هایفوتراپی صورت و بدن

لیفت قوی با هایفوتراپی صورت و بدن

در کلینیک ایرانیان

هایــفو Finesse یـک تکنیـک موثـر، ایمـن و غیرتهاجمـی برای لیـفت و سفت کردن صورت و گـردن و پیـکرتراشی بـدن می باشد که کمتـرین دوره نقاهت را دارد و با کمک امواج اولتـراسوند باعث تحریک کلاژن سـازی شده و روند پیری را به تاخیـر می اندازد.

این روش بـرای افـرادی که تمایلی به جراحی ندارند یک جایگزین مناسب و غیرتهاجمی محسوب می شود.

ویژگی ها:

  • رفع چین و چروک و لیفت گردن
  • لیفت ابرو و گونه ها
  • زاویه سازی صورت
  • درمان تعریق زیاد (هایپرهیدروزیس)
  • لاغری موضعی و پیکرتراشی

تماس با کلینیک ایرانیان

_

برای مشاوره رایگان و ۲۴ ساعته با شماره ۰۲۱-۷۵۹۰۰ تماس بگیرید.

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان کلینیک ایرانیان، فرم زیر را تکمیل کنید، تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

افزونه "فرم تماس ۷" نصب یا فعال نشده است
_

سوالات متداول

_
آیا هایفوتراپی یک عمل جراحی است؟

خیر. روش هایفوتراپی، برخلاف لیفت صورت، یک عمل غیرتهاجمی است که پوست و لایه‌های پشتیبان زیر آن را هدف قرار داده و مستلزم بریدن یا به جا گذاشتن تأثیر منفی بر سطح پوست نیست.

آیا می‌توان از هایفوتراپی به جای لیفت صورت استفاده کرد؟

این روش اگر چه جایگزین جراحی نیست، اما تقبل هزینه هایفوتراپی برای کسانی که برای لیفت صورت آماده نیستند یا آن‌هایی که به دنبال طولانی‌تر کردن تأثیرات عمل‌های زیبایی هستند گزینه مناسبی است.

آیا هایفوتراپی بی‌خطر است؟

این روش بعد از اثبات بی‌خطر بودنش در مطالعات بالینی، مورد تأیید FDA آمریکا قرار گرفته است. همچنین ده‌ها هزار مورد از آن در سراسر جهان بدون هیچ خطری انجام شده است.

بعد از انجام هایفوتراپی در چه زمانی نتایج قابل ملاحظه هستند و چه مدت باقی می‌مانند؟

بعد از درمان با هایفو تراپی اثراتی در ابتدای امر قابل ملاحظه‌ است (حدودا ۳۰%) اما نتایج نهایی با رشد تدریجی کلاژن بین ۲ تا ۳ ماه بعد از درمان قابل مشاهده است. از آنجایی که روند تحریک و تولید کلاژن در افراد مختلف متفاوت است، مدت زمان باقی ماندن اثر نیز به سیستم بیولوژیکی بدن هر فرد بستگی دارد.

آیا بعد از درمان با هایفوتراپی نیاز به استراحت است؟

بعد از طی فرآیند هایفوتراپی می‌توانید بلافاصله فعالیت‌های روزانه خود را بدون هیچ دوره نقاهت و یا مراقبت خاصی ادامه دهید.

هایفوتراپی برای چه کسانی مناسب است؟

هایفوتراپی برای کسانی مناسب است که پوستشان تا حدی شل شده و دیگر استحکام سابق را ندارد. برای مثال، غالباً پایین آمدن خط ابرو یا کیسه‌ای شدن پوست اطراف پلک‌ها، اولین نشانه‌های پیر شدن پوست هستند. عموماً، این روش برای آن‌هایی که دهه سوم عمرشان را سپری می‌کنند و افراد مسن‌تری که پوستشان در حد نسبتاً کم تا متوسطی شل شده است مناسب می‌باشد.

هرچند که نمی‌توان از هایفوتراپی به جای یک عمل جراحی لیفت صورت استفاده کرد، اما افراد بسیاری هستند که از نظر روانی، مالی یا امکانات برای جراحی آمادگی ندارند و تنها خواستار یک لیفتینگ صورت جزئی هستند. این روش، همچنین، برای افرادی که می‌خواهند کوچکترین نقایص چهره‌شان را به سرعت رفع کنند و آن‌هایی که به دنبال طولانی‌تر کردن تأثیرات عمل‌های زیبایی هستند نیز مناسب است.

آیا هایفوتراپی درد دارد؟

ممکن است در حین انتقال انرژی اولتراسوند کمی ناراحتی احساس شود، که البته احساس کردن یا نکردن آن به آستانه راحتی بیمار بستگی دارد. به هر حال، این وضعیت موقتی بوده و در عین حال نشانه مثبتی هم هست، چرا که نشان می‌دهد فرآیند تولید آغاز شده است.

پزشک پیش از درمان در مورد دستگاه ها به شما توضیح و مشاوره می دهد تا تجربه‌تان از درمان تا حد ممکن خوشایند باشد. عموماً بیماران در زمان ترک کلینیک احساس راحتی داشته و از بابت نتایجی که از درمان قرار است به دست بیاورند هیجان‌ زده‌اند.