صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > از بین بردن خط اخم 


از بین بردن خط اخم


 

چروک های پیشانی می تواند در زیبایی صورت نقش به سزایی را ایفا کند. در صورتی که روی  پیشانی چروک های عمیق زیادی وجود داشته باشد چهره فرد را خشن نشان می دهد برای اینکه بتوان چروک های پیشانی را از بین برد روش های متفاوتی وجود دارد که می تواند زیبایی چهره و پیشانی را برگرداند. روش های پیشنهادی کلینیک زیبایی بهرویان تزریق چربی ، تزریق ژل و بوتاکس است .

 

تزریق بوتاکس به پیشانی

 

تزریق بوتاکس  بیشتر برای چروک های پیشانی و همچنین خط خنده استفاده می شود . در رابطه با تزریق بوتاکس باید گفت نمی توان برای تمامی اجزای صورت از بوتاکس استفاده کرد  زیرا باعث می شود که فرم صورت غیر طبیعی شود و در برخی مواقع ممکن است لازم باشد که علاوه بر تزریق بوتاکس برای درمان چین ها از تزریق ژل نیز استفاده نمود. معمولا اگر چین در صورت حرکت عضلات به وجود آید می توان تنها با تزریق بوتاکس این مشکل را برطرف نمود.اما در برخی مواقع در حالت عادی نیز فرد چین و چروک هایی خواهد داشت. در این موارد بنابر درخواست بیمار می توان بعد از تزریق بوتاکس و کاهش چین و چروک از تزریق ژل نیز استفاده نمود.

 

تزریق ژل در پیشانی

 

اما عملکرد ژل ها در پیشانی  کاملا با کارکرد بوتاکس فرق دارد. بوتاکس تحرک عضلات را متوقف می کند اما تزریق ژل با وارد شدن به پوست زیر پیشانی چروک های عمیق را مخفی می کند . شاید شنیده باشید که به تزریق ژل پرکننده هم می گویند در واقع ژل ها حجم خالی به وجود آمده در پیشانی را می پوشاند .ژل ها می توانند چین و چروک های کوچک به وجود آمده در پیشانی را از بین بروند .

 

تزریق چربی در پیشانی

 

تزریق چربی با بی حسی موضعی انجام می شود به طوری که در ابتدا ناحیه برداشت چربی مشخص شده و  با فشار کم استخراج می شود. چربی های استخراج شده تصفیه می شوند و  تمامی  مواد اضافی متصل به چربی ها از بین می رود و  به سرنگ های مخصوص cc1 منتقل می شوند و دوباره پیشانی  برای جوانسازی ضدعفونی و بی حس می شود و به آرامی تزریق چربی انجام می گیرد.در نهایت تاثیری که تزریق چربی بر روی پیشانی می گذارد به مانند تزریق ژل است و چروک ها را پر کرده و می پوشاند .

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه