صفحه اصلی > مقالات > کاهش وزن و افزایش وزن > 2 راه عالی پیشگیری از چاقی 


2 راه عالی برای پیشگیری از چاقی در خانم ها

 

به عنوان مثال پس از خوردن یک گوشت چرب، حتما از سبزیجات و سالاد استفاده کنید حتی اگر در غذای شما مقداری هم نشاسته مانند برنج یا سیبزمینی وجود دارد که در هضم غذا کمک میکند، باز هم لازم است از سالاد و سبزیجات استفاده کنید.

 ...

یکی از راه های پیشگیری از چاقی برای خانم ها این است که بعد از غذا مقداری دسر یا میوه را بدون نگرانی از چاق شدن میل کنند. به این ترتیب، مقدار کالری به میزان زیادی کاهش مییابد.

 

نکته دیگر این است که سر و صدا و استرس باعث خوردن بیشتر و اضافه وزن میشود بنابراین هنگام غذا خوردن از مکالمههایی که منجر به استرس میشود بپرهیزید. بنابراین زنان سعی کنند از مسائلی که آنها را عصبی و خشمگین میسازد، دوری کرده چرا که عصبانیت و استرس باعث توقف روند متابولیسم و سوخت و ساز بدن میشود.

 

همچنین فراموش نکنید که از غذایتان لذت ببرید و به یاد داشته باشید که یک غذای لذیذ حتما نباید یک غذای سرشار از کالری باشد.

 خانم ها اگر غذای پرچرب خورده باشید با کمک فیبر میتوانید چربی آن را به راحتی دفع کنید. به عنوان مثال پس از خوردن یک گوشت چرب، حتما از سبزیجات و سالاد استفاده کنید حتی اگر در غذای شما مقداری هم نشاسته مانند برنج یا سیبزمینی وجود دارد که در هضم غذا کمک میکند، باز هم لازم است از سالاد و سبزیجات استفاده کنید.

 حتی از دسر نیز می توان در این خصوص بهره برد به عنوان مثال یک قطعه نازک از یک دسر شیرین را همراه با مقداری میوه به راحتی و بدون نگرانی از چاق شدن، آن را میل کنید. به این ترتیب، مقدار کالری به میزان زیادی کاهش مییابد.

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه