جستجو
Close this search box.
عکس مرد جوان که روی تخت خوابیده و عینک به چشم دارد و توسط اپراتور دستگاه لیزر بدن او لیزر می شود - لیزر موهای زائد مردان

لیزر موهای زائد مردان

آیا از اپیلاسیون بدن خود خسته شده اید؟ از شیو کردن مناطق غیر قابل دسترس همچون پشت خود خسته نشده اید؟ بسیاری از مردان از شیو مداوم مو های زائد خود خسته شده اند و به دنبال راه حلی برای از بین بردن دائمی مو های خود هستند. به همین دلیل که لیزر موهای زائد مردان محبوبیت بیشتری پیدا است. اگر به فکر انجام لیزر موهای زائد بدن خود هستید، ما همه مطالبی را که باید در مورد لیزر موهای زائد بدانید، برایتان بیان می کنیم. با مطالعه این مقاله به خوبی می توانید بفهمید که چقدر لیزر موهای زائد مردان برای آقایان واجب است.

مشاوره توسط پزشک به صورت رایگان

هزینه
هدف

خالی

پزشک معالج
تعداد جلسات

خالی

ماندگاری
ماندگاری

خالی

نوع بی‌هوشی
زمان نتیجه گیری

خالی

دوره نقاهت
دوره نقاهت

خالی

عوارض
عوارض

خالی

تلفن تماس
021-75900

برای مشاوره و اطلاع از قیمت ها با ما در ارتباط باشید

پکیج ها و لیست قیمت

جهت مشاهده پکیج های کلینیک ایرانیان کلیک کنید

فرم مشاوره و رزرو

جهت تکمیل فرم درخواست رزرو و مشاوره کلیک کنید

مزایا و معایب

چرا لیزر موهای زائد مردان در کلینیک های ایرانیان؟

آنچه در این مطلب می خوانید

 لیزر موهای زائد آقایان چیست؟

لیزر موهای زائد مردان برداشتن عمدی موهای زائد بدن با استفاده از تکنولوژی لیزر است. مو به طور کلی در سرتاسر بدن رشد می‌ کند، برخی از آن‌ ها ظریف و به سختی مشاهده می شوند اما مو های سایر نواحی ضخیم‌ تر و برجسته‌ تر می باشند. لیزر مو های زائد از پالس های نور لیزری برای از بین بردن انتخابی فولیکول های مو با هدف قرار گرفتن ملانین (رنگ) موجود در آن ها استفاده می کند. رنگدانه های موجود درون فولیکول های مو، پالس نور لیزری را جذب می کنند، که به اندازه کافی به فولیکول آسیب می رساند و در نتیجه رشد مجدد مو ها را به طور قابل توجهی به تاخیر می اندازد. لیزر پرتو شدیدی از نور را به منطقه مورد نظر ارسال خواهد کرد که توسط فولیکول مو جذب می شوند اما بر بافت اطراف بدون تأثیر باقی می ماند. به این فرآیند فتوترمولیز انتخابی می گویند (فتو به معنای نور و ترمولیز به معنای از بین بردن با گرما می باشد).

عکس لیزر موی زائد روی کمر مرد با دستگاه سایناشور - لیزر موهای زائد مردان

استفاده از این روش انتخابی است؛ چون که مو را هدف قرار می دهد نه پوست بدن را. لیزر مو های زائد مردان الکترولیز نیست؛ چون که عمل الکترولیز با هدایت جریان الکتریکی به هر فولیکول مو انجام می گیرد و دردناک و زمان بر است. از طرف دیگر لیزر رفع موهای زائد مردان می تواند حجم زیادی از موها را در یک حرکت و با روشی بسیار کم دردسر هدف قرار دهد. همانطور که از نام این روش پیدا است، درمان های لیزر موهای زائد مردان شامل استفاده از فناوری نور لیزر می باشد. این لیزر ها پالس هایی از انرژی نور را به پوست منتشر خواهند کرد تا ریشه و فولیکول های مو را هدف قرار دهند. زمانی که ریشه و فولیکول از بین می روند، مو دیگر نمی تواند رشد کند و نتیجه، کاهش دائمی مو است. توجه داشته باشید که بسته به اندازه ناحیه، اکثر مراجعین برای مشاهده بهترین نتایج به چندین جلسه لیزر نیاز دارند. این به آن خاطر است که مو با رشد، سه مرحله مختلف را پشت سر می گذارد. برای اینکه لیزر موهای زائد مردان موثر باشد، مو باید در مرحله رشد فعال باشد. برای مردان، محبوب ترین مناطق برای لیزر عبارتند از:

 • قفسه سینه و پا ها
 • گردن، خط ریش و پشت گردن
 • کشاله ران
 • پشت کمر

نکته: کلا لیزر موهای زائد را می توان در هر قسمتی از بدن به جز پلک ها انجام داد.

نحوه انجام و مراحل لیزر موهای زائد مردان

به طور کلی قبل از انجام لیزر، پزشک ناحیه درمان را از نظر نوع مو، پوست و غیره ارزیابی می کند. سپس تنظیمات لیزر را بر این اساس تعیین می کند. در مرحله بعد متخصص ناحیه هدف را علامت گذاری می کند و بسته به نوع لیزر ممکن است از یک ژل خنک استفاده کند تا بیمار برای لیزر آماده شود؛ البته بعضی از دستگاه های لیزر از سیستم های خنک کننده دیگری برخوردار هستند. در طول درمان به بیمار عینک داده می شود که از آسیب رسیدن به چشم هایش جلوگیری گردد. همچنین در طول لیزر، بیمار ممکن است که احساس سوزش خفیفی دارد؛ زیرا لیزر فولیکول های مو را هدف قرار می دهد. این ناراحتی خفیف است و فقط مدت زمان کوتاهی طول می کشد. ممکن است بعد از لیزر موهای زائد مردان مقداری قرمزی و تورم در ناحیه تحت درمان ایجاد شود. این باید ظرف چندین ساعت آینده فروکش کند. پس از درمان از حمام و دوش آب گرم خودداری کنید و در عوض از کمپرس خنک استفاده نمایید. ممکن است برای رسیدن به نتایج بهتر لازم باشد که بیمار چندین جلسه لیزر انجام دهد. توجه داشته باشید که برای لیزر، مو حتما باید در مرحله رشد قرار داشته باشد. تعداد جلسه های مورد نیاز لیزر برای مردان بر اساس رشد و نوع مو متفاوت است، اما برای بهترین نتیجه معمولاً شش تا هشت جلسه لیزر به آن ها توصیه می شود.

هزینه لیزر موهای زائد مردان 

به طور کلی، هزینه لیزر موهای زائد مردان به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال، حجم و اندازه ناحیه تحت درمان و همچنین تعداد شات هایی که اپراتور می زند، بر روی قیمت لیزر موهای زائد متفاوت خواهد بود. علاوه بر این هر چقدر که نواحی تحت درمان بیشتر باشند، این هزینه زیاد تر می شود. توجه داشته باشید که پارامتر هایی از قبیل دستگاه مورد استفاده برای آقایان و دستمزد خود اپراتور نیز بر روی هزینه لیزر آن ها اثر می گذارد. 

عوارض لیزر موهای زائد آقایان

خطرات و عوارض جانبی لیزر مو های زائد برای مردان، متناسب با نوع پوست، رنگ مو، برنامه های درمانی و رعایت مراقبت های قبل و بعد از درمان متفاوت خواهد بود. شایع ترین عوارض لیزر موهای زائد عبارتند از:

 • تحریک پوست: ناراحتی موقت، قرمزی و تورم پس از لیزر موهای زائد ممکن است برای آقایان رخ بدهد. هر کدام از این علائم و نشانه ها معمولا در عرض چند ساعت ناپدید می شوند. تحریک موقتی پوست بعد از لیزر موهای زائد در آقایان منجر به ایجاد تاول، پوسته پوسته شدن، زخم یا سایر تغییرات در بافت پوست می شود.
 • تغییر رنگدانه: لیزر موهای زائد مردان ممکن است پوست آسیب دیده را تیره یا روشن کند. این تغییرات ممکن است موقت یا دائمی باشند. روشن شدن پوست در درجه اول اشخاصی را که قبل یا بعد از درمان از قرار گرفتن در معرض نور خورشید اجتناب نمی کنند و کسانی که معمولا پوست تیره تری دارند را، تحت تاثیر قرار می دهد.
 • تورم خفیف در اطراف فولیکول های مو
 • قرمزی خفیف پوست

عوارض لیزر موهای زائد آقایان

توجه داشته باشید که برای افرادی که پوست تیره تری دارند باید مراقبت های ویژه ای انجام شود. در نتیجه برای این افراد برای جلوگیری از آسیب رساندن به پوست خارجی باید از لیزر با شدت کمتری استفاده شود.

این خطرات و سایر خطرات قبل از لیزر باید به طور کامل از سمت اپراتور برای آقایان توضیح داده شود؛ همچنین بسیار مهم است که تمام سوالاتشان را مستقیماً با ارائه دهنده لیزر موهای زائد خود در میان بگذارند.

توجه:  به ندرت، لیزر موهای زائد مردان می تواند باعث ایجاد تاول، پوسته پوسته شدن، زخم یا سایر تغییرات در بافت پوست بشود. همچنین سایر عوارض جانبی نادر لیزر مو های زائد آقایان عبارتند از سفید شدن موهای درمان شده یا حتی رشد بیش از حد مو در اطراف مناطق تحت درمان، به ویژه در آقایانی که پوست های تیره تری دارند. همچنین لیزر موهای زائد پلک ها، ابروها یا نواحی اطراف باعث آسیب شدید چشم می شود. 

عوارض لیزر موهای زائد صورت مردان 

پوست صورت در مقایسه با سایر نقاط بدن کمی نازک‌ تر و البته آسیب‌ پذیرتر خواهد بود ولی به هیچ عنوان باعث نمی‌ شود حتما  احتمال بروز عوارض لیزر وجود داشته باشد. عوارض لیزر موهای زائد صورت مردان  عبارتند از:

 • سرخی، ورم و تحریک پوست که کوتاه و موقتی هستند و معمولا خود به خود از بین می روند.
 • قرمزی و درد های خفیف در پوست صورت اغلب آزار دهنده هستند ولی جای نگرانی نیست؛ چون که این عوارض موقتی هستند و با مراقبت‌ های گفته شده از جانب پزشک، کاملا خوب می‌ شوند.
 • تغییر رنگ پوست و سوختگی با دستگاه لیزر که درمانشان بسیار ساده است.

اپراتوری که گردن مراجعه کننده مرد را لیزر می کند

عوارض لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان 

لیزر ناحیه تناسلی در مردان عوارض احتمالی یا خطری برایشان ندارد. لیزر مو‌های زائد مردان به عوامل مختلفی همچون تجربه و مهارت اپراتور وابسته است و این امکان وجود دارد که دستگاه های لیزر از سطح ایمنی مختلفی برخوردار باشند. با توجه به این موضوع احتمال بروز عوارض و آسیب به ناحیه تناسلی آقایان پایین است. لیزر مو‌های زائد مردان، از طریق تابانده شدن اشعه نوری متمرکز لیزر روی ناحیه تناسلی و سپس ایجاد حرارت در فولیکول‌ مو موجب وارد شدن آسیب هایی به رنگدانه‌ های مو خواهد شد و در نهایت رشدشان را متوقف می‌ کند. از آنجایی که لیزر طول موج مشخصی دارد، به گونه ای به لایه های زیرین پوست تابانده می شود که فقط روی فولیکول‌ مو تأثیر بگذارد و آسیبی به بافت‌ های مجاور وارد نکند. در نتیجه استفاده کردن صحیح از لیزر به هیچ عنوان موجب بروز عوارضی از جمله ناباروری و کاهش اسپرم در آقایان نخواهد شد. فقط ممکن است که همان عوارض کلی لیزر از جمله قرمزی یا تورم برای این ناحیه هم اتفاق بیفتد.

نواحی لیزر موهای زائد آقایان

به طور کلی مرد ها می توانند لیزر موهای زائد را تقریباً در هر نقطه ای از صورت و بدن خود، حتی نواحی حساس مانند ناحیه شرمگاهی انجام دهند. رایج ترین مکان هایی که مردان برای لیزر موهای زائد انتخاب می کنند عبارتند از:

پشت و شانه ها لیزر مو های زائد یک انتخاب عالی برای این مناطق غیر قابل دسترس است، به خصوص که حداقل نگهداری را ایجاد می کند.
خط فک، خط ریش و گردن با اصلاح، این نواحی به خاطر حساس شدن مستعد سوختگی با تیغ و موهای زیر پوستی خواهند بود. لیزر موهای زائد می تواند نیاز به استفاده از تیغ را در آقایان از بین ببرد.
باسن، اطراف مقعد و نواحی عمومی حتی در این نواحی شخصی و ظریف آقایان، لیزر موهای زائد به خوبی عمل می کند و بروز آکنه و موهای زیر پوستی را کاهش می دهد.
قفسه سینه لیزر موهای زائد در نواحی بزرگ بدن به خوبی عمل می کند. همچنین برای آقایانی که نمی‌ خواهند مو های سینه‌شان را به طور کامل از بین ببرند، اما می‌ خواهند آن‌ ها را کمی نازک‌ تر کنند، محبوب است.
لیزر موهای زائد زیر بغل لیزر موهای زائد زیر بغل و پا ها نیز به طور فزاینده ای محبوب شده است، به خصوص در ورزشکارانی مانند دوچرخه سواران، شناگران یا بدنسازان.

به آقایان توصیه می کنیم که برای اطمینان از آن که موثر ترین درمان لیزر مو های زائد را دریافت کنند، همیشه قبل از درمان با یک پزشک حرفه‌ ای حرف بزنند؛ زیرا مواردی مانند اسکار، کلوئید یا داروهایی که می خورند می‌ توانند بر روی روند درمان تاثیر بگذارند.

نواحی مختلف لیزر موهای زائد روی بدن مردان

تعداد جلسات لیزر موهای زائد آقایان

به طور کلی، لیزر و رفع مو های زائد مردان به ۶ الی ۸ جلسه نیاز دارد. ولی تعداد دقیق جلسه های لیزر در زمان مشاوره قبل از لیزر با پزشک مشخص می شوند. از طرفی وقفه بین جلسه ها هم متناسب با نواحی تحت درمان فرق دارند. در مناطقی که مو ها با سرعت بیشتری رشد می کنند، هر ۴ الی ۸ هفته، فرآیند لیزر باید تکرار شود. اما در مناطقی که مو ها به صورت کندتر رشد خواهند کرد، مثل کمر، امکان دارد جلسه های درمانی هر ۱۲ الی ۱۶ هفته یک بار انجام گیرد. توجه داشته باشید که تعداد جلسه های مورد نیاز برای لیزر موهای زاید مردان به عوامل زیر بستگی دارد.

 • رنگ مو ها
 • منطقه و نواحی هدف
 • ضخامت مو ها
 • تراکم مو های ناحیه تحت درمان
 • عوارض لیزر موهای زائد در مردان

بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد آقایان در تهران

برای آن که بتوان به نتیجه خوبی از لیزر مو های زائد رسید، حتما باید به مراکز معتبر این کار مراجعه کرد. توجه داشته باشید که یک مرکز لیزر موهای زائد خوب برای آقایان در تهران، از ویژگی های زیر برخوردار است.

بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد آقایان در تهران مجوز های لازم برای این کار را دارد: به طور کلی به منظور لیزر موهای زائد مردان دستگاه های متفاوتی وجود دارد؛ چون که استفاده از این تجهیزات به تخصص و همچنین مهارت بالایی نیاز دارد. به همین دلیل بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد مردان در تهران باید از مجوز های لازم بهره مند باشد. حتما توجه داشته باشید اپراتور باید دوره ها یا آموزش های لازم برای این کار را سپری کند و با نحوه استفاده از دستگاه آشنایی داشته باشد.

بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد مردان در تهران، مرکزی است که بیماران امکان جلسه مشاوره با دکتر متخصص را داشته باشند. به طور کلی، بهترین مراکز لیزری در تهران پیش از شروع شدن جلسات لیزر بین پزشک و متقاضی جلسه ای خواهد داشت. پس از معاینه بیمار متناسب با جنس مو و همچنین رنگ پوست تعداد جلسه های مورد نیاز برای از بین بردن دائمی مو های زائد و نوع دستگاه تعیین می شود. از طرفی تمامی جلسه های لیزر نیز مستقیما تحت نظارت پزشک انجام می شوند.

امروزه با پیشرفت علم و فناوری، دستگاه های بسیار زیادی به منظور لیزر موهای زائد مردان تولید شده است که هر یک از آن ها ویژگی های خاص خودشان را دارند و برای مدل خاصی از پوست مناسب هستند. لذا بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد آقایان در تهران با توجه به آن که با بیماران و مراجعه کنندگان بسیاری سرو کار دارد؛ باید از انواع دستگاه های لیزر بهره مند باشد. 

مراقبت های لیزر موهای زائد آقایان

آقایان برای آن که بتوانند به نتیجه خوبی از لیزر خود برسند، باید به مراقبت ها و دستورالعمل های گفته شده از سمت پزشک خود با دقت عمل کنند. به طور کلی مراقبت های پیش از لیزر موهای زائد مردان، به شرح زیر می باشد.

 1. حداقل 4 تا 6 هفته قبل از اولین درمان نباید از سفید کننده یا هر گونه کرم موبر استفاده شود و در طول مدت لیزر استفاده از این محصولات ممنوع است.
 2. حداقل 1 ماه قبل از درمان، از اپیلاسیون یا شیو کردن موها با وکس باید خودداری کرد. حتی آقایان باید این روش های حذف موهای زائد را در طول مدت لیزر خود متوقف کنند.
 3. برای لیزر موهای زائد، تراشیدن مو تنها روش حذف مو است.
 4. آقایان باید 24 ساعت قبل از لیزر درمانی ناحیه مورد نظر را اصلاح کنند.
 5. اسکراب صورت و بدن یک هفته پیش و بعد از لیزر درمانی توصیه می شود.
 6. 2 روز قبل و بعد از لیزر، نباید ناحیه تحت درمان را لایه برداری نکرد.
 7. در صورتی که مشتری در روز درمان برنزه کاذب یا طبیعی در ناحیه مورد نظر داشته باشد، لیزر درمانی قابل انجام نیست. پس آقایان نباید بدن خود را برنزه کنند.
 8. قبل از لیزر درمانی نباید از لوسیون یا روغن در ناحیه مورد نظر استفاده شود.
 9. آقایان باید متخصص لیزر خود را در مورد هر گونه خالکوبی و تتو، مطلع کنند.
 10. 24 ساعت پیش از لیزر نباید آنتی هیستامین یا ضد التهاب مصرف شود.

علاوه بر این، مراقبت های بعد از لیزر این افراد به شرح زیر هستند. 

 • از دست زدن، خراشیدن یا برداشتن ناحیه تحت درمان باید خودداری شود.
 • باید محل را خنک نگه داشت و لباس های گشاد پوشید، مثلاً آقایان بهتر است شلوار جین جذب نپوشند.
 • حداقل تا یک هفته پس از درمان باید از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کرد.
 • 24 ساعت پس از درمان از دئودورانت استفاده نکنید.
 • به مدت 24 ساعت باید از حمام یا دوش گرفتن بسیار داغ خودداری شود.
 • از رفتن به اتاق بخار و سونا به مدت 48 ساعت باشد خودداری شود.
 • به مدت 4 هفته از درمان در همان ناحیه مانند از قبیل لایه برداری های شیمیایی و تزریقی باید اجتناب شود

درخواست رزرو نوبت در کلینیک ایرانیان​

لطفا شماره تماس و مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید، تا برای رزرو وقت قطعی و ثبت تاریخ و ساعت، همکاران ما با شما تماس بگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
اگر جواب سوال خود را پیدا نکردین با مشاوران کلینیک ایرانیان تماس بگیرید

سوالات متداول در مورد لیزر موهای زائد مردان

در حالی که لیزر موهای زائد هم برای مردان و هم برای زنان مناسب است، مردان ممکن است نگرانی‌های منحصر به فردی مانند موهای رشد کرده، فولیکول‌های موی ضخیم‌تر یا حساسیت در مناطق خاصی مانند ناحیه ریش داشته باشند. مهم است که این نگرانی ها را با پزشک خود در میان بگذارید تا از یک رویکرد درمانی مناسب اطمینان حاصل کنید.

در حالی که اصول لیزر موهای زائد یکسان باقی می‌ماند، مردان معمولا موهای ضخیم‌تر، درشت‌تر و مناطق درمان وسیع تری نسبت به زنان دارند. در نتیجه، جلسات درمانی برای مردان ممکن است طولانی‌تر باشد و تنظیمات لیزر ممکن است برای هدف قرار دادن مؤثر فولیکول‌های موی ضخیم‌تر ضروری باشد.

لیزر موهای زائد برای انواع پوست و مو که معمولا در مردان یافت می شود موثر است. با این حال، عوامل فردی مانند رنگ مو، رنگ پوست و ضخامت مو می توانند بر موفقیت درمان تأثیر بگذارند. بهتر است برای ارزیابی مناسب بودن خود برای این روش با یک پزشک متخصص مشورت کنید.

رضایت مشتریان کلینیک ایرانیان

عکس چشم درشت و کشیده زن جوان - تزریق بوتاکس چشم گربه ای
iranianclinic
تزریق
تزریق بوتاکس چشم گربه ای
تزریق بوتاکس چشم گربه ‌ای یک فرآیند زیبایی است که با استفاده از تزریق بوتاکس به نقاط خاصی از ماهیچه ‌های اطراف چشم انجام می ‌شود. این فرآیند به منظور کشیدن...
مرد جوان با موهای پرپشت که انگشتان خود را لای موهای خود برده است
iranianclinic
کاشت
مراقبت های بعد از کاشت مو
با کاشت مو، شما می ‌توانید به زیبایی و جذابیت خود جلوه‌ای تازه ببخشید. اما اگر فکر می ‌کنید که پس از عمل جراحی، کار تمام شده است، اشتباه می ‌کنید! مراقبت...
شیشه های تست خون دریافتی از افراد
iranianclinic
کاشت
معرفی آزمایشات لازم قبل از کاشت مو
موفقیت عمل کاشت مو به شدت به آمادگی قبلی و بررسی دقیق وضعیت فیزیکی و سلامتی فرد بستگی دارد. برای اطمینان از اینکه بدن شما آماده این روند پیچیده و جذاب...
عکس پزشک که با مداد روی پیشانی مرد طاس می کشد
iranianclinic
کاشت
جدیدترین روش کاشت مو 2024
در دنیای امروز، زیبایی و جذابیت به یکی از موارد حائز اهمیت بیشتری تبدیل شده است و یکی از عوامل مهم در این زمینه، موهای سر ما می‌ باشد اما برای بسیاری از...
عکس کاشت موی مرد جوان از زوایای مختلف - عوارض کاشت مو
iranianclinic
کاشت
عوارض کاشت مو
کاشت مو یکی از روش‌های پرکاربرد در جراحی زیبایی است که برای حل مشکلات ریزش مو و کاهش تعداد موهای سر استفاده می‌شود. اما همانطور که در هر جراحی دیگری، کاشت...
دکتر زیبایی در حال بررسی خط رویش سر مرد جوان
iranianclinic
کاشت
بهترین کلینیک کاشت مو در تهران
کاشت مو در ایران این روز ها به یکی از محبوب ‌ترین پروسه ‌های زیبایی تبدیل شده و تهران به عنوان پایتخت و یکی از پر جمعیت‌ ترین شهر های کشور، یکی از مراکز...

خدمات مرتبط

عکس یک زن جوان که روی او چشمان او کاور قرار داده شده و اپراتور لیزر موهای بالای لب او را لیزر می کند
پزشک زن در حال لیزر کردن موهای زائد زیربغل زن جوان - لیزر موهای زائد زیر بغل
لیزر موهای زائد بیکینی روشی برای رفع مو زائد در ناحیه اندام تناسلی است

تا کنون 167 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه‌
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه‌
تا پایان جشنواره

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .