صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > درمان ریزش مو با دستگاه آی گرو  


 

دستگاه آی گرو چیست؟

 


 

دستگـاه igrow با بهـره گیری از آخـرین تکنـولوژی روز دنیا و تلفیقـی از لیـزر کـم توان پزشکـی (LLLT (Low Level Laser Therapy و طیف نـوری (LED(Light Emitted Diodeساطع شده از دایودهای نیمه رسانا، دگرگونی قابل توجهی در درمـان ریزش مو در دنیا پدید آورده است. مکانیسم اثر LLLT در درمان ریزش مو، افزایش فعالیت سلولی فولیکول های مو می باشد. درمان با لیزر کم توان (LLLT) یک فرایند مؤثر در جلوگیری از ریزش موی ارثی و بهبود رشد مو محسوب می گردد و به ازدیاد موهای ضخیم تر، پرتر و سالم تر کمک می کند. این تکنولوژی، ریزش موی ارثی را به طور قطعی متوقف می کند و علاوه بر آن فرایند رشد موهای جدید را تسریع بخشیده و ضخامت موهای موجود را افزایش می دهد. همچنین در افرادی که عمل کاشت مو انجام داده اند، روند بهبود زخم را تسریع کرده و باعث تقویت فولیکول موهای کاشته شده می شود. این تکنولوژی پس از سال ها تحقیق و پژوهش، مورد تائید قطعی سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) جهت استفاده آقایان و خانم ها قرار گرفته است.

کلاه رشد موی آیگرو باعث افزایش رشد موی افزاد زیر می گردد:

-          مردان مبتـلا به آلوپسی آندروژنیک(ریزش موی ارثی) با الگـوی IIa-V طبـقه بندی نوروود – همیلتون

-          خانم های مبتـلا به آلوپسی آندروژنیک(ریزش موی ارثی) I-2 تا II-2 طبقه بندی Ludwig

 igrow  از لحاظ میزان اثربخشی و مزایا قابل مقایسه با دیگر دستگاه های درمـان با لیـزر کـم توان نمی باشـد. شــانه ها و بـرس های لیــزر، قـدرت کلینیکی ترکیب درمانی لیزر و نور LED را به طور همزمان ندارند همچنین کل فرق سر را نمی پوشانند و استفاده از آنها نیز دشوار می باشد.

·         بدون نیاز به حرکت دستگاه با دست

·         قابل استفاده همزمان با درمان دیگر ریزش مو

·         برنامه درمانی خودکار برای مردان و زنان

رشد مجدد موها با استفاده از این روش

این کلاه لیزری که نام آن سیستم رشد مو "Grow Hair Growth System" نام گذاری شده حداقل 35 تا 40 درصد رشد مو را افزایش می دهد.

این کلاه که تا حدی شبیه کلاه ایمنی است از 51 لیزر قرمز رنگ سطح پایین و لامپ های ال ای دی برای تقویت کردن سلول های فولیکول ها استفاده می کند و از آن به عنوان لیزر درمانی سطح پایین نام برده می شود.

این کلاه دارای هدفون داخلی است که کاربر م تواند هنگام بر سر گذاشتن کلاه آن را به دستگاه های پخش موسیقی، تلویزیون و یا سایر دستگاه های پخش سرگرمی متصل کند و در عین حال فرآیند رشد موهای خود را نیز ادامه دهد.

 

به مردان و زنانی که از کم پشتی شدید مو و یا کچلی رنج می برند توصیه شده است که این کلاه لیزر دار را به مدت 25 دقیقه استفاده کنند.

 

دکتر لوری کلین متخصص امراض پوستی در کالیفرنیا گفت:یک فرد عادی که از این دستگاه استفاده می کند، پس از شش تا هشت هفته نتیجه آن را مشاهده خواهد کرد.

 

کلین اظهار داشت:پس از چند ماه موهای کاربران ضخیم تر، سلامت تر و محکم تر به نظر می رسد و پس از 9 ماه این موها دارای حداکثر نتیجه خود هستند.

 

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه