لیزر موهای خط ریش مرد جوان - لیزر خط ریش

لیزر خط ریش

لیزر خط ریش یکی از مشکلات بزرگی که آقایان همیشه با آن دست وپنجه نرم میکنند. بعضی از آقایان به قدری در مورد این مسئله حساس شده اند که به طور مداوم با ژیلتی در دستشان در حال ژیلت کشیدن هستند. این کار با مرور زمان برای آقایان بسیار آزار دهنده خواهد بود و وقت آن ها را می گیرد. علاوه بر این، ژیلت کشیدن باعث عوارض همچون خارش، زخم، مو برگشتی و غیره هم می شود. خوب راه حل این مشکل چیست؟ ما به شما توصیه می کنیم که برای حل کردن این مشکل از لیزر خط ریش استفاده کنید. لیزر موهای خط ریش می تواند شما را از دست شیو کردن روزانه خلاص کند و با جلوگیری کردن از ایجاد زخم یا جوش روی صورت، به شما پوستی صاف هدیه دهد.

هزینه
هدف

خالی

پزشک معالج
تعداد جلسات

خالی

ماندگاری
ماندگاری

خالی

نوع بی‌هوشی
زمان نتیجه گیری

خالی

دوره نقاهت
دوره نقاهت

خالی

عوارض
عوارض

خالی

تلفن تماس
مشاوره آنلاین

برای مشاوره و اطلاع از قیمت ها با ما در ارتباط باشید

پکیج ها و لیست قیمت

جهت مشاهده پکیج های کلینیک ایرانیان کلیک کنید

فرم مشاوره و رزرو

جهت تکمیل فرم درخواست رزرو و مشاوره کلیک کنید

مزایا و معایب

فواید و مزایای لیزر خط ریش

مضرات و معایب لیزر خط ریش

نتایج دائمی

نیاز به جلسات متعدد

از بین بردن موهای زیر پوستی صورت

صافی و لطافت پوست صورت

چرا لیزر خط ریش در کلینیک های ایرانیان؟

استفاده از بهترین دستگاه لیزر موهای زائد (دستگاه سایناشور)

ارائه خدمات در محیط کاملا بهداشتی

تیم تخصصی لیزر موهای زائد

آنچه در این مطلب می خوانید

لیزر خط ریش چیست؟ 

لیزر خط ریش که به لیزر آنکارد هم معروف است، یک روش زیبایی سریع و بدون بازگشت برای خلاصی از موهای زائد می باشد. لیزر خط ریش می تواند با متوقف کردن چرخه رشد فولیکول مو، تراکم موهای زائد را در نواحی هدف کاهش دهد. لیزر خط ریش برای مردانی که تراکم مو بالایی دارند یا ضخامت موهایشان بالا است، بسیار مناسب می باشد. به خاطر آن که می تواند با کم کردن حجم موهای زائد خط ریش به زیبایی هر چه بیشتر صورت کمک بکند. علاوه بر این می تواند آسیب هایی که به خاطر استفاده کردن از تیغ یا وسایل اصلاح ایجاد می شوند را کاهش دهد. این روش به آقایان کمک زیادی می کند تا الگوی مو صورتشان را به طور دلخواه تغییر بدهند. از طرفی بابت عدم تقارن ریش های خود نگران نباشند؛ چون که پرتو های لیزر با دقت بالایی می توانند خط ریش را به فرم دلخواه فرد تبدیل کنند. 

نحوه انجام لیزر خط ریش

لیزر خط ریش به دلیل کاهش دادن و از بین بردن مو های زائد صورت یک روش کاملا غیر‌ تهاجمی به حساب می آید. برای شروع کردن فرآیند لیزر در ابتدا چشم‌ های بیمار با عینک‌ مخصوص پوشانده می شود. این کار به منظور محافظت از چشم‌ در مقابل اشعه های لیزر انجام می گردد. به خاطر آن که آستانه تحمل درد درون افراد مختلف با هم متفاوت است، برای کاهش دادن ناراحتی می‎ توان 45 الی 50 دقیقه پیش از جلسه لیزر از دارو بی‌ حسی استفاده کرد. در زمان فرآیند لیزر، یک ابزار لیزر دستی بر روی پوست حرکت داده خواهد شد. برای محافظت کردن از پوست بیمار با توجه‌ به مدل دستگاه از کولینگ یا ابزار خنک‌ کننده متفاوتی استفاده می شود.

سری لیزر که نزدیک صورت زن جوان گرفته شده و موهای زائد خط ریش او را از بین می برد

در فناوری لیزر انرژی، طول موج ها و پرتو های نور به‌ نحوی طراحی شده اند که رنگدانه‌ های مو جذب شوند. این انرژی با به وجود آوردن گرما به ریشه و فولیکول‌‌ مو آسیب وارد می کند. با تکرار کردن جلسه های لیزر با مرور زمان ساقه های مو ضعیف خواهند شد و در نهایت هم فولیکول‌ های مو می‌ میرند. در نتیجه شاهد رشد کردم مو در نقطه هدف نخواهیم بود. دستگاه های مختلفی برای لیزر خط ریش وجود دارند. این دستگاه ها فیلتر های گوناگون و با‌ کیفیتی به منظور دستیابی به نتیجه درمانی مناسب و از همه مهم تر بدون عوارض جانبی دارند. 

قیمت لیزر خط ریش آقایان و خانم ها

به طور کلی قیمت لیزر خط ریش آقایان به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از این پارامتر ها، دستگاهی است که با آن لیزر انجام می شود. هر چقدر که دستگاه حساس تر و پیشرفته تر باشد، هزینه لیزر بیشتر می شود. علاوه بر این، تعداد شات ها، نوع مرکز زیبایی، سری لیزر، عینک، تعداد جلسات مورد نیاز و غیره هم بر روی قیمت لیزر خط ریش اثر می گذارند.

عوارض لیزر خط ریش 

عوارض لیزر خط ریش در آقایان همانند سایر عوارض جانبی است که به خاطر لیزر موهای زائد درون هر نقطه ای از بدن به وجود می آید. به عنوان مثال ممکن است که انجام دادن لیزر خط ریش با کمی سوزش، قرمزی و خارش همراه باشد؛ البته این مسئله بعد از چند ساعت کاملا برطرف می شود و جای هیچ گونه نگرانی نیست. از طرفی از بین بردن و حذف موهای زائد توسط لیزر خط ریش اگر در کلینیک و مراکز زیبایی معتبر و همچنین تحت نظارت پزشک انجام شود، عوارض خاصی ندارد. یعنی این که در انتخاب کردن کلینیک زیبایی خود دقت و وسواس نداشته باشید یا انجام کار لیزر را به اپراتور کم‌ تجربه بسپارید، منجر به بروز آسیب و عوارض جبران‌ ناپذیری از قبیل سوختگی پوست با درجه های مختلف می شوید. نکته ای که باید به آن توجه کنید، این است که رفتن به مراکز تخصصی زیبایی که از دستگاه‌ های لیزر حرفه ای و پیشرفته مجهز به سیستم خنک کننده قدرتمند برخوردار هستند، می توانند عوارض و همچنین درد ناشی از این روش را به کمترین حد خود برسانند. پس پیش از انتخاب هر مرکز معتبری از مدل و کیفیت دستگاهی که در آن جا استفاده می شود، اطمینان حاصل کنید.

صورت مرد جوان که در اثر لیزر خط ریش قرمز شده است

لیزر خط ریش برای چه افرادی مناسب است؟ 

اما این که لیزر خط ریش برای چه افرادی مناسب است؟ باید بگوییم آقایانی که رنگدانه موهایشان بسیار تیره می باشد، کاندیدای مناسبی برای لیزر خط ریش شناخته می شوند. به خاطر آن که این نوع رنگدانه با جذب کردن بالای اشعه های لیزر می توانند به آسانی ریشه های فولیکول مو را تخریب سازند. علاوه بر این، آقایانی که موهایشان بور یا رنگ روشن است اما ریش آن ها تیره می باشد هم می توانند از این لیزر استفاده کنند. لیزر خط ریش برای آقایانی که به دقیق و مرتب بودن خط ریش خود حساس می باشند، بسیار مناسب است. به خاطر آن که لیزر می تواند به داشتن خط ریش متقارن در این افرا  کمک کند. به علاوه مردان می توانند از این لیزر برای حالت دهی به الگو رویش ریش خودشان به منظور رسیدن به چهره ای زیباتر هم استفاده کنند. 

لیزر خط ریش برای چه افرادی مناسب نیست؟

  1. مردانی که پوست تیره و برنزه دارند. به خاطر آن که بعد از انجام دادن لیزر خط ریش امکان دارد دچار تحریک شدید پوستی شوند. این آقایان بهتر است که از انجام دادن لیزر آنکارد جدا خودداری کنند.
  2. به علاوه، افرادی که موهایشان در ناحیه ریش بلوند یا خاکستری و سفید است هم نمی توانند از لیزر آنکارد استفاده کنند.
  3. آقایانی که دارو خاصی مصرف می کنند یا پوست حساسی دارند و ممکن است در زمان لیزر آسیب ببیند هم این روش توصیه نمی شود.
  4. به آقایانی که دچار مشکلات هورمونی می باشند هم لیزر مو زائد توصیه نمی گردد. 

مراقبت های بعد از لیزر خط ریش آقایان 

پس از انجام دادن لیزر خط ریش ما به آقایان توصیه می کنیم که تا حدودا 24 ساعت از لوازم بهداشتی یا ژیلت استفاده نکنند و همچنین سایر مراقبت های بعد از لیزر خط ریش آقایان را نیز رعایت کنند. از طرفی از شستن پوست خود با آب گرم جدا خودداری نمایند و بهتر است که تا حدودا 24 ساعت پس از لیزر خط ریش دوش آب گرم نگیرند. در صورتی که پوستتان حساس است، حتما از پمادهای ترمیمی مثل زینک توصیه کنید.

درخواست رزرو نوبت در کلینیک ایرانیان​

لطفا شماره تماس و مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید، تا برای رزرو وقت قطعی و ثبت تاریخ و ساعت، همکاران ما با شما تماس بگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
اگر جواب سوال خود را پیدا نکردین با مشاوران کلینیک ایرانیان تماس بگیرید

سوالات متداول در مورد لیزر خط ریش

تعداد جلسه های لیزر خط ریش آقایان به عوامل مختلفی همچون تراکم مو ها بستگی دارد و این موضوع برای رسیدن به نتیجه دلخواه از طرف اپراتور یا پزشک بعد از معاینه تعیین خواهد شد. ولی در حالت کلی لیزر خط ریش چیزی بین 6 الی 12 جلسه طول می کشد. 

لیزر خط ریش زنان و لیزر خط ریش مردان از نظر نحوه انجام تفاوتی ندارد و تنها تفاوت ممکن است در تعداد شات های مورد نیاز لیزر باشد چون تراکم مو در ناحیه خط ریش مردان بیشتر است و ممکن است نیاز به تعداد شات بیشتری باشد.

رضایت مشتریان کلینیک ایرانیان

مطالب خواندنی در ارتباط با لیزر خط ریش

یک لیوان کافه لاته با آرت روی قهوه به شکل قلب - قهوه برای لاغری
iranianclinic
لاغری
مصرف قهوه برای لاغری و فواید شگفت انگیز آن
در دنیای پرشتاب امروزی، بسیاری از ما به دنبال راه‌ های ساده و مؤثر برای کاهش وزن و حفظ تناسب اندام هستیم. تصور کنید روزتان را با یک فنجان قهوه تلخ و گرم...
چند نفر خانم و آقا که لباس ورزشی پوشیده اند و در سالن ورزشی در حال ورزش هستند-ایروبیک برای لاغری
iranianclinic
لاغری
انواع ورزش ایروبیک برای لاغری شکم و پهلو
ورزش ایروبیک برای لاغری شکم و پهلو بسیار مفید است چون این ورزش دارای ریتم و تکرار است و باعث افزایش ضربان قلب و میزان مصرف اکسیژن بدن می ‌شود و به سوزاندن...
جعبه پروفایلو که روی میز قرار دارد
iranianclinic
تزریق
آیا پروفایلو می‌تواند جایگزین فیلر باشد؟
شاید برای شما این سؤال پیش آمده باشد که آیا پروفایلو می تواند جایگزین فیلر باشد. در پاسخ باید بگوییم که نه؛ زیرا هر کدام از این روشها تفاوت هایی را با...
پزشکی که به صورت دختر جوان پروفایلو تزریق می کند و سرنگ را کنار گونه دختر نگه داشته است - ماندگاری ژل پروفایلو
iranianclinic
تزریق
مدت ماندگاری ژل پروفایلو تا چند وقت است؟
ماندگاری ژل پروفایلو به عوامل بسیاری بستگی دارد و به همین دلیل ممکن است در افراد مختلف مدت زمان ماندگاری متفاوت باشد. نکته مهم این است که نتایج تزریق پروفایلو...
دستگاه کول تک لاغری
iranianclinic
لاغری
جدیدترین دستگاه لاغری چیست؟
در دنیای امروزه، جستجو برای یافتن جدیدترین دستگاه لاغری که به شما کمک کنند تا وزن بیشتری را از بدن خود کم کنید و اندامی فیت و سالم داشته باشید، همیشه یک...
یک سبد حصیری پر از گیلاس و یک لیوان شربت گیلاس خوشمزه که چند تا عدد گیلاس در آن ریخته شده است- گیلاس برای لاغری
iranianclinic
لاغری
مزایای بیشمار گیلاس برای لاغری
به دنبال راهی طبیعی و لذیذ برای لاغری هستید؟ به دنیای شگفت ‌انگیز گیلاس خوش آمدید! این میوه‌ی تابستانی نه تنها طعمی بی‌ نظیر دارد، بلکه مملو از خواصی است...

تا کنون 33 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .