جستجو
Close this search box.
پزشک در حال پیوند گرافت های مو به سر مرد - کاشت مو به روش FUE

کاشت مو به روش FUE

اهمیت موها در جوان و زیبا نشان دادن چهره غیر قابل انکار است. حدود ۵۰ درصد از زنان و ۶۰ درصد از مردان سراسر جهان ریزش مو را تجربه کرده‌ اند و به دنبال روش‌ های موثر برای برگرداندن موهای از دست رفته خود هستند. انواع مختلف محصولات پوست و مو مانند سرم و شامپو، محصولات گیاهی، ترکیبات خانگی و برخی داروها می توانند برای جلوگیری از ریزش مو مورد استفاده قرار بگیرند. برخی از این روش‌ ها ریزش مو را قطع می‌ کنند، اما برخی دیگر ممکن است وضعیت را بدتر نمایند.‌ علاوه بر این روش‌ ها، کاشت مو نیز برای پرپشت کردن موها و قطع ریزش مو روی کار آمده است. کاشت مو نوعی عمل جراحی زیبایی محسوب می‌ شود که جزو روش‌ های پرطرفدار و موثر است. کاشت مو نیز دارای انواع مختلفی بوده و با روش‌ های گوناگونی انجام می‌ شود. یکی از پرکاربرد ترین متدهای این حوزه کاشت مو به روش FUE نام دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا به سوالات شما در رابطه با کاشت مو به روش FUE پاسخ دهیم.

مشاوره توسط پزشک به صورت رایگان

هزینه
هدف

نسبتا بالا

پزشک معالج
تعداد جلسات

خالی

ماندگاری
ماندگاری

دائمی

نوع بی‌هوشی
زمان نتیجه گیری

ندارد

دوره نقاهت
دوره نقاهت

کوتاه

عوارض
عوارض

ندارد

تلفن تماس
021-75900

برای مشاوره و اطلاع از قیمت ها با ما در ارتباط باشید

پکیج ها و لیست قیمت

جهت مشاهده پکیج های کلینیک ایرانیان کلیک کنید

فرم مشاوره و رزرو

جهت تکمیل فرم درخواست رزرو و مشاوره کلیک کنید

مزایا و معایب

مزایای کاشت مو به روش FUE

معایب کاشت مو به روش FUE

حداقل جای زخم و اسکار

هزینه نسبتا بالا

نتایج طبیعی

نیاز به زمان زیاد

دوره نقاهت کوتاه

نیازمند مراقبت بعد از کاشت

بدون نیاز به برش و بخیه

مناسب برای طیف گسترده ای از افراد

چرا کاشت مو به روش FUE در کلینیک های ایرانیان؟

تخصص پزشکان در جدیدترین روش های کاشت مو

رعایت تمامی استانداردهای بهداشتی

شعبات مختلف کلینیک کاشت برای سهولت در دسترسی مراجعه کنندگان

آنچه در این مطلب می خوانید

کاشت مو به روش FUE چیست؟

در پاسخ به این پرسش که کاشت مو به روش FUE چیست باید بگوییم، یکی از انواع روش های کاشت مو، کاشت مو به روش fue است. در کاشت مو FUE (Follicular Unit Extraction) که با نام استخراج واحد فولیکولی نیز شناخته می شود، پزشک یک تا چهار عدد تار مو استخراج می کند و به ناحیه طاسی پیوند می زند. در این روش جراح ابتدا تعدادی از گرافت ها که حاوی یک تا چهار تار مو هستند را بر می دارد.

این گرافت ها معمولا از پشت یا دو طرف سر و با کمک ابزارهای مخصوص استخراج می شوند. سپس پزشک این فولیکول ها را به بخشی که دچار ریزش مو شده است انتقال می دهد و با کمک یک میکروسکوپ قوی آن را در محل مورد نظر می کارد. تشخیص اینکه آیا کاندید مناسبی برای کاشت مو به روش fue هستید و این روش برای شما موثر است یا نه، دشوار خواهد بود و فقط پزشک می تواند در رابطه با آن اظهار نظر کند.

عکس ناحیه اهدا کننده مو روی سر مرد با موهای بلوند

مراحل انجام کاشت مو FUE

کاشت مو به روش FUE یکی از موثرترین روش های کاشت مو به شمار می رود و تاثیر شگفت انگیزی دارد. معمولا متقاضیان پیش از شروع جراحی ترجیح می دهند با مراحل انجام این روش آشنا باشند. مراحل انجام کاشت مو FUE عبارتند از:

 1. مشاوره
  قبل از کاشت مو باید با پزشک خود ملاقات کنید تا به شما بگوید که آیا کاندید مناسبی برای کاشت مو به روش fue هستید یا خیر. بنابراین پزشک با بررسی وضعیت شما تشخیص می دهد که کدام روش کاشت مو برای شما مناسب تر است و نتایج بهتری به دنبال دارد. پیش از شروع جراحی به یک جلسه مشاوره نیاز خواهید داشت تا پزشک شرایط جسمی و وضعیت ریزش موی شما را بررسی کند و بر اساس تعداد گرافت هایی که نیاز دارید، بهترین روش کاشت مو را برایتان انتخاب کند‌. علاوه بر این برخی آزمایشات و معاینات پیش از شروع عمل برایتان تجویز خواهد شد.
 2. برنامه و طرح کاشت مو
  در این مرحله، پزشک طرح خط رویش جدید را بر روی سر مراجعه کننده رسم می‌ کند و بر اساس آن تعداد جلسه‌ های مورد نیاز برای کاشت مو به روش FUE و تعداد گرافت های مورد نیاز برای دستیابی به تراکم مناسب را مشخص خواهد کرد.
 3. شروع کاشت مو
  در اکثر افراد برای رسیدن به تراکم مناسب تنها به یک جلسه کاشت مو fue نیاز است. اما این جلسه می تواند بین ۴ الی ۸ ساعت یا حتی بیشتر طول بکشد. در بین آن نیز وقفه‌ هایی برای استراحت مراجعه کننده، پزشک و دستیاران در نظر گرفته می‌ شود.
 4. بی حسی موضعی
  کاشت مو به روش FUE با بی‌ حسی موضعی انجام می‌ شود و نیازی به بیهوشی عمومی نخواهد داشت. پزشک چند منطقه در بخش گیرنده و بانک مو را انتخاب می‌ کند و تزریق بی‌ حسی را در این مناطق انجام می‌ دهد. در برخی موارد نیز پزشک پیشنهاد می‌ دهد که پیش از مراجعه به کلینیک، داروی آرام بخش یا مسکن مصرف کنید تا در حین کاشت مو راحتی بیشتری را تجربه نمایید.
 5. برداشت گرافت ها
  برای برداشت گرافت ها در کاشت مو به روش FUE معمولا پزشک از تیغ‌ های جراحی بسیار ظریفی که ضخامت آن ها کمتر از ۱ سانتی‌ متر است کمک می‌ گیرد. پس از استخراج گرافت‌ ها، آن ها را در مایع نگهدارنده قرار می‌ دهند.
 6. آماده سازی
  در این مرحله از کاشت مو، تیم پزشکی گرافت‌ ها را بررسی می کنند تا مطمئن شوند از کیفیت مطلوب برخوردار هستند. علاوه بر این در صورتی که گرافت ها به آماده ‌سازی نیاز داشته باشند، این کار را انجام می دهند.
 7. کاشت گرافت
  در مرحله آخر از کاشت مو به روش fue، کاشت گرافت ها انجام می‌ شود. در این مرحله جراح از تیغ‌ های جراحی ظریف استفاده می‌ کند و در ناحیه گیرنده حفره‌هایی با ضخامت کم ایجاد می‌ کند و گرافت ها را در آن ها قرار می‌ دهد.

تفاوت کاشت مو به روش FUE و FIT چیست؟

کاشت مو با روش FUE و FIT تفاوت هایی با یکدیگر دارند. در کاشت مو به روش FIT جراح موها را از کنار یا پشت سر به شکل نواری استخراج می کند و در بخش جلویی سر قرار می‌ دهد. اما در روش FUE پزشک موها را یکی یکی از بانک مو برداشت می‌ کند؛ سپس آن ها را در ناحیه کم پشت یا طاس می‌ کارد. امروزه روش FIT به عنوان یک روش منسوخ شناخته می‌ شود؛ چرا که باید طی چند جلسه انجام شود. در حالی که کاشت مو به روش اف یو ای معمولا در یک جلسه انجام خواهد شد.

هزینه کاشت مو به روش FUE

نقطه مشترکی که همه روش‌ های کاشت مو دارند این است که راه حل دائمی و ظاهری طبیعی ارائه می‌ دهند. در صورتی که این جراحی را در بهترین کلینیک و توسط مجرب‌ ترین پزشک انجام دهید، نتیجه حاصل از آن به مراتب بهتر خواهد بود. به طور کلی عواملی که بر هزینه کاشت مو به روش FUE تاثیر گذارند به شرح زیر هستند:

میزان طاسی

مهم ترین عاملی که بر قیمت کاشت مو به روش fue تاثیر می‌ گذارد، میزان طاسی سر و ریزش مو است. افرادی که دچار طاسی شده‌ اند نسبت به افرادی که تنها موهایشان کم پشت شده‌ است، باید هزینه بیشتری پرداخت کنند. چون هر چه میزان طاسی بیشتر باشد، به تلاش و زمان بیشتری برای کاشت مو نیاز خواهد بود.

عکس مردی که دچار طاسی در سر خود است و دستش را روی جلوی سر خو گرفته است

تعداد گرافت های مورد نیاز

در صورتی که میزان طاسی مراجعه کننده زیاد باشد، برای رسیدن به تراکم مطلوب به گرافت های بیشتری نیاز خواهد بود. تعداد گرافت های مورد نیاز هر فرد به عوامل مختلفی مثل ویژگی های مو، تراکم موی مورد نیاز و میزان طاسی بستگی دارد.

پیچیدگی جراحی

در کاشت مو با روش fue فولیکول ها به صورت یکی یکی برداشته می شود. در حالیکه در روش fut معمولا گرافت ها را یکجا استخراج می‌کنند. بنابراین از آنجایی که پیچیدگی روش FUE نسبت به روش FUT بیشتر است، هزینه بالاتری نیز در بر خواهد داشت. کاشت مو به روش fue مدرن‌ تر از سایر روش ها است.

برای کاشت مو به روش FUE در تهران به کدام کلینیک مراجعه کنم؟

کاشت مو به روش FUE نوعی عمل زیبایی محسوب می‌ شود که اگر توسط فردی نابلد و بدون تجربه انجام شود، عوارض زیادی را برای زیباجو به همراه خواهد داشت. بهترین کلینیک کاشت مو به روش FUE در تهران باید ویژگی‌ هایی مانند دارا بودن مجوز وزارت بهداشت، بروزترین تجهیزات، فضای مناسب، بکارگیری پزشکان باتجربه و … را داشته باشد. در ادامه به برخی دیگر از ویژگی‌ های مناسب‌ ترین کلینیک کاشت مو در تهران اشاره می‌ کنیم:

 • ارائه برنامه کاشت
  در صورتی که کلینیک‌ های معمولی را با کلینیک‌ های حرفه‌ ای مقایسه کنید، متوجه تفاوت‌ های زیاد آن ها خواهید شد. یکی از تفاوت‌ های آن ها مربوط به ارائه برنامه درمان و کاشت است. کلینیک‌ های تخصصی کاشت مو fue یک برنامه دقیق برای درمان تعیین می‌ کنند و آن را در اختیار متقاضی قرار می‌ دهند. بیمار با مطالعه این برنامه متوجه می‌ شود که در چه مرحله‌ ای قرار دارد و خود را برای مرحله بعد آماده خواهد کرد.
 • مشاوره و پشتیبانی
  بهترین کلینیک کاشت مو با روش fue در تهران فقط به پول فکر نمی‌ کند و برای مراجعه کنندگان خود وقت می‌ گذارد. این کلینیک‌ ها بهترین خدمات را ارائه می‌ دهند تا بتوانند رضایت مراجعین را جلب کنند. علاوه بر این پیش از اقدام برای کاشت، یک یا چند جلسه مشاوره برای افراد قرار می‌ دهند. حتی بعد از جراحی و کاشت مو نیز خدمات دیگری مثل پشتیبانی به زیباجویان خود ارائه خواهند داد.

کاشت مو FUE برای چه کسانی مناسب است؟

در صورتی که قصد کاشت مو را دارید، حتما این سوال برایتان پیش می‌ آید که آیا روش fue برای شما مناسب است یا خیر. معمولا پزشک با بررسی وضعیت شما بهترین روش را برایتان انتخاب می‌ کند. افرادی با ویژگی‌ های زیر کاندید مناسبی برای کاشت مو FUE هستند:

 • متقاضیانی که سن آن ها بیشتر از ۲۵ سال است.
 • افرادی که الگوی ریزش موی آن ها برای این نوع کاشت مناسب است. به عنوان مثال برای افرادی که ریزش موی پراکنده بدون الگو دارند، کاشت مو به روش fue مناسب نخواهد بود. علاوه بر این در صورتی که علت ریزش مو بیماری پوستی باشد، مراجعه کننده باید ابتدا برای درمان و برطرف کردن بیماری اقدام کند؛ سپس کاشت مو انجام دهد. این افراد بعد از درمان بیماری می‌ توانند در قسمت‌ هایی که به دلیل آسیب دچار طاسی شده‌ اند مو بکارند.
 • افرادی که تراکم بانک موی آن ها مناسب است. در صورتی که بانک موی ضعیف و کم‌ پشتی دارید، نباید برای کاشت مو به روش fue اقدام کنید.
 • مراجعه کنندگان باید سلامت عمومی مناسبی داشته باشند.
 • پیشنهاد می‌ شود افرادی برای کاشت مو اقدام کنند که انتظارات واقع بینانه و منطقی از نتیجه درمان دارند.
 • کسانی که پوست سر آن ها سفت است، می‌ توانند کاشت مو با روش FUE انجام دهند.
 • افرادی که میزان ریزش موی آن ها متوسط است، کاندیدای بهتری برای کاشت مو با این روش هستند.

کاشت مو FUE برای چه افرادی مناسب نیست؟

اگر چه کاشت مو FUE یک روش محبوب و موثر برای بازگرداندن موهای از دست رفته است، با این حال ممکن است برای همه افراد مناسب نباشد. قبل از اقدام برای انجام این روش باید عوامل خاصی را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید کاندید مناسبی برای آن هستید. افرادی که ویژگی‌ های زیر را دارند بهتر است برای کاشت مو با روش FUE اقدام نکنند:

 • افرادی که سن آن ها کمتر از ۲۵ سال است، کاندید مناسبی برای کاشت مو به روش fue نخواهند بود.
 • افرادی که به هموفیلی مبتلا هستند.
 • مراجعه کنندگانی که در ناحیه اهدا کننده دارای موی کافی نیستند، معمولا به عنوان کاندید مناسب برای این روش در نظر گرفته نمی‌ شوند. از آنجایی که برای کاشت مو به روش اف یو ای باید فولیکول سالم از بانک مو استخراج شود و در ناحیه گیرنده کاشته شود؛ در صورتی که اهدا کننده موی مناسب و کافی نداشته باشد، نمی‌ تواند نتیجه رضایت بخشی ایجاد کند.
 • افرادی که ریزش موی آن ها پیشرونده یا ناپایدار است ممکن است به نتیجه مطلوبی از کاشت مو نرسند. زمانی که الگوی طاسی در فرد تثبیت شود می تواند بهترین نتیجه را از کاشت مو fue بگیرد.
 • افرادی که ریزش موی شدیدی دارند یا به طور مداوم موهای آن ها نازک می ‌شود، معمولا بعد از کاشت مو ظاهری نامناسب و غیر طبیعی خواهند داشت.
 • کسانی که شرایط پزشکی خاصی مثل آلوپسی اسکار دارند برای پیوند fue کاندید مناسبی نیستند. این مشکلات بر موفقیت درمان تاثیر گذاشته و نتیجه آن را تغییر می دهند.

عکس قبل و بعد کاشت مو به روش FUE

مراقبت های بعد از کاشت مو FUE

مانند همه عمل‌ های زیبایی، کاشت مو به روش FUE نیز دارای مراقبت‌ های بعد از جراحی است. این مراقبت‌ ها باعث می‌ شوند که مراجعه کننده به نتایج بهتری از عمل دست یابد. برخی از مراقبت های بعد از کاشت مو FUE به شرح زیر هستند:

 • بعد از کاشت، برای خوابیدن یا دراز کشیدن از دو بالش استفاده کنید تا سر شما کمی بالاتر قرار بگیرد. فراموش نکنید که در این دوران باید خواب کافی داشته باشید تا فولیکول‌ های مو تقویت شوند و زخم‌ ها بهبود یابند.
 • از لمس کردن یا خاراندن نواحی کاشته شده و بانک مو پرهیز کنید.
 • پس از اینکه پزشک اجازه شستشوی موهای جدید را داد، یک اسفنج را به شامپو آغشته کنید و با استفاده از آن موها را بشویید. به هیچ عنوان نباید موها را ماساژ دهید. حتی برای آبکشی موها نیز نباید از دوش کمک بگیرید. این مراقبت باید به مدت دو هفته ادامه داشته باشد.
 • در صورتی که در ناحیه تحت درمان دچار کبودی، قرمزی یا تورم شدید، هر چه سریع‌ تر موضوع را به پزشکتان اطلاع دهید.
 • حداقل به مدت سه روز بعد از کاشت مو FUE استراحت کنید و انجام فعالیت‌ های درسی و کاری را به بعد از این مدت موکول نمایید.
 • داروهایی که متخصص برایتان تجویز کرده است را سر وقت و به طور کامل مصرف کنید.
 • به مدت یک هفته بعد از کاشت مو اف یو ای در معرض نور خورشید قرار نگیرید.
 • تا ۱۰ روز بعد از جراحی از انجام فعالیت‌ های جنسی بپرهیزید.

دوره نقاهت کاشت مو به روش FUE

کاشت مو به روش fue دوره نقاهت کوتاهی دارد و معمولا دو هفته زمان می‌ برد. در این بازه زمانی باید به خوبی از موهای خود مراقبت کنید و توجه ویژه‌ ای به آن ها نشان دهید. بعد از کاشت مو با این روش، در ناحیه پیوند شده هیچ زخمی مشاهده نخواهید کرد. اما ممکن است هم در ناحیه کاشت مو و هم در محل برداشت، شاهد لخته‌ های ریزی باشید که بعد از گذشت چند روز از بین می‌ روند. در دوره نقاهت کاشت مو به روش FUE از انجام فعالیت‌ های سنگین خودداری نمایید.

در صورتی که قصد دارید از کلاه استفاده کنید یا فعالیت‌ های ورزشی خود را شروع کنید، حتما آن را با پزشک در میان بگذارید و از او تاییدیه بگیرید. از آنجایی که رشد موها ممکن است پروسه‌ ای زمان بر باشد، برای رسیدن به نتیجه باید صبور باشید. نتیجه اولیه کاشت مو fue بعد از گذشت ۶ ماه مشخص می‌ شود و نتیجه نهایی آن ۱۲ ماه بعد قابل رویت خواهد بود.

مراحل مختلف کاشت مو از زمان کاشت تا 170 روز بعد

آمادگی قبل از کاشت مو به روش FUE

برای اینکه در حین یا بعد از کاشت مو دچار مشکل نشوید، باید از قبل خودتان را برای درمان آماده کنید. قبل از کاشت مو به روش FUE باید نکات زیر را رعایت نمایید:

 • به مدت حداقل یک روز قبل از کاشت مو نباید سیگار بکشید.
 • مصرف الکل به مدت حداقل ۳ روز پیش از جراحی باید متوقف شود.
 • در صورت مصرف دارویی خاص، آن را به پزشک اطلاع دهید.
 • پیش از اقدام برای جراحی باید نوار قلب و آزمایش خون انجام دهید.
 • به مدت دو هفته بیش از کاشت مو با روش FUE نباید از داروهای رقیق کننده خون یا آسپرین استفاده کنید.

درخواست رزرو نوبت در کلینیک ایرانیان​

لطفا شماره تماس و مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید، تا برای رزرو وقت قطعی و ثبت تاریخ و ساعت، همکاران ما با شما تماس بگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
اگر جواب سوال خود را پیدا نکردین با مشاوران کلینیک ایرانیان تماس بگیرید

سوالات متداول در مورد کاشت مو FUE

به طور کلی تعداد جلسات لازم برای کاشت مو به روش fue به عوامل مختلفی مانند میزان تراکم مورد نظر، مهارت تیم پزشکی و ... بستگی دارد. معمولا برای اکثر افراد یک جلسه بین ۴ تا ۸ ساعت کفایت می کند. البته ممکن است این زمان افزایش یابد؛ برای مثال برای افرادی که ریزش موی شدیدی دارند، این زمان بیشتر خواهد بود. برخی دیگر از متقاضیان نیز بر اساس نظر جراح به تعداد جلسات بیشتری نیاز دارند. تعداد جلسات مورد نیاز برای کاشت مو با روش fue را پزشک بر اساس مشخصات فردی بیمار و وضعیت او تعیین می‌ کند و نمی‌ توان تعداد دقیقی برای آن در نظر گرفت.

مدت زمان جلسات کاشت مو FUE بسته به اندازه ناحیه درمان و تعداد پیوندهای مورد نیاز متفاوت است. به طور کلی، جلسات کوچکتر ممکن است چندین ساعت طول بکشد، در حالی که جلسات بزرگتر ممکن است به چندین جلسه نیاز داشته باشند که در روزهای متوالی پخش شده اند. جراح شما می تواند برآورد دقیق تری بر اساس مورد خاص شما در طول مشاوره ارائه دهد.

رضایت مشتریان کلینیک ایرانیان

عکس چشم درشت و کشیده زن جوان - تزریق بوتاکس چشم گربه ای
iranianclinic
تزریق
تزریق بوتاکس چشم گربه ای
تزریق بوتاکس چشم گربه ‌ای یک فرآیند زیبایی است که با استفاده از تزریق بوتاکس به نقاط خاصی از ماهیچه ‌های اطراف چشم انجام می ‌شود. این فرآیند به منظور کشیدن...
مرد جوان با موهای پرپشت که انگشتان خود را لای موهای خود برده است
iranianclinic
کاشت
مراقبت های بعد از کاشت مو
با کاشت مو، شما می ‌توانید به زیبایی و جذابیت خود جلوه‌ای تازه ببخشید. اما اگر فکر می ‌کنید که پس از عمل جراحی، کار تمام شده است، اشتباه می ‌کنید! مراقبت...
شیشه های تست خون دریافتی از افراد
iranianclinic
کاشت
معرفی آزمایشات لازم قبل از کاشت مو
موفقیت عمل کاشت مو به شدت به آمادگی قبلی و بررسی دقیق وضعیت فیزیکی و سلامتی فرد بستگی دارد. برای اطمینان از اینکه بدن شما آماده این روند پیچیده و جذاب...
عکس پزشک که با مداد روی پیشانی مرد طاس می کشد
iranianclinic
کاشت
جدیدترین روش کاشت مو 2024
در دنیای امروز، زیبایی و جذابیت به یکی از موارد حائز اهمیت بیشتری تبدیل شده است و یکی از عوامل مهم در این زمینه، موهای سر ما می‌ باشد اما برای بسیاری از...
عکس کاشت موی مرد جوان از زوایای مختلف - عوارض کاشت مو
iranianclinic
کاشت
عوارض کاشت مو
کاشت مو یکی از روش‌های پرکاربرد در جراحی زیبایی است که برای حل مشکلات ریزش مو و کاهش تعداد موهای سر استفاده می‌شود. اما همانطور که در هر جراحی دیگری، کاشت...
دکتر زیبایی در حال بررسی خط رویش سر مرد جوان
iranianclinic
کاشت
بهترین کلینیک کاشت مو در تهران
کاشت مو در ایران این روز ها به یکی از محبوب ‌ترین پروسه ‌های زیبایی تبدیل شده و تهران به عنوان پایتخت و یکی از پر جمعیت‌ ترین شهر های کشور، یکی از مراکز...

خدمات مرتبط

عکس پزشک که گرافت های مو را به جلوی سر مراجعه کننده مرد پیوند می زند - کاشت مو میکرو گرافت
عکس گرافت های پیوند زده شده به فرق سر مرد - کاشت مو در فرق سر یا ناحیه ورتکس
پزشک در حال پیوند گرافت های مو به ناحیه جلوی سر مراجعه کننده - کاشت مو به روش sut
پزشکی که وضعیت طاسی سر مرد جوان را بررسی می کند - کاشت مو به روش fit
عکس مراجعه کننده خانم که خط رویش موی او به سمت عقب رفته است - کاشت مو برای زنان
کاشت ابرو مردانه - نمونه قبل و بعد کاشت ابرو طبیعی مردانه
کاشت ابروی زن جوان به روش اف یو ای - کاشت ابرو به روش FUE
عکس پزشک در حال آماده سازی ابرو مراجعه کننده زن برای کاشت ابروی FIT
تصویر پزشک در حال کاشت مو در کلینیک ایرانیان - دپارتمان کاشت
پی آر پی موی سر - کلینیک ایرانیان

تا کنون 167 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه‌
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه‌
تا پایان جشنواره

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .