صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > میکرونیدلینگ چه می کند؟ 


میکرونیدلینگ چیست؟میکرونیدلینگ روشی است که با تحریک کلاژن سازی باعث ترمیم ساختار و عملکرد پوست آسیب دیده و تغییر یافته می گردد.

در میکرونیدلینگ روش درمان به گونه ای است که تعدادی سوزن بسیار ظریف و استریل با عمق و سرعت تعیین شده توسط پزشک ( که بر اساس نوع پوست و هدف مورد نظر مشخص می گردد)، به طور همزمان وارد لایه دوم پوست (درم) می شوند . در این زمان سیستم ایمنی بدن فعال شده و سبب افزایش انتشار فاکتورهای رشد و تولید رشته های کلاژن و الاستین و همچنین افزایش ضخامت لایه اول پوست(اپیدرم) می گردد.

رشته های کلاژن و الاستین درواقع رشته های پروتئینی هستند که وظیفه استحکام و حفظ خاصیت ارتجاعی پوست را به عهده داشته و عامل اصلی در جوانسازی پوست به شمار می آیند.

مزایای استفاده از میکرونیدلینگ در جوانسازی پوست:

-          یکی از مهمترین مزایای میکرونیدلینگ این است که در این روش از فرایند ترمیم طبیعی خود بدن جهت درمان عملکرد و ساختار پوست استفاده می شود.

-          پس از انجام میکرونیدلینگ، ظاهر پوست به سرعت ترمیم شده و فرد به راحتی می تواند به فعالیت های روزمره خود بپردازد.

-          در روش میکرونیدلینگ بر خلاف اکثر روش های درمانی اپیدرم پوست تنها بازسازی و ترمیم شده و به هیچ وجه تخریب نم ی گردد.

-          به دلیل بسته شدن سریع منافذ پوستی امکان عفونت در روش میکرونیدلینگ بسیار نادر می باشد.

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی