صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > درمان سلولیت با LPG 


LPG و درمان سلولیت

 

ال پی جی یک سیستم ماساژدرمانی با مدرکFDA  جهانی ست. این روش در درمان سلولیت کاربرد دارد.
طی پژوهشی که در دپارتمان امراض پوستی واقع در دانشکده پزشکی استانبول انجام شد فاکتورهایی از سیستم درمان ال پی جی اندرمولوژی مورد بررسی و ارزیابی قرارگرفت؛ از جمله: ایمنی ، اثربخشی ، کارایی وقدرت لاغرکردن.
در این پژوهش، جمعیّتی متشکل از 118 زن که متوسّط سنّی ایشان 34 سال بود، انتخاب شد. جلسات درمانی ال پی جی هفته ای دو جلسه برگزار می شد و حدّاقل پانزده جلسه ادامه پیدا می کرد. سپس نتیجه ی تغییرات در کلینیک ارزیابی و ثبت می شد به این ترتیب که از بافت های سلولیتِ کارشده عکس برداری دیجیتالی انجام می گردید و آن بخش هایی از بدن که کار می شد، مورد اندازه گیری قرارمی گرفت. نیز وزن گیری به صورت متناوب وجود داشت و درصد چربی بدنی هم ثبت می گشت.
نتیجه، حاکی از این بود که  در 117 نفر از بیماران یعنی 99% ایشان کاهش سایز دیده شد. میانگین کاهش سایز در هر قسمت از بدن 3 سانتی متر گزارش شد،که تغییر کاملا معناداری به حساب می آمد. و امّا کاهش وزن؛ در 103 نفر از بیماران یعنی 87% ایشان مشاهده شد. میانگین کاهش وزن 2.7 کیلوگرم گزارش شد. همین طور در 110 نفر از بیماران (93%) کاهش درصد چربی بدنی (BFP) به چشم می خورد. و نهایتا پرسش نامه، از درجه ی بالای رضایت مندی 81 نفر از بیماران (69%) حکایت داشت.
نکته عملی: نتایج این مطالعه نشان داده که روش ال پی جی اندرمولوژی در جهت لاغری و کاهش سایز بدن یک روش بسیار خوب، سالم و اثربخش می باشد. و علاوه بر این که روشی کمکی برای کاهش وزن به حساب می آید، به جهت کاهش سایز ، فرم گیری و شکل بصری مطلوب بدن، رضایت مندی کاربر را به شایستگی تأمین می کند.

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه