارد. به هر حال، برای انجام هرگونه عملی، مهمترین مورد انتخاب هوشیارانه جراح است و نه هزینه پی آر پی صورت .

 

آیا تزریق پی‌آرپی بی‌خطر است؟

پی‌آرپی روشی کاملاً بی‌خطر است. عوارض جانبی prp مو و صورت ، در صورت بروز بسیار ناچیز بوده و معمولاً باعث واکنش آلرژیک در اشخاص نمی‌شود. همچنین، از آنجا که پی‌آرپی به هیچگونه برشی نیاز ندارد، هیچگونه بخیه یا اسکاری هم در کار نبوده و کاملاً بعید است که درمان به این روش عوارضی در پی داشته باشد.

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه