صفحه اصلی > سوالات رایج و پاسخ ها > سوالات رایج درباره اولتراپی 


سوالات متداول درباره‌ درمان با سیستم اولتراپی:


 

چه زمانی نتایج قابل ملاحظه هستند و چه مدت باقی می‌مانند؟

 

بعد از درمان با اولتراپی اثراتی در ابتدای امر قابل ملاحظه‌ است (حدودا 30%) اما نتایج نهایی با رشد تدریجی کلاژن بین 2 تا 3 ماه بعد از درمان قابل مشاهده است. از آنجایی که روند تحریک  و تولید کلاژن در افراد مختلف متفاوت است  مدت زمان باقی ماندن اثر نیز به  سیستم بیولوژیکی هر فرد بستگی دارد.

 

آیا بعد از درمان با اولتراپی نیاز به استراحت است؟

 

بعد از طی فرایند اولتراپی می‌توانید بلافاصله فعالیت‌های روزانه خود را بدون هیچ دوره نقاهت و یا مراقبت خاصی ادامه دهید.

 

درمان چه مدت به طول می انجامد؟

 

طول درمان به ناحیه مورد درمان و برنامه درمانی هر فرد بستگی دارد. معمولا فرایند درمان در ناحیه‌ صورت و گردن حدود 60 تا 90 دقیقه و در ناحیه دکلته حدود 30 دقیقه زمان می‌برد .

 

به چند جلسه درمان با اولتراپی نیاز است؟

 

بسیاری از بیماران تنها به یک جلسه درمان نیاز دارند اگرچه با در نظر گرفتن مؤلفه‌هایی چون شلی پوست، نوع واکنش بیولوژیکی به انرژی اولتراسوند و فرایند کلاژن سازی که در هر فرد متفاوت است، ممکن است در برخی مواقع بیمار به جلسات دیگری هم نیاز پیدا کند. از آنجایی که روند پیری پوست در افراد ادامه دارد، جلسات درمانی مجدد به بیماران کمک خواهد کرد تا همگام با فرایند طبیعی  بدن از پیری پوست جلوگیری نماید.

 

آیا استفاده از اولتراپی بی‌خطر و مطمئن است؟

 

دستگاه اولتراپی که مورد تأیید سازمان غذا و دارو آمریکا می‌باشد تاکنون در بیش از یک میلیون مورد درمانی به صورت کاملاَ بی‌خطر و ایمن در سرتاسر جهان استفاده شده است. همینطور سیستم اولتراسوند (سونوگرافی) از 50 سال گذشته در زمینه‌ پزشکی مورد استفاده قرار گرفته و کاملا  بدون عارضه میباشد. بعلاوه پزشکانی که از سیستم اولتراپی استفاده مینمایند، ابزار و آموزش های حرفه ای درباره‌ کل فرایند درمانی را دریافت می‌کنند.

 

اولتراپی چگونه احساسی به شما می‌دهد؟

 

همزمان با ارسال انرژی اولتراسوند، درصدی از آن که به طور دقیق به عمق مشخصی می‌رسد قابل احساس است که خود بیانگر شروع فرایند بازسازی کلاژن می باشد. مدت زمان لازم برای تسکین این احساس در افراد گوناگون متفاوت است اما به طور کل این حس صرفاَ در زمان ارسال انرژی ادامه می‌یابد. قطعاَ پزشک متخصص شما تمهیدات لازم را تا جایی که ممکن است جهت خوشایند کردن فرایند درمان پیش می‌گیرد و نتایجی که بدست خواهد آمد بسیاری از بیماران را هیجان زده می‌کند.

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه