خدمات کاشت مو شامل:

هیرفیلر، مزوتراپی و پی آر پی، کاشت مو، ابرو، ریش و سبیل

 

خدمات مو شامل:

هیرفیلر، مزوتراپی و پی آر پی، کاشت مو، ابرو، ریش و سبیل

 

کم پشت شدن موهای سر، ریش و سبیل و کم حجم و نازک شدن موهای ابرو همگی می‌توانند تاثیر منفی بسیار زیادی بر چهره افراد گذاشته و گاهی سن ما را تا چندین برابر بالاتر نشان‌دهند.

به همین دلیل است که افزایش طبیعی حجم موهای سر، صورت و ریش و سبیل همیشه دغدغه افراد بوده و پزشکان هم تحقیقات زیادی در این زمینه انجام داده و در نهایت روش‌های مختلف کاشت موی طبیعی را که اثرات فوق‌العاده‎‌ای داشته را به‌کار گرفته اند.

بر همین اساس، در کلینیک زیبایی، جوانسازی، لاغری و کاشت مو و کاشت ابرو ایرانیان هم مجرب‌ترین پزشکان متخصص در زمینه کاشت مو گردهم آمده اند تا زیبایی را با بالاترین کیفیت، به شما هدیه کنند.

کاشت مو
ریش و سیبیل2

کاشت ریش و سبیل

ظاهری کاملا طبیعی، قابلیت اصلاح کردن بعد از کاشت، افزایش جذابیت و آراستگی فردی، پوشاندن ایرادات و سوانح، قابلیت آنکارد کردن ریش و سبیل

پی آر پی موی

پی آر پی موی سر

تقویت رشد مو و جلیوگیری از ریزش مو

مزوتراپی مو

مزوتراپی مو

کاهش ریزش موی سر (حتی ارثی)، کمک به تقویت و رشد مجدد موها

کاشت مو

کاشت موی سر

جدیدترین روش کاشت مو، بالاترین تراکم ممکن، خط رویش کاملا طبیعی، ضمانت‌نامه کلینیک ایرانیان

کاشت ابرو

کاشت ابرو

روش دائمی و کاملا طبیعی برای ابروها، مدل دلخواه شخص، عدم حالت مسواکی، امکان اصلاح و آرایش ابروها، کاشت در جهت خواب ابرو

هیر فیلر

هیرفیلر مو

احیای فولیکول و درمان ریزش مو، افزایش رشد و ضخامت موها، افزایش خونرسانی به فولیکول مو، دارای مجوز CE اروپا

چرا کاشت مو؟

امروزه می‌توان کاشت مو طبیعی به روش برداشت ریشه‌های مو از قسمت‌های پر پشت و کاشت در قسمت‌های کم پشت را، به عنوان نتیجه بخش ترین راه درمانی برای افزایش رشد مو معرفی کرد. راهی که در طول چندین سال در حوزه پزشکی، متدهای جدیدی برای بهبود و اثرگذاری هر چه بیش‌تر آن کشف شده است. از جمله متدهای کاشت مو می‌توان به FUE، FUT و SUT اشاره کرد.

 

کاشت ابرو هم نوعی کاشت مو است که افرادی که به علل مختلف ابروهای خود را از دست داده‌اند یا ابروهای بسیار نازک و کم‌ پشت دارند از این عمل جراحی استفاده می‌کنند تا این زیبایی از دست رفته خود را جبران کنند. این روش، مشابه روش‌های کاشت مو می‌باشد و هزینه این جراحی با توجه به فرد و میزان ریزش موی او متغیر است.

 

کاشت ریش و سبیل نیز نوعی عمل کاشت مو است که محبوبیت بسیتری در عصر جدید پیدا کرده است. کاشت ریش و سبیل فرآیندی است که طی آن موهای نازک روی صورت پر‌تر می‌شوند و سن مردان را بالاتر نشان می‌دهد.

پاسخ به تمام سوالات شما در مورد کاشت مو، ابرو، ریش و سبیل

سوالات متداول

پاسخ به تمام سوالات شما در مورد کاشت مو، ابرو، ریش و سبیل

 

سوالات متداول

کاشت ریش و سبیل چیست؟

در عمل کاشت ریش، فولیکول‌های مو یا همان گرافت‌های مو که به طور ژنتیکی در برابر ریزش مقاوم هستند، از ناحیه پشت سر برداشته می‌شوند و سپس در نقاطی که شما می‌خواهید در آنجا ریش داشته باشید، کاشته می‌شوند.

کاشت ریش و سبیل با استفاده از FUE چه مزایایی دارد؟
 • زمان کم برای بهبودی
 • بدون نیاز به بخیه
 • بدون نیاز به ایجاد بریدگی و زخم بزرگ
 • بدون آثار زخم
 • بدون درد
مراقبت‌های بعد از عمل کاشت ریش و سبیل به چه صورت است؟

این روش معمولاً تحت شرایط بی‌حسی موضعی انجام می‌گیرد و حدود ۲ تا ۶ ساعت زمان می‌برد. انجام این عمل و نیز مدت زمان بهبودی بعد از عمل، کاملاً بدون درد است. شما می‌توانید فعالیت‌های روزمره و عادی خود را انجام دهید و بلافاصله بعد از انجام عمل به راحتی مسافرت کنید.بعد از انجام عمل، ابتدا مقدار کمی ورم و دلمه زخم (پوسته پوسته‌های ریز) در اطراف موهای کاشته شده، تشکیل می‌شود که ظرف ۱۰ روز بعد از عمل، همه آن‌ها می‌ریزد. بعد از ۱۰ تا ۱۴ روز هم می‌توان ریش کاشته شده را تراشید.

میزان درد عمل کاشت ریش‌و‌سبیل چقدر است؟

این عمل با درد بسیار کمی همراه است. متخصص کلینیک زیبایی ایرانیان می‌تواند این عمل را با استفاده از بی حسی برای شما انجام دهد.

چه زمانی بعد از کاشت ریش و سبیل می‌توان آن را اصلاح کرد؟

معمولاً بین ۱۰ روز الی ۲ هفته اول بعد از عمل کاشت ریش باید از تراشیدن آن خودداری کرد. اما لازم است بدانید که طول این زمان برای بیماران مختلف متفاوت است و باید توسط جراح خود شما تعیین شود. برخی از بیماران می‌توانند بعد از گذشت یک هفته، موی خود را با رعایت احتیاط اصلاح کنند. اما این موی کاشته شده در ۱۰ روز اول بعد از عمل به شکل یک ته ریش ساده به نظر می‌رسد.

مدت زمان لازم برای عمل کاشت ریش‌و‌سبیل چقدر است؟

زمان مورد نیاز برای این عمل به سطح پوششی که لازم است فراهم شود، بستگی دارد و معمولاً به ۲ تا ۴ ساعت وقت برای انجام کامل این عمل نیاز است.

تزریق فیلر مو برای چه کسانی مناسب است؟
 • برای افرادی که جنس موهایشان نازک و ضعیف است.
 • تقویت رشد موها
 • افزایش حجم و پرپشتی موها
 • یک درمان مکمل برای ریزش مو
 • جلوگیری از پیشرفت طاسی در مردان و زنان
 • کسانی که کاشت مو انجام داده اند
 • افزایش اثرگذاری عمل کاشت مو
خواص فیلر موی سر چیست؟

برای اطلاع از هزینه‌ها و مشاوره رایگان، با متخصصین ما در کلینیک زیبایی ایرانیان ارتباط برقرار کنید.

آیا مزو تراپی درد دارد؟

خیر، با توجه به استفاده از بی حسی موضعی، مزوتراپی همراه با درد نیست.

آیا فردی که کاشت مو انجام داده می‌تواند مزو تراپی انجام دهد؟

بله، مزوتراپی می‌تواند فرآیند کاشت مو را بهبود بخشد.

پی‌آر‌پی چه تاثیری در تقویت مو دارد؟

تزریق پی‌آر‌پی به پوست‌سرباعث کاهش التهاب‌پوست و توقف ریزش مو می‌شود. تزریق پی‌آر‌پی، یکی از راه‌های درمان ریزش‌مواست که باعث افزایش ضخامت و تراکم‌موها می‌شود.

آیا کاشت مو همراه با جراحی است؟

روشهایی در کاشت مو وجود دارد که بدون جراحی انجام می پذیرد. کاشت مو با روش بی حسی موضعی انجام می شود. در برخی موارد از جراحی فقط برای برداشت مو استفاده می شود.

چه ضمانتی وجود دارد که پس از پیوند مو، تمامی موهای کاشته شده به رشد خودشان ادامه دهند؟

پس از اتمام کاشت مو، در صورت تمایل، ضمانت نامه کتبی و دائمی به اشخاص داده می شود.

آیا کاشت مو، باعث ریزش سایر موها می شود؟

خیر. کاشت مو هیچگونه آسیبی به بقیه موهای فرد نخواهد زد.

افراد مناسب کاشتن ابرو چه کسانی هستند ؟

کسانی که از کم پشت بودن ابروهای خود رنج می‌برد، می‌تواند کاندید خوبی برای این روش باشد. در ضمن این افراد نباید اصلا بیماری های خونی و انعقادی مربوط به خون داشته باشند.

برای دیدن نتایج نهایی کاشت ابرو چه مدت زمان لازم است؟

حدودا ۴ الی ۶ ماه بعد از عمل کاشت ابرو، رشد قابل توجهی از موهای کاشته شده آغاز می گردد. در هفته های اول بعد از کاشت شاهد ریخته شدن موهای ابرو خواهید بود، اصلا جای نگرانی ندارد، این یک فرآیند کاملا طبیعی می باشد و دو مرتبه موها شروع به رشد می کنند. بعد از گذشت ۱۰ ماه می توانید نتایج نهایی را مشاهده نمایید .

_

نمونه کارها

_