میکرودرم

لایه‌برداری پوست با میکرودرم ابریژن

در کلینیک ایرانیان

میکرودرم ابریژن روشی بـرای پاکـسازی و جوانـسازی است کـه لایه‌های شـاخی و آسیـب ‌دیده سطـح پوست تـوسـط هندپیس برداشـته شده و در عین حال ساده و سریع برای درمان عوارض ناشی از پیری پـوست به کار بـرده می شود.

بـرای انجـام آن، آمادگـی قبلـی خاصی نیاز نیست. بـدون درد و عوارض بـوده و بـعد از اتـمام درمـان شخــص می‌تواند به کارهای روزمره خود بپردازد.

ویژگی ها:

  • لایه برداری پوست
  • کاهش عمق جای جوش
  • کاهش چروکهای سطحی
  • درمان لک های حاملگی و پیری
  • رفع اسکارهای خفیف

تماس با کلینیک ایرانیان

_

برای مشاوره رایگان و ۲۴ ساعته با شماره ۰۲۱-۷۵۹۰۰ تماس بگیرید.

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان کلینیک ایرانیان، فرم زیر را تکمیل کنید، تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

افزونه "فرم تماس ۷" نصب یا فعال نشده است
_

سوالات متداول

_
مدت زمان انجام میکرودرم ابریژن چقدر است؟

مدت زمان جوانسازی پوست با استفاده از میکرودرم ابریژن به طور معمول بین ۵ تا ۱۰ دقیقه می باشد. پس از گذراندن یک جلسه درمانی میتوان نتایج آن را کاملا مشاهده کرد اما برای مشاهده نتایج نهایی نیاز به سپری شدن چندین جلسه است.

فواصل مناسب و تعداد تکرار میکرودرم ابریژن چقدر است؟

به طور کلی براساس نوع مشکل مراجعه کننده و بنا به تشخیص پزشک، فاصله جلسات از ۱ تا ۴ هفته؛ برای جوانسازی تعداد جلسات از ۴ تا ۶ جلسه و ۱۰-۱۲ تا جلسه برای رفع لک و روشن شدن پوست می باشد.

آیا انجام این روش بی خطر است؟

میکرودرم ابریژن یک روش کاملا غیر تهاجمی و بسیار ایمن است که کمترین خطر و عوارض را به همراه دارد. بعد از انجام این روش فرد بلافاصله می تواند طراوت و شادابی پوست خود را حس کند.

آیا میکرودرم ابریژن می تواند جای جوش را از بین ببرد؟

با استفاده از این روش می توان جای جوش هایی که عمیق نیستند را ازبین برد. استفاده از این روش برای از بین بردن جای جوش های عمیق مناسب نیست.

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای میکرودرم ابریژن هستند؟

میکرودرم ابریژن در رفع جای جوش، رفع لکه های پیری و از بین بردن جای اسکار و آبله مرغان بسیار تاثیر گذار می باشد و افرادی که با این مشکلات مواجه هستند می توانند با استفاده از این روش ظاهر زیبایی را در پوست خود ایجاد نمایند و به پوست شاداب و جوانی دسترسی پیدا کنند.

انجام این روش از جوانسازی پوست در افرادی که مبتلا به درماتیت پوستی، اگزما، آکنه فعال و روزآسه هستند توصیه نمی شود .

آیا بعد از میکرودرم ابریژن لازم است که مراقبت خاصی صورت گیرد؟

تا جایی که ممکن است باید از قرار گرفتن در زیر نور آفتاب خودداری نمائید و از کرم های لایه بردار و ضد لک استفاده ننمائید و به مدت ۱ تا ۲ روز توصیه می شود که آرایش نکنید .تا ۲۴ ساعت از آب گرم استفاده نشود ولی مرتب با آب سرد پوست شسته شود.

آیا در این روش دردی حس می شود؟

در این روش هیچ دردی احساس نمی شود زیرا بلورهای ریز اکسید آلومینیوم به آرامی بروی پوست مالیده می شوند.