جستجو
Close this search box.
عکس مراجعه کننده خانم که خط رویش موی او به سمت عقب رفته است - کاشت مو برای زنان

کاشت مو برای زنان

یکی از روش‌ های درمانی که پیشنهاد می‌شود، کاشت مو است که نیازمند داشتن اطلاعات کافی درباره آن است. کاشت مو برای زنان عواقب آلوپسی آندروژنتیک را بهبود می‌بخشد و به‌عنوان راه حل دائمی برای مقابله با الگوی طاسی شناخته می‌شود. الگوی طاسی، معمولاً به‌عنوان یک مشکل مردانه در نظر گرفته می‌شود، اما زنان هم ممکن است با ریزش موی ارثی مواجه شوند. عوارض ریزش مو شامل خط رویش عقب‌رفته، شقیقه‌ های طاس و نازک شدن موها در قسمت تاج سر است. دلایل ریزش مو در زنان شامل ژنتیک، استرس، یائسگی و عوامل دیگر می‌ شوند. ریزش مو برای همه بانوان در هر سنی تاثیرات روحی و روانی بسیاری دارد که باید به آن‌ها توجه ویژه شود.

مشاوره توسط پزشک به صورت رایگان

هزینه
هدف

خالی

پزشک معالج
تعداد جلسات

خالی

ماندگاری
ماندگاری

خالی

نوع بی‌هوشی
زمان نتیجه گیری

خالی

دوره نقاهت
دوره نقاهت

خالی

عوارض
عوارض

خالی

تلفن تماس
021-75900

برای مشاوره و اطلاع از قیمت ها با ما در ارتباط باشید

پکیج ها و لیست قیمت

جهت مشاهده پکیج های کلینیک ایرانیان کلیک کنید

فرم مشاوره و رزرو

جهت تکمیل فرم درخواست رزرو و مشاوره کلیک کنید

مزایا و معایب

چرا کاشت مو برای زنان در کلینیک های ایرانیان؟

آنچه در این مطلب می خوانید

کاشت مو برای زنان چیست؟

در پاسخ به اینکه کاشت مو برای زنان چیست باید گفت کاشت مو زنان یک روش با جراحی است که به منظور جلوگیری از ریزش موها و از بین بردن طاسی سر کاربرد دارد. این عمل جراحی برای ایجاد شکلی طبیعی به موهای سر، موهای از دست رفته‌ را جایگزین می کند و تأثیر منفی ریزش مو بر زیبایی و اعتماد به نفس افراد را به حداقل می رساند.

کاشت مو از زمان‌ های قدیم تاکنون به‌ عنوان یکی از روش‌های متداول در زیبایی آقایان شناخته می شود، اما امروزه به عنوان یکی از روش‌های پرطرفدار، بیشتر مورد استقبال بانوان قرار گرفته است. این رویکرد، به عنوان یکی از تکنیک‌های پیشرفته در زمینه بهبود ظاهر، به خانم‌ها این امکان را می‌دهد تا با افزایش اعتماد به نفس، رضایت بیشتری را تجربه کنند. امروزه، مشکلات ریزش موی شدید در زنان به دلایل مختلف بیشتر شده است و راه‌های درمانی متعددی برای این مشکل معرفی شده است.

علل ریزش مو در خانم ها

ریزش مو در خانم ها ممکن است از عوامل مختلفی ناشی شود؛ از جمله علل ریزش مو در خانم ها می توان به آلوپسی آندروژنتیک که یک بیماری ژنتیکی و هورمونی است و باعث نازک شدن تدریجی موها اشاره کرد. همچنین، عوامل دیگری مانند تلوژن افلوویوم، آلوپسی کششی، آلوپسی آره آتا، آلوپسی زخمی و مسائل پزشکی نیز می‌توانند به ریزش مو منجر شوند. کاشت مو یک راه حل موثر و قابل اعتماد برای ریزش مو در زنان است. با این حال، انتخاب یک متخصص ماهر در این زمینه بسیار اهمیت دارد تا بهترین نتایج حاصل شود.

عکس زن جوان با موهای کم پشت

قبل از مشاهده نتایج نهایی، ممکن است چندین ماه زمان ببرد و حتی ممکن است موهای کاشته شده در ابتدا مدتی ریزش داشته باشند قبل از آنکه دوباره رشد کنند. بنابراین، یافتن یک پزشک خوب در راستای کاشت مو برای زنان یکی از اولویت‌ های اصلی است که بسیار اهمیت دارد. به طور کلی، کاشت مو می‌تواند به زنان کمک کند تا اعتماد به نفس خود را بازیابی کنند و به عنوان یک راه دائمی برای مقابله با مشکل ریزش مو عمل کند. ریزش مو می‌تواند در هر سنی رخ دهد و ممکن است به نگرانی‌ های زیادی در زنان منجر شود. بسیاری از خانم‌ها واجد شرایط کاشت مو زنان هستند، زیرا معمولاً دارای تارهای نازک متوسط تا خفیف در الگوی مشخص، خط موی سالم و منابع کافی از مو در منطقه اهدا کننده هستند.

عوارض کاشت مو در زنان

کاشت مو برای زنان علاوه بر مزایایی که دارد با این حال، برای بانوان نسبت به آقایان معایبی را نیز شامل می شود. برخی از رایج ترین عوارض کاشت مو در زنان شامل این موارد است: 

 1. محدودیت بانک مو: به دلیل محدودیت‌ های استخراج موها از نواحی مختلف بدن خانم‌ ها، تعداد موهای برای کاشت معمولاً کمتر از آقایان است و این می‌ تواند یک چالش باشد.
 2. محافظت از زخم‌ ها: به دلیل استفاده از روسری و یا شال در برخی مواقع، نگهداری از زخم‌ ها و پانسمان‌ ها برای خانم‌ ها ممکن است سخت‌ تر باشد. بالا بردن و جمع کردن موها به منظور مراقبت از زخم‌ها ممکن است مشکلاتی ایجاد کند.

عکس اسکار پشت مو بعد از کاشت - کاشت مو برای زنان

نحوه انجام کاشت مو برای خانم ها چگونه است؟

کاشت مو برای زنان یک فرآیند زیبایی است که به منظور بازیابی حجم موها و پرپشت کردن آن ها انجام می‌ شود. نحوه انجام کاشت مو برای خانم ها شامل انتقال فولیکول‌ های مو از یک منطقه از پوست سر به نام منطقه اهدا کننده، به منطقه دیگری از پوست سر که موها در آن ریزش داشته‌ اند، یعنی منطقه گیرنده، می‌شود. فولیکول‌ های موی منتقل‌ شده، به رشد طبیعی خود ادامه می‌ دهند و یک راهکار دائمی برای مشکل ریزش مو هستند. به طور کلی، روش کاشت مو خانم‌ ها در دو حالت زیر است:

پیوند واحد فولیکولی (FUT) و استخراج واحد فولیکولی :(FUE)در روش FUT، یک نوار از پوست از منطقه اهدا کننده برداشته شده و سپس به فولیکول‌ های موی فردی تقسیم می‌ شود و در منطقه گیرنده پیوند می‌ خورند.

روش :FUE شامل برداشت تک تک فولیکول‌ های مو از منطقه اهدا کننده و انتقال آن‌ ها به منطقه گیرنده است.

نحوه کاشت موی مراجعه کننده خانم - کاشت مو برای زنان

علاوه بر آلوپسی آندروژنتیک، دلایل دیگری نیز باعث می‌شوند زنان به کاشت مو روی آورند؛ به عنوان مثال کم‌ خونی، تغییرات هورمونی، عوارض داروها، کاهش ناگهانی وزن، پلی‌کیستیک تخمدان، مشکلات تیروئید و غیره.
علاوه بر زنانی که به آلوپسی آندروژنتیک مبتلا هستند، کاشت موی زنان نیز برای کسانی که به دلیل آلوپسی کششی، آسیب‌ ها یا تصادفات، موهای خود را از دست داده‌ اند و همچنین افرادی که جراحی‌ های پلاستیکی انجام داده‌ اند و می‌ خواهند موها را در مناطق عمل جراحی بازیابی کنند نیز مناسب است.

روش کاشت مو برای خانم ها

امروزه از روش های بسیاری در کاشت مو برای خانم ها استفاده می شود که هرکدام نقاط مثبت و منفی خود را دارند. برخی از بهترین و موثرترین روشهای کاشت مو برای خانم ها در زیر آورده شده است:

 • روش Micro Fit در کاشت مو بانوان: این روش یکی از بهترین و موثرترین روش‌ ها برای کاشت مو در بانوان است. با استفاده از روش MicroFit، بانوان می‌ توانند موهای پرپشت و جذابی را داشته باشند، بدون اینکه نیاز به کچل کردن داشته باشند. این روش امکان کاشت موها را به صورت فرد به فرد فراهم می‌ کند. در این روش، فولیکول‌ های مو به دقت از ناحیه اهدا کننده جدا شده و سپس به ناحیه گیرنده کاشته می‌ شوند. با استفاده از روش MicroFit، موهای طبیعی و با ظاهری زیبا و هماهنگ با نقاط جلوی سر به دست می‌ آید.
 • روش SUT در کاشت مو بانوان: روش SUT یکی از پیشرفته‌ ترین روش‌ های کاشت مو برای بانوان است. در این روش، با استفاده از دستگاه میکرو‌پانچ، موها به دقت از ناحیه اهدا کننده برداشته می‌ شوند. سپس با استفاده از پنس ریزی، موها به ناحیه گیرنده پیوند زده می‌ شوند. این روش به عنوان یکی از بهترین روش‌ های کاشت مو برای بانوان شناخته می‌ شود و موهای طبیعی و بدون نقصی را فراهم می‌ آورد.
 • روش Micro Fut در کاشت مو بانوان: روش Micro Fut یک روش پیشرفته و با کیفیت برای کاشت مو بانوان است. در این روش، از یک لایه از سر که حاوی فولیکول‌ های قوی است، استفاده می‌شود. این فولیکول‌ ها توسط دکتران متخصص و با تجربه از سر جدا شده و سپس در نواحی کمتر آسیب پذیر برای کاشت پیوند داده می‌شوند. با استفاده از روش Micro Fut، موهای طبیعی و دارای حجم به دست می‌آید و این روش به عنوان یکی از موثرترین روش‌ های کاشت مو برای بانوان شناخته می‌ شود.

کدام کلینیک کاشت مو برای زنان در تهران را انتخاب کنم؟

هنگام انتخاب کلینیک کاشت مو برای زنان در تهران، برخی از ویژگی‌ها و ملاحظات بسیار مهم هستند که باید به آن‌ها توجه داشته باشید:

 1. بررسی سابقه دارویی و پزشکی: حضور سابقه فیزیکی، پزشکی، دارویی یا روانی می‌تواند اثرگذاری بر انجام عمل کاشت مو داشته باشد. برای افرادی که ممکن است به دلایل سلامتی نتوانند عمل کاشت مو را انجام دهند، باید گزینه‌های دیگری مورد بررسی قرار گیرد.
 2. مشاوره: مشاوره قبل از عمل بسیار حیاتی است. زیرا انتظارات بسیاری از زنان نسبت به نتایج کاشت مو دارند. باید به دقت به این نکته توجه شود که این فرآیند ممکن است نتایجی که انتظار دارید را به همراه نداشته باشد و باید پیشاپیش با این موضوع آشنا شوید.
 3. استفاده از روش‌های مناسب: استفاده از روش‌های کاشت مو مناسب برای زنان بسیار حیاتی است. باید از روش‌هایی استفاده شود که منجر به نتایج طبیعی و زیبا شوند و همچنین برای حفظ موها از ناحیه اهداکننده و پیوند آن‌ها به نواحی ریخته شده، مراقبت شود.
 4. بهترین کلینیک کاشت مو برای زنان در تهران: بررسی و انتخاب بهترین کلینیک برای کاشت مو برای زنان در تهران بسیار مهم است. از تکنولوژی‌ ها و روش‌ های پیشرفته استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که کلینیک دارای تیم متخصص و با تجربه‌ای است که بتواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.

عکس قبل و بعد کاشت موی زن

فواید کاشت مو برای زنان

کاشت مو برای زنان دارای مزایای خاص خود است که این فرآیند را به یک گزینه جذاب و مطمئن برای بازیابی زیبایی و اعتماد به نفس تبدیل کرده است. فواید کاشت مو برای زنان عبارتند از:

 • استفاده از بانک موی پشتی: یکی از مزایای بارز کاشت مو برای زنان، استفاده از بانک موی پشتی به عنوان منبع مو است. این امر به زنان اجازه می‌ دهد که از موهای پشت سر خود به عنوان منبع برای کاشت مو در نواحی دیگر سر استفاده کنند، که این موجب موثر بودن و طبیعی‌ تر شدن نتایج می‌شود. البته، مشاوره با پزشک درباره بانک موی مناسب بسیار اهمیت دارد.
 • عدم نگرانی از زخم‌های ناحیه اهدا: یکی دیگر از مزایای مهم کاشت مو برای زنان، عدم نگرانی از ظاهر زخم‌ ها در ناحیه اهدا می‌باشد. به دلیل وجود موهای بلند، زخم‌های ایجاد شده در ناحیه اهدا توسط موها پوشش داده می‌ شوند و این امر موجب مخفی ماندن زخم‌ها و حفظ ظاهر زیبایی می‌شود.

عکس مراحل کاشت موی زن جوان از قبل از کاشت و یک هفته بعد از کاشت و نتیجه نهایی بعد از کاشت

با این مزایا، کاشت مو برای زنان یک راهکار موثر و مطمئن برای مقابله با مشکلات ریزش مو و بازیابی زیبایی و اعتماد به نفس است.

درخواست رزرو نوبت در کلینیک ایرانیان​

لطفا شماره تماس و مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید، تا برای رزرو وقت قطعی و ثبت تاریخ و ساعت، همکاران ما با شما تماس بگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
اگر جواب سوال خود را پیدا نکردین با مشاوران کلینیک ایرانیان تماس بگیرید

سوالات متداول در مورد کاشت مو برای زنان

بله، کاشت مو برای زنان جواب می دهد خصوصا برای خانم هایی که دچار ریزش یا نازک شدن مو هستند. موفقیت این روش به عوامل مختلفی مانند علت ریزش مو، کیفیت و کمیت موهای اهداکننده در دسترس و مهارت جراح انجام دهنده کاشت بستگی دارد.

اگر به دنبال روشی برای کاشت مو در زنان بدون بانک موهستید باید بگوییم اگر ناحیه اهداکننده مناسبی روی پوست سر خود ندارید، کاشت مو ممکن است گزینه مناسبی برای نباشد. با این حال، روش‌های جایگزینی برای ترمیم مو وجود دارد که در صورت نداشتن ناحیه اهداکننده ممکن است در نظر گرفته شود.

بهتر است کاشت مو برای افراد در سن‌ های بیشتر از 25 سال انجام شود، اما به طور کلی سن مناسب کاشت مو در زنان برای افرادی است که بالای 27 سال سن دارند. با این حال، در مورد زنان، سن مناسب برای کاشت مو با محدودیتی مواجه نیست، به خصوص اگر به دلیل حادثه یا صدمه‌ ای ریزش مو داشته باشند.

رضایت مشتریان کلینیک ایرانیان

عکس 6 کاسه که در آنها 6 نوع مختلف از اوتمیل آماده شده است
iranianclinic
لاغری
طرز تهیه اوتمیل برای لاغری
اگر شما تصمیم به کاهش وزن‌ دارید، اوتمیل برای لاغری یک‌ راه سالم و رضایت بخش است. جو دو سر یک منبع تغذیه ای است که می تواند به کاهش وزن شما کمک کند و در...
عکس قوری که از آن دمنوش خالی می شود - دمنوش لاغری
iranianclinic
لاغری
بهترین دمنوش لاغری چیست؟
دمنوش لاغری به عنوان یکی از پرکاربردترین روش‌ های طبیعی برای لاغری و کاهش وزن مورد توجه قرار می‌ گیرند. گرچه دمنوش‌ ها اغلب به عنوان یک افزونه در رژیم‌...
عکس دو عدد کرفس در کنار یک ظرف کرفس خرد شده
iranianclinic
لاغری
خواص آب کرفس برای لاغری
کرفس یک سبزی مغذی است که معمولاً در پخت‌وپزهای معمول روزمره از آن استفاده می‌شود و مصرف آب کرفس برای لاغری طرفداران زیادی دارد. همچنین استفاده از کرفس...
عکس شیشه سرکه سیب در کنار یک سبد سیب - سرکه سیب برای لاغری
iranianclinic
لاغری
سرکه سیب برای لاغری چه فوایدی دارد؟
سرکه سیب از فرآیند تخمیر میوه‌ سیب به ‌وسیله مخمر و باکتری ‌های مفید به‌دست می ‌آید. این فرآیند باعث تبدیل تمامی قندهای موجود در سیب به اسید استیک م ی‌شود...
عکس زن جوان قبل و بعد از کاهش وزن - بهترین روش های لاغری
iranianclinic
لاغری
بهترین روش های لاغری و کاهش وزن
بهترین روش های لاغری کدام هستند؟ چرا باید با بهترین روش لاغری آشنا شد؟ به طور کلی اکثر افراد جامعه با مشکل اضافه وزن رو به رو هستند و به دنبال بهترین روش...
دانه زنیان
iranianclinic
لاغری
طریقه مصرف زنیان برای لاغری شکمی
زنیان یکی از گیاهان بومی کشور هندوستان است. از مشخصات ظاهری این گیاه می‌توان به‌به دانه‌های ریز و بیضی‌شکل آن اشاره کرد که به رنگ زرد یا خاکستری بارگه‌هایی...

خدمات مرتبط

عکس کارگران که روی یک ساقه مو کار می کنند - هیر فیلر مو
عکس پزشک که گرافت های مو را به جلوی سر مراجعه کننده مرد پیوند می زند - کاشت مو میکرو گرافت
عکس گرافت های پیوند زده شده به فرق سر مرد - کاشت مو در فرق سر یا ناحیه ورتکس
پزشک در حال پیوند گرافت های مو به ناحیه جلوی سر مراجعه کننده - کاشت مو به روش sut
پزشک در حال پیوند گرافت های مو به سر مرد - کاشت مو به روش FUE
پزشکی که وضعیت طاسی سر مرد جوان را بررسی می کند - کاشت مو به روش fit
پزشک کاشت مو در حال پیوند مو به سر مرد - کاشت مو برای مردان
کاشت ابرو مردانه - نمونه قبل و بعد کاشت ابرو طبیعی مردانه
عکس بعد از کاشت ابرو مراجعه کننده خانم - کاشت ابرو به روش میکروگرافت
کاشت ابروی زن جوان به روش اف یو ای - کاشت ابرو به روش FUE
عکس پزشک در حال آماده سازی ابرو مراجعه کننده زن برای کاشت ابروی FIT
تصویر پزشک در حال کاشت مو در کلینیک ایرانیان - دپارتمان کاشت
پی آر پی موی سر - کلینیک ایرانیان

تا کنون 167 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه‌
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه‌
تا پایان جشنواره

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .