صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > لیزر جوانسازی فوتونا  


 

جوانى را دوباره تجربه كنيد با:

 

معجزه قرن لیزر فوتونا

  Fotona

 

 

سیستم SP Dynamis با کسب جایزه موثرترین لیزر چندکاره دنیا از آمریکا مجهزترین و پیشرفته ترین لیزر غیرتهاجمی برای جوانسازی و رفع چروک صورت و دور چشم می باشد.

لیزر Er: YAG فرکشنال باعث شفاف شدن صورت، سفت و کشیده شدن صورت می شود و برای کسانی که پوست شل و افتاده دارند، خصوصا در افرادی که دچار اسکار اکنه یا فرورفتگی و ناهمواری در پوست خود می باشند بسیار مناسب و موثر است.

لیزر Nd: YAG یا عمق نفوذ بیشتر در لایه های درم و اپیدرم و ایجاد اثر حرارتی باعث بازسازی بافت پوست می گردد.

تکنولوژی این سیستم بسیار پیشرفته می­باشد به طوری که با ترکیب ۴ مرحله درمانی با دو طول موج Er: YAG + Nd: YAG و ۴ فاز Light Peel, Skin Tightening, Rejuvenation, Intraoral Tightening که هریک از آنها بر اساس عرض پالس­های مختلف توانایی درمان غیرتهاجمی و تهاجمی خفیف را بدون آنکه به سطح پوست آسیب برساند فراهم می­آورد و باعث افزایش کلاژن داخل پوست می شود لذا باعث سوختگی سطح پوست نمی­شود و از طرفی این سیستم احتیاج به هیچگونه هزینه مصرفی برای درمان ندارد.

 

روش غيرتهاجمى

.

دوره نقاهت كوتاه

.

درصد بالاى رضايتمندى

.

هندپيس هاى مختلف، تنوع كاربرد

.

جوانسازى ٤بعدى، شامل درمان از داخل دهان و از روى پوست

 

 

جوانسازی طبیعی و لیفت صورت بدون جراحی و بیهوشی

جوانسازی ۴ بعدی چیست ؟

 

جوانسازی چهاربعدی فوتونا یک روش درمانی غیرتهاجمی و هم افزاینده بوده که شامل مراحل درمان از داخل دهان و از روی پوست می ­باشد، که باعث می ­شود بدون احتیاج به مواد تزریقی حالت استحکام و سفت بودن در پوست ایجاد شود. با دو طول موج و ۴ مرحله درمان اقدامات کامل ضد پیری پوست لایه­ های عمیق، میانی و سطحی، ساختار پوست را بهبود می­ بخشد.

مکانیزم درمان

 

مرحله ۱: لیفت از داخل دهان

 

گرمادهی ملایم از داخل بافت دهان که منجر به انقباض کلاژن­ ها و بهبود حالت شل بودن پوست و حجم­ دهی شده، باعث لیفت و سفت شدن پوست ناحیه خط خنده می­ گردد.

 

مرحله ۲: جوانسازی

 

با تاثیر بر لایه ­های زیرین پوست و تکمیل تاثیر مرحله داخل دهانی باعث بازگرداندن استحکام به بافت پوست می شود. (به علت اثر برداشت موی زائد روی صورت آقایان توصیه نمی­ شود.)

 

مرحله ۳: فرم­دهی پوست

 

گرمادهی به عمق پوست از روی پوست، جهت ایجاد اثر حجم­ دهی و لیفت پوست که به هم­ افزایی دو مرحله قبل کمک می ­کند.

 

مرحله ۴: لایه برداری سطحی

 

لایه ­برداری سطحی که موجب جلادهی پوست و ظاهر شفاف و بهتر آن می­ گردد. در درمان­ هایی که حالت لایه برداری بیشتری دارند تا چند روز حالت خشکی، التهاب و پوسته ریزی دیده خواهد شد.

 

ابعاد ۴گانه به چهار درمان متفاوت از دستگاه Dynamis FOTONA-SP بازمی ­گردد که شامل:

 

PIANO, SupErticial, Smooth Liftin, FRAC3 می­باشد که در مجموع با همکاری یکدیگر با پیر شدن پوست مبارزه می ­کند، بدون دوره نقاهت و یا با دوره نقاهت بسیار کوتاه و بدون بیهوشی، که در تمام طول سال قابل اجراست.

 

كاربردها:

 

رفع جاى آكنه

 لايه بردارى سطحى

 درمان واريس

جوانسازى پوست

 ليفت پوست صورت و بدن

 رفع خطوط خنده

بلفاروپلاستى

رفع تركهاى پوستى

 رفع اسكار پوست

رفع زگيل

✅درمان ضايعات عروقى

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس