صفحه اصلی > سوالات رایج و پاسخ ها > سوالات رایج درباره بادی اسکالپتر 


سولات متداول بادی اسکالپتر:

 

فواید این روش چیست؟

بادی اسکالپتور علاوه بر رفع چربی­ های احشایی، چاقی موضعی، چربی­ های زیرپوستی و سلولیت، فواید دیگری از جمله قوام پوست، مقابله با پیری و افتادگی پوست و درمانی برای پوست­های پرتقالی دارد.

 

این روش چه چربی هایی را از بین می برد؟

 

    چربی های احشایی

    چربی های زیرپوستی

 

چربی ­های احشایی چربی­ های شکمی یا زیر ماهیچه­ ای هستند که بافتی سفت دارند، فعال هستند، باعث بروز بیماری­ های جدی و خطرناک می ­شوند و از بین بردنشان کار ساده ­ای نیست و  نیاز به رژیم و ورزش­های سخت دارد.

چربی­های زیرپوستی زیر پوست جمع شده و بافت شل­تری دارند که ظاهر ناخوشایندی به همراه دارند ولی خطرناک و فعال نیستند.

 

√ بادی اسکالپتور دستگاهی است که با کار گرفتن تکنولوژی منحصر به فرد خود چربی­ های احشایی بدن را در زمان کوتاهی نابود می ­کند. درواقع با میدان ایجاد شده اطراف ماهیچه باعث درگیر شدن چربی ­ها و شکستن آن­ها می­ شود. لذا هر دو نوع چربی را از بین می ­برد.

 

 

بهترین کاندید برای این روش چه کسانی هستند؟

اگر اضافه وزن دارید و برای شروع فرایند لاغری (گرفتن رژیم یا شروع ورزش) نیاز به یک استارت جهشی دارید حتما بادی اسکالپتور را امتحان کنید. بادی اسکالپتور در مدت کوتاهی روی چربی ­های خطرناک (بیماری زا) و سمج شما اثر گذاشته و آن­ها را از بین می ­برد. کاری که مدت طولانی و تلاشی سخت لازم دارد را با بادی اسکالپتور ساده و کوتاهتر می­ کنید.

شاید شما تصور کنید بافت­های سفت تر و منسجم بدنتان همه ماهیچه هستند و فرم پیکر شما همین چیزی است که به طور ژنتیکی منتقل شده. درصورتی که بافت چربی ­های احشایی مانند ماهیچه سفت هستند و تشخیص اینکه چقدر ماهیچه یا چربی در بدن شما توزیع شده ساده نیست. بادی اسکالپتور برای شکستن این نوع چربی ­های خطرناک ساخته شده است.

√ همه افراد حتی کسانی که به ظاهر اضافه وزن ندارند هم می توانند از بادی اسکالپتور برای حذف چربی های احشایی شان استفاده کنند. ولی بهترین گزینه ­ها برای این روش آقایان و خانم ­هایی هستند که دارای چربی احشایی بیشتری در نواحی شکم، باسن، ران پا، بازو و … می ­باشند.

 

اثرات بادی اسکالپتر چقدر ماندگار است؟

بیشترین اثر بادی اسکالپتور روی چربی ­های احشایی می ­باشد که مدت­ها در اثر رژیم غذایی نامناسب و سبک زیست بد به وجود آمده ­اند. لذا بوجود آمدن دوباره این چربی­ ها زمان می ­برد. معمولا با کنترل رژیم غذایی تا 6 ماه اثرات دستگاه ماندگار هستند.

 

 

بادی اسکالپتر با چه روشی چربی ها را از بین می برد؟

این دستگاه با به­ وجود آوردن میدان بایومغناطیسی در اطراف بافت­ های داخلی انقباضات ماهیچه­ ایی را همانند ورزش شبیه ­سازی می­ کند و باعث شکستن چربی ­های احشایی و نهایتا دفع آن می ­گردد.

 

مزایای بادی اسکالپتر نسبت به روش های دیگر چیست؟

 

    بادی اسکالپتور روش غیرتهاجمی وکاملا بدون عوارضی است.

    شبیه ساز ورزشی است و برای سلامتی بدن و پوست مفید می­ باشد.

    بادی اسکالپتور تنها روشی است که برای حذف چربی ­های احشایی به کار می ­رود.

 

افرادی که اضافه وزن بالا دارند چند دوره نیاز دارند؟

این دستگاه به­ طور معمول درپایان دوره 7  الی 8 سانتی متر از دور کمر فرد کم می­ کند. بسته به میزان اضافه وزن و نوع بافت­ های چربی که در بدن افراد مختلف وجود دارد تعداد دوره­ ها می ­تواند تمدید شود.

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه